РПК чи РПД?

SergeyStG45
Контактна інформація:

Re: РПК чи РПД?

Повідомлення SergeyStG45 » Суб січня 10, 2015 9:18 pm

guliaypole писав:
SergeyStG45 писав:ИМХО, ручной пулемет должен иметь возможность питаться патронами "по чехословацкой схеме" - и от ленты на 100 или 250 патронов в одноразовом коробе и от автоматного магазина - рожкового (30 патронов) или барабанного (75 патронов) из высокопрочной прозрачной пластмассы.
Но "на сейчас" отсутствие летночного питания для РПК можно компенсировать двумя параллельными мероприятиями - возвращением к 7,62-мм РПК с барабанным магазином (в рамках общего временного возвращения к 7,62х39) и введением в отделение ПКМ в качестве второго пулемета.
ніхто (крім окремих частин спеціального або навколоспеціального призначення) не буде повертатися на 7,62. забудьте цю ідею, заради Бога!
далі, повторю тут слова розумної людини: барабанний механізм вкрай ненадійний. я краще поміняю 2 раза штатно рожок, чим не зможу відстріляти один раз барабан.
сенсу мати у відділенні кулемети під різні набої я не бачу. але, академій не закінчував, можу бути неправий.
1) Да почему я должен забыть вполне разумную идею?
2) До конца не убедили, но заставляете задуматься.
3) В Армии, Национальной Гвардии и Морском Корпусе США длительное время сочетали в отделении 5,56-мм винтовку и 7,62-мм единый пулемет. И отказались от этого, только когда приняли бельгийские ручники с универсальным питанием.

sergeilvov

Повідомлення sergeilvov » Суб січня 10, 2015 9:34 pm

Вообще знакомый младший лейтенант из 51/14 бригады (мобилизованный банкир-юрист) по итогам АТО сказал, что 7,62 мм - это его все. Так что, боюсь, возврат на 7,62 вполне возможен (переходить на Грендель всей армией у нас еще долго денег не будет)

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Суб січня 10, 2015 9:40 pm

sergeilvov писав:переходить на Грендель всей армией у нас еще долго денег не будет
Скоріше за все Гренделя не буде, він не підходить до НАТОвських магазинів на відміну від нового Ремінгтонівського 6,8×43 мм.
Грендель для нас краще, бо він якраз для наших магазинів, дешевший і кращій за 6,8 мм, але.....
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

SergeyStG45
Контактна інформація:

Повідомлення SergeyStG45 » Суб січня 10, 2015 9:56 pm

Alexeizin писав:
sergeilvov писав:переходить на Грендель всей армией у нас еще долго денег не будет
Грендель для нас краще, бо він якраз для наших магазинів, дешевший і кращій за 6,8 мм, але.....
Если бы были деньги - был бы с Вами совершенно согласен!

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Суб січня 10, 2015 10:05 pm

SergeyStG45 писав: Если бы были деньги - был бы с Вами совершенно согласен!
А яка різниця? У нас не має бабла на Грендель, на Ремігтон і подавна.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

sergeilvov

Повідомлення sergeilvov » Суб січня 10, 2015 10:09 pm

Alexeizin писав:
В принципі на ССО могли би і знайти. А потім вже шукати гроші і для всієї армії.

SergeyStG45
Контактна інформація:

Повідомлення SergeyStG45 » Суб січня 10, 2015 10:21 pm

sergeilvov писав:
Alexeizin писав:
В принципі на ССО могли би і знайти. А потім вже шукати гроші і для всієї армії.
На 2,4 тыс. чел. ... В принципе - найти, наверное, могли бы. Но целесообразно ли переводить ССО СВ на нестандартный для армии боеприпас? Хотя... По крайней мере в отношении 10-го отряда ГУР это, возможно, и имело бы смысл.

Vold
Контактна інформація:

Повідомлення Vold » Суб січня 10, 2015 10:34 pm

Alexeizin писав:
все одно нам патронні заводи треба ставити, хоч є бабло, хоч нема.

УОП начеб-то озвучував пални щодо співробітництва з АТК по цій темі

якщо орієнтуватися на озвучені росіянами ціни "в частности, для приобретения бельгийского оборудования производительностью 40 млн. патронов в год, способного за короткий срок перенастраиваться под другой калибр и стоимость которого составляет более 900 млн рублей."

то 30 млн станом на той час доларів - не такі великі гроші. В нас народ з радістю скинеться в обмін на акції заводу з обіцянкою потім обміняти на продукцію..))
Ахтунг! Процент ватності на форумі близький до критичного, можливі прориви ворожої агентури.

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Суб січня 10, 2015 10:47 pm

Vold писав: все одно нам патронні заводи треба ставити, хоч є бабло, хоч нема.

УОП начеб-то озвучував пални щодо співробітництва з АТК по цій темі
Саме так, на відміну від того, що казали наші "реформатори" завод нам потрібний.

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Нед січня 11, 2015 4:23 pm

шановні Сергії, зі Львова, та Штурмгвер ))
ваша помилка системна в тому, що ви в своїх міркуваннях спираєтеся на думки кількох ваших знайомих, які є для вас авторитетами, а як кулемет, так і калібр, нам потрібний загальноармійський, тобто такий, що підходить для середньонавченого, і фізично погано підготовленого бійця.
я вам, наприклад, можу розповісти, що всі калаші лайно, любого калібру, і проаргументую це дуже переконливо, особливо за рюмкою чаю. але, причина тут у тому, що з моєю довжиною рук навіть "весло" 7,62 для мене замаленький, мені в руки лягає добре тільки РПК та ПКМ. крім того, я колись мав честь спілкуватися тісно з М16, і після її ергономіки калаш для мене елементарно незручний, бо найкраще ворог доброго.
інша людина, як моя санітарка, розповість вам, що краще за аксушку нічого нема.
а один мій боєць, колишній комвзводу охорони КДБ, вважає, що все що стріляє - для нього зручно.
щоб зрозуміти, що реально потрібно середньому загальновійськовому взводу - треба послужити в ньому пів року, і послухати що одночасно говорять 2-3 десятки людей, з різною навченістю, різною фізичною формою, з різним зростом, з різною лінькуватістю. а ще, чого наприклад у мене нема - побувати в виконанні різних завдань, від караульної служби, до засідок та рейдів. от тоді ви складете більш-менш адекватне враження, що коли і де потрібно, і те, це буде дуже вузький погляд на ситуацію.
якщо такої можливості нема - дивиться що робиться зара за кордоном. там ці питання досліджуються давно та системно, крім того, досвід АТО не співставний з досвідом армії США чи СКВ.
вибачайте за нотацію, я не маю на неї права, власне, але Штурмгвер явно намагається зробити дещо корисне, тому вважаю за обов*язок застерегти від базової помилки - орієнтації на одиничних "експертів"
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

Відповісти