Війна в Ємені

Розділ присвячений збройним локальним, регіональним та світовим конфліктам
prince92
Контактна інформація:

Re: Війна в Ємені

Повідомлення prince92 » Чет березня 22, 2018 8:46 am

З відео не зрозуміло, але напевно стріляли Р-27Т, у такому випадку пілот майже не мав шансів, навіть не знав, що по ньому вистрілили.
Ну от Ахмети вже збивають нею літаки, а у нас /навіть говорити перестали про ЗРК на базі Р-27
Чужою мовою розмовляє у державі або гість, або найманець, або окупант, який нав'язує їй свою мову. (Карл Маркс)

Віктор

Повідомлення Віктор » Чет березня 22, 2018 9:17 am

prince92 писав:
Чет березня 22, 2018 8:46 am
З відео не зрозуміло, але напевно стріляли Р-27Т, у такому випадку пілот майже не мав шансів, навіть не знав, що по ньому вистрілили.
Ну от Ахмети вже збивають нею літаки, а у нас /навіть говорити перестали про ЗРК на базі Р-27
Та невже? А текст під відео від авторів, каже усе з точністю до навпаки. Так що не просто не перестали казати, а вже і пройшли випробування.
Ввічливий, як москаль у Криму.
Натягувати сову на глобус має право тільки воєнна розвідка України.

benzobak

Повідомлення benzobak » Чет березня 22, 2018 11:56 am

prince92 писав:
Чет березня 22, 2018 8:46 am
Саудівські винищувачі досить добре запаковані, і різноманітні системи попередження і протидії на них встановлюються. На попередньому відомому відео F-15 якраз лтц відстрілював, правда не допомогло. Про збитий поки теж рано говорити. Підбитий, до появи нової інформації.

prince92
Контактна інформація:

Повідомлення prince92 » Чет березня 22, 2018 1:40 pm

Віктор писав:
Чет березня 22, 2018 9:17 am
Та невже? А текст під відео від авторів, каже усе з точністю до навпаки. Так що не просто не перестали казати, а вже і пройшли випробування.
Під словами "у нас" я мав на увазі в Україні, а не в Ємені...
Чужою мовою розмовляє у державі або гість, або найманець, або окупант, який нав'язує їй свою мову. (Карл Маркс)

Віктор

Повідомлення Віктор » Чет березня 22, 2018 4:56 pm

prince92 писав:
Чет березня 22, 2018 1:40 pm
Віктор писав:
Чет березня 22, 2018 9:17 am
Під словами "у нас" я мав на увазі в Україні, а не в Ємені...
Я зрозумів, що пан має на увазі. Але я не розумію, чому так важко зрозуміти мене і врешті решт прочитати текст від авторів відео? Ну, гаразд, якщо так важко перейти самому, скопіюю те, що написано при тицьканні на слово "ЩЕ" після відео. Отже, серед іншого, там є і така інформація

Справка:

Р-27Т – советская зенитная ракета (серийное производство с 1984 года) класса «воздух-воздух» с пассивной ИК ГСН и дальностью пуска до 50 км.

Ракеты семейства Р-27 до сих пор выпускается на российском КБ «Вымпел» и украинском ГАХК «Артем».

В последние годы, работы по переделке ракет Р-27 из варианта «воздух-воздух» в ЗРК «земля-воздух» осуществлялись киевским КБ «Луч».
Также известно, что головной частью от ракеты Р-27 (с ИК ГСН) оснащались модернизированные украинские ракеты С-125, которые прошли успешные испытания в прошлом году.

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Чет березня 22, 2018 5:20 pm

Віктор писав:
Чет березня 22, 2018 4:56 pm
Але я не розумію, чому так важко зрозуміти мене і врешті решт прочитати текст від авторів відео?
...

В последние годы, работы по переделке ракет Р-27 из варианта «воздух-воздух» в ЗРК «земля-воздух» осуществлялись киевским КБ «Луч». ...
Все залежить від розміру екрану, у нас зараз версія, оптимізована під смартфон.
Сам знай шов цей текст тільки після твоєї публікації, для цього прийшлось зменшити розмір сторінки на ноуті.
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

NikosEllada

Повідомлення NikosEllada » Чет березня 22, 2018 6:15 pm

вата грит, что на видео Р-27ЭТ.

prince92
Контактна інформація:

Повідомлення prince92 » П'ят березня 23, 2018 7:48 am

Віктор писав:
Чет березня 22, 2018 4:56 pm
Я зрозумів, що пан має на увазі. Але я не розумію, чому так важко зрозуміти мене і врешті решт прочитати текст від авторів відео? Ну, гаразд, якщо так важко перейти самому, скопіюю те, що написано при тицьканні на слово "ЩЕ" після відео. Отже, серед іншого, там є і така інформація
Бо діло в тому, що всі і так знали, що Луч займався цим проектом. А от на якій стадії і чи й досі розробляється взагалі - невідомо і то трохи дивно, що ти за факт сприйняв опис відео порталу "Тиск"...
Та й звідки інфа, що на обох ракетах буде однакова ГСН? Раніше ж були картинки ГСН суто під С-125.
Але в будь якому випадку досвід роботи з однією ЗРК буде корисним при виробництві іншої

Віктор

Повідомлення Віктор » П'ят березня 23, 2018 2:32 pm

А де інфа, що "всьо рухнуло"?
Наведи інші факти.

JamalUA

Повідомлення JamalUA » Суб березня 24, 2018 11:46 pm

Хусіти шмаляють з птрк по саудитському м60
https://www.funker530.com/tank-guided-missile-system/

1 постріл - два мінуса
https://www.funker530.com/two-one-shot/

Відповісти