Ніж, як засіб оборони і законодавство України.

arma

Re: Ніж, як засіб оборони і законодавство України.

Повідомлення arma » Сер липня 09, 2014 11:42 pm

Ножи , штыки , классику читать надо , Ипполит Матвеевич очень рекомендовал , ну и я не удержался - сделал , правда я ее бреюсь :)
Сталь У9а , рог бизрна , латунь и много времени .
039.JPG
041.JPG
023.JPG
если у человека отсутствует чувства юмора у него должно быть чувство- что у него нет чувства юмора (с)

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Сер липня 09, 2014 11:46 pm

arma писав:Ножи , штыки , классику читать надо , Ипполит Матвеевич очень рекомендовал , ну и я не удержался - сделал , правда я ее бреюсь :)
А чЁ, страшно? :shock:
Помню в детстве, отец брился таким девайсом, а я очень любил им нитки резать, потом он долго правил на ремне. :D
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

arma

Повідомлення arma » Чет липня 10, 2014 1:09 am

Первый раз - руки трусились , все время думал о сонной артерии и фильм " Пункт назначения " вспоминал , сейчас привык и на другую не сменяю , как минимум ею бриться реже - она чище бреет потому отрастает дольше , да и вообще приятней , у меня от одноразовых раздражение постоянно было , электро - это вообще атас , она и кожу вместе с бородой снимала .
Я знавал одного засранца который карандашик папиной подточил - долго жопа болела , ремнем не только править можно :)
А от ниток по идее ничего не должно случится , если конечно резал не положив на что нибудь.
если у человека отсутствует чувства юмора у него должно быть чувство- что у него нет чувства юмора (с)

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Чет липня 10, 2014 1:16 am

arma писав: А от ниток по идее ничего не должно случится , если конечно резал не положив на что нибудь.
Ремень штатно зафиксирован был на спинке кровати, я не помню уже подкладывал или нет, мне лет 5 тогда было, кого там бить, но бегать я очень рано научился, как удеру. :lol:
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

arma

Повідомлення arma » Чет липня 10, 2014 1:22 am

Ну в 5 бить нельзя , в 5 только наказывать :)

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Сер липня 30, 2014 11:38 am

arma писав:Ножи , штыки , классику читать надо , Ипполит Матвеевич очень рекомендовал , ну и я не удержался - сделал , правда я ее бреюсь :)
Сталь У9а , рог бизрна , латунь и много времени .
ух, офігєзно гарно!! вітаю!
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

bigydini

Повідомлення bigydini » П'ят грудня 18, 2015 3:33 pm

Таке тре всім знати! Незнанняя законе не звільняє від відповідальності!
Не красота вызывает любовь, а любовь заставляет нас видеть красоту.

damianbt88

Повідомлення damianbt88 » Нед лютого 05, 2017 11:37 pm

На Чернігівщині прикордонники врятували чоловіка, на якого напав вовк

Вчора ввечері в селі Задеріївка, що на Чернігівщині двоє прикордонників врятували чоловіка, на якого напав скажений вовк. Перебуваючи на відпочинку після служби за місцем проживання охоронці кордону почули крики про допомогу.

Вибігши на вулицю прикордонники побачили, що на місцевого мешканця напала дика тварина та кинулись йому на допомогу. Задля врятування чоловіка, який вже знаходився в тяжкому стані від укусів прикордонникам довелось знешкодити оскаженілу тварину голіруч та за допомогою ножа.

Завдяки поспішній допомозі прикордонники врятували чоловіка, але також і отримали численні рани колінних та ліктьових суглобів, а також передпліччя.

Місцевого жителя та військовослужбовців одразу ж доставили до місцевої лікарні для проведення медичного обстеження та надання допомоги.

За даним фактом прикордонники проінформували сусідні підрозділи, взаємодіючі органи та представників санепідемстанції. Наразі стан здоров’я місцевого жителя та військовослужбовців задовільний.
http://dpsu.gov.ua/ua/news/Na-CHernigiv ... apav-vovk/
Коли несправедливість стає законом, бунт стає обов'язком.
Томас Джефферсон

Milinuk

Повідомлення Milinuk » Чет лютого 28, 2019 4:23 pm

МОЗ попереджає-вбиває не ніж,а сигарети :)
https://www.youtube.com/watch?v=doyJYOTJOl8
Не стоит отдавать честь тому,кто не может вам ответить

Відповісти