Малошумна (дозвукова) снайперська зброя чи потрібна ЗСУ?

MakYury

Малошумна (дозвукова) снайперська зброя чи потрібна ЗСУ?

Повідомлення MakYury » П'ят серпня 08, 2014 9:46 pm

таке от питання...
ні Гвинторіз, ні Вихлоп не набули широкого розповсюдження...
це відбулося через високу ефективність = небажаність потрапляння у руки "неперевіреного" бійця чи через невідповідність ттх потребам?
які будуть думки?

vasilivith

Re: Малошумна (дозвукова) снайперська зброя чи потрібна ЗСУ?

Повідомлення vasilivith » Суб серпня 09, 2014 12:02 pm

MakYury писав:таке от питання...
ні Гвинторіз, ні Вихлоп не набули широкого розповсюдження...
це відбулося через високу ефективність = небажаність потрапляння у руки "неперевіреного" бійця чи через невідповідність ттх потребам?
які будуть думки?
ви про широке розповсюдження у терористів? а що до того чи потрібна, то так для армійського спецназа і диверсантів які працюють в тилу противника така зброя була б востребувана але наскільки я знаю таку зброю виготовляє лише росія тому зараз ми її не закупимо і самі виготовити щось подібне не зможемо. + треба врахувати що така зброя (дозвукова) має дальність не більше 400метрів.

Sacred

Повідомлення Sacred » Суб серпня 09, 2014 12:42 pm

По відгукам експлуатанта Винтореза, ця штуковина дуже класна для багатьох ситуацій (наприклад нічний рейд на об'єкт бойовиків або для передового дозору розвідки), але не така, що потрібна критично, негайно і аж кров із носу.
ІМХО Україні не потрібна подібна специфічна і вузькоспеціалізована зброя (та й де ми її купим, в Росії? :mrgreen: ). Врешті-решт специ і маси куди крутіших країн використовують лише свої умовні М4А1 з глушником.
Н - необучаемость

MakYury

Повідомлення MakYury » Суб серпня 09, 2014 1:19 pm

я про те, що вони стоять на озброєнні виключно у спецпідрозділів, разом з якими і потрапляють до нас...
можливості подібної зброї визначаються дозвуковою початковою швидкістю...
на відстані 300м вертикальна поправку складає близько 15тис, що вже близько до краю полю зору 10х прицілу...
крім того, обов'язковим є використання дальноміру через похилу траекторію на таких відстанях...

я зараз фактично стою перед тим, чи продовжувати роботи у цьому напрямку?
бо більша частина необхідних компонентів та правильних відповідей вже є і залишилася вузькоспеціалізована робота...

MakYury

Повідомлення MakYury » Суб серпня 09, 2014 1:27 pm

Sacred писав:По відгукам експлуатанта Винтореза, ця штуковина дуже класна для багатьох ситуацій (наприклад нічний рейд на об'єкт бойовиків або для передового дозору розвідки), але не така, що потрібна критично, негайно і аж кров із носу.
ІМХО Україні не потрібна подібна специфічна і вузькоспеціалізована зброя (та й де ми її купим, в Росії? :mrgreen: ). Врешті-решт специ і маси куди крутіших країн використовують лише свої умовні М4А1 з глушником.
всі, хто бажає стріляти тихо та непомітно, мають використовувати дозвуковий постріл...
такі модифікації є у .308, .338 та .416 калібрів, спеціально створено 300 Віспа і це - у "багатших" країнах ;)
під них випускають спеціальні модифікації зброї і так, деякі з них на базі м4 ;)

General Dead
Контактна інформація:

Повідомлення General Dead » Суб серпня 09, 2014 6:16 pm

vasilivith писав:але наскільки я знаю таку зброю виготовляє лише росія тому зараз ми її не закупимо
Видел давно на видео украинского милицейского спецназа винторезы, м.б это еще с совка или купили в 90е у РФ.

vasilivith

Повідомлення vasilivith » Нед серпня 10, 2014 10:56 am

General Dead писав:
vasilivith писав:але наскільки я знаю таку зброю виготовляє лише росія тому зараз ми її не закупимо
Видел давно на видео украинского милицейского спецназа винторезы, м.б это еще с совка или купили в 90е у РФ.
я знаю що винторези були у альфи, а ще чув що мвд усср отримали першу партію з сотню таких гвинтівок можливо ще якісь зосталися.

MakYury

Повідомлення MakYury » Нед серпня 10, 2014 12:22 pm

а набої до них?
скільки снайпер має висловлювати щотижня?

vasilivith

Повідомлення vasilivith » Нед серпня 10, 2014 1:23 pm

MakYury писав:а набої до них?
скільки снайпер має висловлювати щотижня?
ну якщо не купували в росії то певно немає, я не думаю що наприклад наш луганський патроний чи ще якийсь завод заради кількох десятків буде випускати такий набій, бо для того щоб запхати спеціальну газостримуючу планку в гільзу потрібен спеціальний станок. хоча звичайний паб-9 (сп-5) в модифікації без планки можливо робити на простому станку так як гільза 39мм і патрон 9.2 є стандартними. але небачу сенсу.

MakYury

Повідомлення MakYury » Нед серпня 10, 2014 9:20 pm

так, справа у необхідних чи бажаних обсягах...
так вони є? нема? причини?

Відповісти