Казенне науково-виробниче об’єднання “Форт”

Мышаня

Re: Казенне науково-виробниче об’єднання “Форт”

Повідомлення Мышаня » Сер жовтня 10, 2018 10:53 pm

Було написано що 5.56, 5.45..... зараз вже не пам'ятаю (((( Треба було проспект взяти, на сайті казали нема ще....
Компонування класичне, довга рейка зверху. Гранатомет чимось подібний до бельгійського EGLM

Fidims
Експерт

Повідомлення Fidims » П'ят жовтня 26, 2018 7:04 pm

Мышаня писав:
Сер жовтня 10, 2018 7:59 pm
На виставці Форт представив новий автомат Форт-250 із підствольним гранатометом Форт-650.
Что-то есть по єтому, а то поискковик показывает кофе?))
Голосую не за мир, а за победу!

Fet

Повідомлення Fet » П'ят жовтня 26, 2018 7:40 pm

Дай бог, чтобы твоя страна
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Пон листопада 05, 2018 6:40 pm

До рук не давали....
Але чомусь здається важким))))))))) Біс його зна, навпроти стояли американці зі Стаг армс - так там АРкі такі були що УХ! А ціна - казали що в штатах по 700 баксів :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Доречі, НГУ начебто ще не працювала із цим автоматом, кого не питав - ніхто не стикався,- тож про якісь замовлення наврядчи йтиметься найближчого часу....

yarroslav

Повідомлення yarroslav » Пон листопада 05, 2018 7:05 pm

Мышаня писав:
Пон листопада 05, 2018 6:40 pm
До рук не давали....
Але чомусь здається важким))))))))) Біс його зна, навпроти стояли американці зі Стаг армс - так там АРкі такі були що УХ! А ціна - казали що в штатах по 700 баксів :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Доречі, НГУ начебто ще не працювала із цим автоматом, кого не питав - ніхто не стикався,- тож про якісь замовлення наврядчи йтиметься найближчого часу....
У форта все шалено дорого, тавори йшли від 3К без оптики.

Вага Арки в основному залежить від контура ствола і довжини газовідводу (бо від казни до газблоку найтовща, майже циліндрична секція), якщо контур HBAR + газовідвід mid length то і 14.5" + алюмінієва цівка буде не менше 3,4кг. Цей же контур і довжина з газовідвідом carbine легший на 150-200г.

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Пон листопада 05, 2018 7:51 pm

Хм.....ну вагів там не було.... А міл-спек гвинтівка важила десь поміж акс-74 та акс-74у... Все це суб'єктивно, самі розумієте,- але ж так мені здалося.
До того ж, якщо воно важитеме як АКС-74,- але буде при тому з важким контуром ствола - то така цяця може і РПК замінити)))) А з нормальним контуром - бути адекватним автоматом із меншою вагою від існуючих... Хіба що трохи рейок ще прибрати, залишити як на канадцях і не більше.... Думаю норм буде)
А скільки за форти платила держава - того не знаю (((
Лише знаю що набралися оцих Фортів як дурень фантиків...

yarroslav

Повідомлення yarroslav » Пон листопада 05, 2018 10:49 pm

М4 можуть бути і з досить легким стволом, і з HBAR. З пластиковою цівкою (або сучасною алюмінієвою трубкою без зайвих рельс) і легким стволом вони важать 2,8-2,9 кіло.
На цій картинці добре видно різницю
Зображення
Важчий між муфтою і газблоком 30мм ->25мм -> 22,5мм. В легшого 16.3мм в тонкій секції

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Вів листопада 06, 2018 8:34 am

А М4А1 скільки тоді важитеме?
Пам'ятаю тримав обвішаний М4 (ACOG & AN/PEQ-15) - і він важив приблизно як АКС-74. Точно не важче. Хіба що я тримав неспоряджений, і постріляти не вийшло :(
Всеж думаю що отой Форт важчий буде. І від АК і від М4... Я їм на виставці розповів що думаю про їх творчість. Відповідь х#₴_&ого виробника - "ми зробили те що замовляли". Ідьйоти...

yarroslav

Повідомлення yarroslav » Вів листопада 06, 2018 10:21 am

В американців з М4А1 зоопарк, не всі доведені до одного стандарту бо вони купують не тільки готові гвинтівки, а і всі компоненти від прикладу до ствола окремо. Штатні зброярі збирають або ремонтують/модернізують з того що в них лежить на складі.

Тому на М4А1 може стояти і легкий ствол. В інтернеті пишуть що різниця в вазі самих стволів 4 унції (114 грам) хоча мені здається що повинно бути більше, все таки різниця в діаметрах велика.

Номінальна вага останньої модернізації армії США в комплектації з квадрейлом, flip-up rear sight, важким стволом (2013 рік) - 3,5кг. Якщо брати відкриті дані то з пластиковою цівкою і важким стволом (без магазину) повинно важити 3-3,1кг

АКОГ 3x30, 4x32 ~ 350 грам разом з кріпленням.

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Сер листопада 07, 2018 7:20 am

Та болт із ним, з тим зоопарком.... Все одно зараз було б краще оцима М4 затаритись аніж Форти купувати... Просто тому що дешевше може вийти...
Хоча, з іншого боку,- проблеми із надійністю Фортів можна було б пов'язати із тим, що наявні зразки є адаптованими до радянського 5.45 на відміну від оригіналу 5.56.... Ізраїльтяни використовують тавори і не жаліються. Тож...
Якщо я правий - то при переході на 5.56 можна обрати Форт як основний зразок. Щоправда, робити це слід після дуже кропіткої роботи з тестування надійності зразка....

Відповісти