Казенне науково-виробниче об’єднання “Форт”

Мышаня

Re: Казенне науково-виробниче об’єднання “Форт”

Повідомлення Мышаня » Нед грудня 09, 2018 6:54 am

416 почалася так, разом із СКАР, але ж не на пустому місці :roll:
Доречі, Вікі вважає, що в конкурсі СКАР ХМ8 продемонструвала кращу надійність від ФН та НК, щоправда, це якось не завадило бельгійцям перемогти....
А морпіхи.... Ну пишуть що 416 базовий важить 3.6 пустим,- що в принципі близько до калашмата, але ж візьмеш в руки - маєш вєщь))) мені такий РПК більше подобається)))) Хіба що ствол все ще неможна поміняти швидко, але то вже коники....
Та й так, тактичні моменти: якщо куоеметник стає чисто умовно виділеним бійцем - то його втрата не стає проблемою для відділення: просто інший боєць починає насипати, і йому навіть не треба брати зброю вибувшого кулеметника, бо його така сама. Снайперу важко поцілити в кулеметника - бо він нічим не вирізняєтся від решти бійців відділення. В разі чого - все відділення сипатиме так, начебто у всіх кулемети а не автомати...
Думаю, можна ще багато чого сказати - але і так вже непогано...

Онлайн
yarroslav

Повідомлення yarroslav » Нед грудня 09, 2018 8:33 pm

Я згадав що КМП раніше використовував М16А4 яка має важкий ствол HBAR, в принципі це те ж саме що і РПК, тож вони просто заміняють його на більш компактний (ну і це тягне за собою поршень на стволі, бо система Стонера з коротшими стволами працює з більшими температурними навантаженнями ніж М16, а для ролі кулемета це критично)

М27 IAR важчий за базову 416, 3.9 кг пустий, М16А4 важить стільки ж. КМП хотіли з рахунок 416-го зменшити вагу системи "на один фунт", але по ходу випробувань карабін доводили і маса росла.

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Нед грудня 09, 2018 9:44 pm

:? ну я не надто довго шукав - але всюди пишуть що 3.6 порожній важить.... При чому М16А4 так, важить менше. Щоправда, вікі вважає, що А4 має А2 профіль ствола, тож ніякого хеві берел... Доречі, бачив torture test із АРкою дешевою - то примудрилися розплавити трубку газову (чи мені так здалося?) - що на мій погляд теж трохи обмежує використання такої системи в якості кулемету.
Ну і в 15му році вирішили вони від А4 позбутись на користь М4 - а ниньки от на М27.
А так було б непогано якби свої М16А4 нам передали :P

Онлайн
yarroslav

Повідомлення yarroslav » Нед грудня 09, 2018 10:51 pm

Всюди по інтернету вагу пишуть таку саму як в 416, але в неї інша довжина ствола, коротша і легша цівка ніж в IAR тому сумніваюся. А клон для цивільного ринку від HK важить 3.9 https://hk-usa.com/hk-models/mr556a1/

У Арок з газовідводом carbine і М4 дійсно можна розплавити газову трубку при безперервній стрільбі магазин за магазином, вона з тугоплавкої нержавіючої сталі але в такій конфігурації порт відводу газів заблизько до комори. На М16 та карабінах з mid-length температури менші і трубка витримує те саме що і ствол.

Ну М16А4 буде супер, та навіть і А2, на неї теж оптика стає простіше ніж на АК :lol: Залишається чекати поки американці над нами зжаляться і відвантажать

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Нед грудня 09, 2018 11:07 pm

Отож) Тоді повертаємось до кількості: чи відвантажать нам 300 тисяч стволів :? :? :? :? бо десь стільки маємо армію на військовий час...
Не певен... Тож доведеться самим робити щось. Чув, що, начебто, зброяр для нацгвардії якісь автомати робитиме, плюс форт-250... Він чомусь мені здається більш вдалим від таворів їхніх. Але я так ніде і не почув про його вагу - а у форта із цим проблема, як на мене... ТК люди тихо хають за вагу :cry:

Онлайн
yarroslav

Повідомлення yarroslav » Нед грудня 09, 2018 11:21 pm

Та ТК це щось неймовірне, таку вагу набрати використовуючи тільки алюміній - це неабиякий інженерний талант потрібен :)

В Зброяра і Форта зараз рівень дрібносерійки, нажаль, а щоб переозброїти за три роки армію в 300 тис. потрібно випускати в місяць стільки, скільки вони зараз не роблять в рік.

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Пон грудня 10, 2018 12:39 am

yarroslav писав:
Нед грудня 09, 2018 11:21 pm
Та ТК це щось неймовірне, таку вагу набрати використовуючи тільки алюміній - це неабиякий інженерний талант потрібен :)

В Зброяра і Форта зараз рівень дрібносерійки, нажаль, а щоб переозброїти за три роки армію в 300 тис. потрібно випускати в місяць стільки, скільки вони зараз не роблять в рік.
Хм.... Я ось іще що подумав: якщо купуватимуть оптом арки - то той (або ті) хто виконуватиме замовлення можуть замовити частини десь за кордоном - а вже збирання проводити тут і тут же випробовувати. Гадаю що це може підвищити темпи до прийнятних для переозброєння. А якщо дядько Сем схоче допомогти - то це теж буде не зайвим.

Fet

Повідомлення Fet » Чет березня 14, 2019 11:06 pm

Дай бог, чтобы твоя страна
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

КапитанВрунгель

Повідомлення КапитанВрунгель » Вів травня 07, 2019 3:06 pm

http://forum.milua.org/viewtopic.php?f= ... 45#p288214
P.S. Експорт до Іраку українських пістолетів Форт. Нещодавно, по телебаченню був сюжет у новинах, про виявлення іракською митницею пістолетів Форт у порту Басра, в одному з контейнерів, мова, начебто, їшла про контрабанду зброї, при цьому демонструвалися пістолети Форт у заводських коробках, разом з запасними магазинами. Тепер маємо відповідь на це питання, що то було.
P.S.S. Вигадка про контрабанду пістолетів Форт до Іраку, мабуть, була пропагандою москалів, яку поширювали наші ЗМІ у новинах, на жаль.

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Чет травня 09, 2019 9:41 am

:roll: а що там новина? Перед виборами проскочила?
То наші журнашлюхі беруть участь в виборчому процесі: створюють враження що влада тотально розкрадає і все погано :(
Ось і результати такої роботи за 5 років: маємо іншого презЕдента...
Подивився я на ті форти..... Затвор схожий на 17 - а цей пістолет ВКРАЙ важко назвати зручним....

Відповісти