3 Світова

Розділ присвячений збройним локальним, регіональним та світовим конфліктам
Alexeizin
Експерт

Re: Сирія

Повідомлення Alexeizin » П'ят квітня 07, 2017 12:34 pm

kubanets писав: Хотеть можно что угодно. Как только за них взялись всерьез, они сразу посыпались.
Хто там за них взялвся. РФ, яка дапала з під Раки і з Пальміри?
Мені довелось читати повідомлення іракців, які були в шоці, коли вертольоти США евакуювали польових командирів ІДІЛ, або скидали їм зброю та провізію. https://newsland.com/user/804482197/con ... la/5722557
Я не вважаю, такі повідомлення вигадкою, бо дуже схоже, що ІДІЛ був створений США так само як і Талібан і з вельми конкретною ціллю.
kubanets писав: Я не считаю украинскую элиту самостоятельной в отличие от китайской и индийской элит. На мой взгляд - украино-российский конфликт - это конфликт за сферу влияния между РФ и США, где Украина во многом выступает объектом. Такого же сказать про Индию и Китай не могу. Китай - 1-я экономика мира, Индия - уже третья.
СРСР була друга економіка і еліта була куди більше самостійною і нічого.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

TiziOne

Повідомлення TiziOne » П'ят квітня 07, 2017 12:35 pm

Alexeizin писав:Я гадаю, що навіть моє покоління 45+ побачить завершення цього процесу. Схооже, що саме із-за Китаю, який за цей десяток років зробив нехілий стрибок Штатам і приходиться пришвидшувати цей процес, бо КНР, на відміну від аморфної РФ може сплутати карти.
В РФ тоже считали украинцев тупыми "салоедами", "недочеловеками" способными только "скакать". И когда началось вторжение, считали что за пару недель дойдут до Киева а там и до Львова недалеко. Посадят обратно овоща, переименуют в Новороссию и т.п. И при том они к этому готовились давно, у них была своя агентурная сеть (и сейчас есть), у них была техника и славные непобедимые дивизии. Но почему то всё "сталося не як гадалося"...
Я уважаю ваше мнение хоть и не разделяю его, но думаю всё равно каждый будет смотреть на мир через свое "очки".
行くぞ日の丸日本のふねだ
Уперед сонячний круг, це японські кораблі!

kubanets

Повідомлення kubanets » П'ят квітня 07, 2017 12:40 pm

Alexeizin писав: Хто там за них взялвся. РФ, яка дапала з під Раки і з Пальміри?
Мені довелось читати повідомлення іракців, які були в шоці, коли вертольоти США евакуювали польових командирів ІДІЛ, або скидали їм зброю та провізію.
Все таки драпали там в первую очередь сирийцы, ИМХО, если бы на земле воевали бы наши в товарных количествах - результат был бы изначально другим. У США та же проблема - на земле воюют иракцы, поэтому ИГИЛ забороть сразу не получается.

Alexeizin писав:СРСР була друга економіка і еліта була куди більше самостійною і нічого.
Пример СССР как раз показывает, что элита такой страны не стремится устраивать войнушку со страной, сопоставимой по силе. :lol:

kubanets

Повідомлення kubanets » П'ят квітня 07, 2017 12:42 pm

TiziOne писав: В РФ тоже считали украинцев тупыми "салоедами", "недочеловеками" способными только "скакать". И когда началось вторжение, считали что за пару недель дойдут до Киева а там и до Львова недалеко. Посадят обратно овоща, переименуют в Новороссию и т.п. И при том они к этому готовились давно, у них была своя агентурная сеть (и сейчас есть), у них была техника и славные непобедимые дивизии. Но почему то всё "сталося не як гадалося"...
Я уважаю ваше мнение хоть и не разделяю его, но думаю всё равно каждый будет смотреть на мир через свое "очки".

Ваша ошибка в том, что вы написали. В РФ Вас тупыми недочеловеками не считали. В РФ искренне считали, что жители Юго-Востока минимум и есть русские, которые только и ждут Mother Russia и встретят с цветами. А вот это уже была ключевой ошибкой властей РФ.

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » П'ят квітня 07, 2017 12:48 pm

TiziOne писав: В РФ тоже считали украинцев тупыми "салоедами", "недочеловеками" способными только "скакать". И когда началось вторжение, считали что за пару недель дойдут до Киева а там и до Львова недалеко. Посадят обратно овоща, переименуют в Новороссию и т.п. И при том они к этому готовились дано, у них была своя агентурная сеть (и сейчас есть), у них была техника и славные непобедимые дивизии. Но почему то всё "сталося не як гадалося"...
Ой, не кажіть тільки, що їх зупинила українська армія, або добробати. Агресія РФ закінчилась після того, як в Кремль приїхав Президент Швейцарії, про це я написав 2 травня 2014 року.
Ми, в травні 2014 року, змогли виставити лише 10 батальйонно-тактичних груп в 7,5 тис. військовослужбовців, а ЗС РФ розгорнули проти нас 250 тис. угруповування, яке було відмобілізоване, пройшле бойове злогодження і забезпечено всім для проведення операції.
Як би Вован почав агресію, то ми б протримались не довше за грузин.
Навіть зараз, після всіх позитивних зворушеннях за останні три роки, ЗСУ не витримають удару ЗС РФ, якщо нас почнуть пресувати по справжньому.
kubanets писав: Про Афган или Вьетнам то же можете сказать? Или про Ирак, где США фактически проиграли войну партизанам?
Кого цікавлять партизани? Мова йде про країни з ЯЗ і її знищення, це різні речі. Якщо країну позбавити економічного потенціалу, знищити ядерні об'єкти, обгородити колючим дротом, то нехай вони там і далі варяться в власному соку. Нескільки я розумію, таку чучу і хочуть провернути з РФ, Саме тому ми і будуємо ВОПи на кордоні тай не тільки ми.
kubanets писав: Ваша ошибка в том, что вы написали. В РФ Вас тупыми недочеловеками не считали. В РФ искренне считали, что жители Юго-Востока минимум и есть русские, которые только и ждут Mother Russia и встретят с цветами. А вот это уже была ключевой ошибкой властей РФ.
Саме тому, "брати" зараз грабують Донбас, вивозячи звідти все, починаючи з заводів і закінчуючи металобрухтом, а до того "визволителі" "звільнили" всі автосалони, ювелірні магазини і будинки більш-меньш заможних українців?
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

TiziOne

Повідомлення TiziOne » П'ят квітня 07, 2017 1:03 pm

Alexeizin писав:Агресія РФ закінчилась після того, як в Кремль приїхав Президент Швейцарії, про це я написав 2 травня 2014 року.
Вот именно... где гарантия что во время распада РФ туда не войдёт НОАК и не загребет себе всё включая ЯО? Или же там появятся жители мечтающие воссоединиться с великим и прекрасным... и что если РФ всё же зная о надвигающемся развале не передаст ЯО другим странам? Или не применит его само?
行くぞ日の丸日本のふねだ
Уперед сонячний круг, це японські кораблі!

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » П'ят квітня 07, 2017 1:16 pm

TiziOne писав: Вот именно... где гарантия что во время распада РФ туда не войдёт НОАК и не загребет себе всё включая ЯО? Или же там появятся жители мечтающие воссоединиться с великим и прекрасным... и что если РФ всё же зная о надвигающемся развале не передаст ЯО другим странам? Или не применит его само?
Китай зайде тільки на ті території, які викупив, там ЯЗ не має. Щодо решти, то дуже схоже, що саме Пуйло, якраз і виступає гарантом того, що ЯЗ РФ не розповзеться і за це він може отримати свої перференції. Саме тому, я вважаю, що Вавана, на жаль, ніхто судити не буде, можливо якщо тільки як Піночета, коли буде загинатися і бабло його залишиться у сім'ї.
Щодо застосування ЯЗ проти країн Заходу, то ви плутаєте російську еліту і еліту СРСР. Як би нас не намагався в цьому переконати кубанець, але для сучасної російської еліти, росія - це офіс для заробляння бабла, а західні країни - місце де вони хочуть провести решту життя. Ніхто не буде ризкувати своїми мільярдами, майном і щасливою спокійною старістю, заради "Великої Росії".
Тому Заходу вигідніше мати справу з Вованом, або його підручним, чим з якимось Гіркіним, або ще якимось фанатиком.
СРСР боялись реально, а мислення вавана і решти кооператива "Озеро" мало чим відрізняються від західного образа мислення і вони скоріше продадуть РФ за власну безпеки і недоторканість капіталів, ніж похоронять планету у ядерному попілі.

kubanets

Повідомлення kubanets » П'ят квітня 07, 2017 1:32 pm

TiziOne писав:
Alexeizin писав:Агресія РФ закінчилась після того, як в Кремль приїхав Президент Швейцарії, про це я написав 2 травня 2014 року.
Вот именно... где гарантия что во время распада РФ туда не войдёт НОАК и не загребет себе всё включая ЯО? Или же там появятся жители мечтающие воссоединиться с великим и прекрасным... и что если РФ всё же зная о надвигающемся развале не передаст ЯО другим странам? Или не применит его само?

А что будет, если РФ не распадется? :lol:

kubanets

Повідомлення kubanets » П'ят квітня 07, 2017 1:34 pm

Alexeizin писав: Кого цікавлять партизани? Мова йде про країни з ЯЗ і її знищення, це різні речі. Якщо країну позбавити економічного потенціалу, знищити ядерні об'єкти, обгородити колючим дротом, то нехай вони там і далі варяться в власному соку. Нескільки я розумію, таку чучу і хочуть провернути з РФ, Саме тому ми і будуємо ВОПи на кордоні тай не тільки ми.
Это можно было провернуть в 90-е, как с ЮАР той же, а сейчас весьма сомнительно.
Alexeizin писав: Саме тому, "брати" зараз грабують Донбас, вивозячи звідти все, починаючи з заводів і закінчуючи металобрухтом, а до того "визволителі" "звільнили" всі автосалони, ювелірні магазини і будинки більш-меньш заможних українців?
Вместо вторжения и оккупации на Донбассе провернули ту же политику, что и против Ассада сделали его соседи со всеми вытекающими.

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » П'ят квітня 07, 2017 1:36 pm

kubanets писав: А что будет, если РФ не распадется? :lol:
Існує і такий варіант, але для цього потірбно буде злиняти з Донбасу, віддати Крим, підти на підписання угоди щодо суттєвого зменьшиння ЯЗ (як пропонує Трамп) і виплатити все бабло по судовим позивам за заподіяну шкоду.
kubanets писав: Вместо вторжения и оккупации на Донбассе провернули ту же политику, что и против Ассада сделали его соседи со всеми вытекающими.
Виключно з братерських міркувань?

Відповісти