РПК чи РПД?

Fet

Re: РПК чи РПД?

Повідомлення Fet » Сер квітня 29, 2015 3:57 pm

Радист писав:Ну не знаю, все НАТО бегает с оптикой на ручных пулеметах :?
Бегать с пулеметом и стрелять - ДА.
Бегать с пулемётом, стрелять и попадать - НЕТ.
Пулемёт - штука исключительно стационарная.
Дай бог, чтобы твоя страна
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Чет квітня 30, 2015 7:27 pm

Sacred писав:
guliaypole писав:вже 2,5 місяці з РПК. питайте, якщо щось конкретне цікавить
Не ти часом? 8-)
Зображення
я.
отвечаю всем сразу:
1. калиматоры это детская игрушка. я своим запретил их устанавливать
2. про оптику только мечтаю: помогите Тарасу - протестирую;). но опыт смежников говорит о ее пользе на пулеметах
3. Андрей, ты прав. на бегу вообще прицельный огонь невозможен. как и огонь со стационарной позиции на больших дистанциях
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

Vold
Контактна інформація:

Повідомлення Vold » Чет квітня 30, 2015 9:11 pm

оптика - єто оптика, коллиматор - это не оптика, не путайте
Ахтунг! Процент ватності на форумі близький до критичного, можливі прориви ворожої агентури.

Fidims
Експерт

Повідомлення Fidims » Сер квітня 04, 2018 5:29 pm

Зображення
А я думал РПД опять вернули на склады. Рад, что ошибся.
Голосую не за мир, а за победу!

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Сер квітня 04, 2018 6:04 pm

Коліматорний приціл - не іграшка. Будь-де, хоч на автоматі, хоч на кулеметі. На кулеметах М240 та М249 у американців я бачив тільки приціл типу М145, тим часом як у інших бійців (були різні роти) на автоматах стояли або оптичні АКОГ або Аімпоінт коліматорні. У деяких підрозділів українських - Аімпоінт стоять на ПКМ (не поодинокі екземпляри). Відгуки кулеметників - реально схвальні. Кажуть, що дуже потрібна річ. Використовували, так.
А з приводу РПК/РПД - то моя думка цілком на боці РПК. Із ВАЖЛИВИМ УТОЧНЕННЯМ: ствол має бути швидкозмінним. Тобто щось типу РПК-16 або Ares Shrike. При цьому обов'язково мають перебувати на оснащенні та в активному користуванні дискові магазини великої ємності (80-100-150).
Переваги: єдиний набій із іншими стволами в відділенні, єдиний магазин - який підійде і тим і цим. Вага конструкції.

Fidims
Експерт

Повідомлення Fidims » Сер квітня 04, 2018 7:23 pm

Так это уже не РПК. То будет ручной пулемет на базе калаша. Вопрос ставится или-или.

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Чет квітня 05, 2018 4:01 am

Навіть так - більше до РПК зараз схиляюся. В 5.45 він не надто яскравий, але коли відділення оснащене 7.62 - а РПК в ньому оснащено барабанними магазинами - то вже геть інша справа. Бо він здатний вести вогонь тієї ж інтенсивності (майже) але не такий громіздкий.
різниця в інтенсивності ведення вогню може полягати в стрільбі з відкритого/закритого затвору. Тут РПД має декотрі переваги - адже успадкував від ДП стрільбу з відкритого затвору. А РПК матиме при цьому перевагу в точності. Тож точність РПК можна врівноважити інтенсивністю вогню РПД. Але тоді залишається менша маса РПК і уніфікація магазинів. До того ж РПК зручніший в транспортуванні.
Я свого часу трохи походив із РПД (доречі, то був просто ммг, але були часи, коли люди вірили і цього вистачало), трохи із РПК (74, навіть постріляв в спокійній обстановці), ПКМ (з цього стріляв вже у неспокійній обстановці). Моя думка така, що РПК концептуально дуже вдалий апарат. Він нормально себе почуває. І йому є куди рости: швидкозмінні стволи і барабанні магазини зроблять його цілком сучасним і ефективним кулеметом.

Fidims
Експерт

Повідомлення Fidims » Чет квітня 05, 2018 7:26 am

Я не думаю, что из-за дефицита взяли РПД а не РПК. Вон у них даже ранцевый "Хищник" есть и взвод на двойках.
Зображення
https://youtu.be/aYA6GjLb-AU

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Чет квітня 05, 2018 5:16 pm

Я служив у підрозділах, в яких отой "хижак" кулеметний був в наявності. І що? Лежав у кладовці, бо і на нікому не потрібен був. Протестували, пофоткались,- і поклали на полицю.
1. Стрічки в бою розсипати - не до добра.
2. Окрім набоїв в рюкзак хочеться і ще що-небудь покласти.
3. Боєць - це не робот, якого до кулемета приварили.
Тож - пофоткатись, зняти красиве відео, показати на виставці чи показухє якійсь - оце і все, що практика рекомендує із ним робити.

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Чет квітня 05, 2018 5:26 pm

Мышаня писав:
Чет квітня 05, 2018 5:16 pm
1. Стрічки в бою розсипати - не до добра.
В перпективі планують одноразові, дешеві, більш легкі, пластикові. https://2day.kh.ua/operedit-metall-v-ha ... uyu-lentu/

Тут є відео роботи ПК з такою стрічкою https://zbroya.info/ru/blog/13119_ukrai ... oplastika/
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

Відповісти