Виробництво стрілецької зброї в Україні

yarroslav

Re: Виробництво стрілецької зброї в Україні

Повідомлення yarroslav » Вів січня 03, 2017 5:52 pm

Alexeizin писав:
yarroslav писав: Я дуже сумніваюсь що якийсь наш держзавод може освоїти випуск хоч чогось до системи де все від зборки до обслуговування побудовано на використанні деталей виготовлених по строгому ТУ.
Крупновузлову зборку, на перших порах осилить, а там далі буде видно.
Зборку можна без проблем робити вже в армії. Щоб її зібрати з найдрібніших деталей потрібно аж 4 звичайних ключа, один динамометричний, блок для зажимання в тиски і виколотки. Реально будь хто після мінімального навчання вправиться.

Єдине що мене насторожує - калібр 7.62х39. Діаметр донця гільзи завеликий для затвора М-ки, через це в цивільних карабінів в 7.62х39 його ресурс менше 5000 пострілів, з часом в них тріскається один з бойових упорів біля екстрактора.

Зброяр минулого року продавав карабіни в цьому калібрі в комплекті з запасним затвором :)
Востаннє редагувалось Вів січня 03, 2017 6:11 pm користувачем yarroslav, всього редагувалось 2 разів.

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Вів січня 03, 2017 5:56 pm

yarroslav писав: Зборку можна без проблем робити вже в армії. Щоб її зібрати з найдрібніших деталей потрібно аж 4 звичайних ключа, один динамометричний, блок для зажимання в тиски і виколотки. Реально будь хто після мінімального навчання вправиться.
Можна і в армії, але я дуже сумніваюсь, що нашій армії потрібні М-16/М-4. Скоріше за все тут спроба здешевити виробництво для експорту в треті країни.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

LansVVS

Повідомлення LansVVS » Вів січня 03, 2017 7:07 pm

сколько уже говна бурлит ( в том же ФБ) по этой теме... а что реально стоит за этой новостью...? :?:
Меня часто спрашивают: «За что мы сражаемся?». Могу ответить: «Перестанем сражаться — тогда узнаете.»
Уинстон Черчилль

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Вів січня 03, 2017 7:11 pm

LansVVS писав: что реально стоит за этой новостью...? :?:
ІМХО - комерція.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

LansVVS

Повідомлення LansVVS » Вів січня 03, 2017 7:18 pm

Alexeizin писав: ІМХО - комерція.
я думаю так же, но у нас же журналамеры это так преподнесли, что чуть ли не завтра ВСУ будет переходить на М16 :D
Меня часто спрашивают: «За что мы сражаемся?». Могу ответить: «Перестанем сражаться — тогда узнаете.»
Уинстон Черчилль

yarroslav

Повідомлення yarroslav » Вів січня 03, 2017 8:44 pm

Alexeizin писав: Можна і в армії, але я дуже сумніваюсь, що нашій армії потрібні М-16/М-4. Скоріше за все тут спроба здешевити виробництво для експорту в треті країни.
Може для експорту в країни з "хиткою демократією" або в інші місця де самим американцям торгувати не з руки, бо дешевше за США в нас не буде. Там в виробників крупнооптові ціни на запаковану М4 порядка 600-700 долл, а базові коштують трохи більше 300.

В нас їх доцільно видавати тільки в комплекті з сучасними нічними прицілами, замість тюнингованих АК і дорогих таворів. Все таки вага менше 3 кіло, а ціна при розумному підході буде не набагато вища за фортівський комплект тюнингу для калаша.

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Вів січня 03, 2017 9:25 pm

yarroslav писав:бо дешевше за США в нас не буде.
Хто зна, ми зараз настільки дешеві, ну прям як Китай 15 років тому.

oleg707
Експерт

Повідомлення oleg707 » Вів січня 03, 2017 9:40 pm

LansVVS писав:
Alexeizin писав: ІМХО - комерція.
я думаю так же, но у нас же журналамеры это так преподнесли, что чуть ли не завтра ВСУ будет переходить на М16 :D
журналисты журналистами, а на прес-конференции прямо сказали - произведенная партия пойдет на подконтрольную эксплуатацию в зону АТО, количество сказал секрет)

А мне вот интересно у «Укроборонсервіс» вообще есть какие-нибудь мощности, или это просто прокладка? Опять "Маяку" отдуваться:)?

JamalUA

Повідомлення JamalUA » Сер січня 04, 2017 12:19 am

ще чогось всі пропустили важливий момент - обіцяють запустити виробництво стрілецьких набоїв через 18 місяців. ппц, 18 місяців, карл!

STLL

Повідомлення STLL » Сер січня 04, 2017 12:58 am

JamalUA писав:ще чогось всі пропустили важливий момент - обіцяють запустити виробництво стрілецьких набоїв через 18 місяців. ппц, 18 місяців, карл!
це довго?

Відповісти