Казенне науково-виробниче об’єднання “Форт”

JamalUA

Re: Казенне науково-виробниче об’єднання “Форт”

Повідомлення JamalUA » Пон травня 16, 2016 3:51 pm

у нас інше було - при переміщеннях, коли палець убирається з спускового гачка відбувається нтискання кнопки скидання магазина

kot911

Повідомлення kot911 » Пон травня 16, 2016 4:42 pm

JamalUA писав:у нас інше було - при переміщеннях, коли палець убирається з спускового гачка відбувається нтискання кнопки скидання магазина
Кнопка має тугий хід і край до пальця чітко вищий. Навіть не знаю як її випадково можливо вижати. З протилежної від пальця сторони (де кнопка "знижується") навіть є захисний кантік.

Запобіжник/селектор вогню навпаки дуже легко перемикається, якщо автомат чіпляє рпс чи край броніка. В мене інколи вже стоїть О замість Б, тож якщо перебуваю десь "серед людей" час від часу перевіряю положення.

Відносно браку. Частіше за все бачу проблему зі штіфтом, що фіксує затвор в рамі або з направляючою затворної рами. На виробництві порушують геометрію і найчастіше відмова автомата - це клін рами після пострілу у крайньому положенні. На перших партіях (що потрапляли до нас) вірогідність браку вища.

Екземпляри без заводського браку без проблем стріляють ПС, ПП та Т. Інколи стріляв виключно Т, декілька разів споряджав магазини патронами в мокрому піску.

JamalUA

Повідомлення JamalUA » Пон травня 16, 2016 4:56 pm

kot911 писав:
JamalUA писав:у нас інше було - при переміщеннях, коли палець убирається з спускового гачка відбувається нтискання кнопки скидання магазина
Кнопка має тугий хід і край до пальця чітко вищий. Навіть не знаю як її випадково можливо вижати. З протилежної від пальця сторони (де кнопка "знижується") навіть є захисний кантік.

Запобіжник/селектор вогню навпаки дуже легко перемикається, якщо автомат чіпляє рпс чи край броніка. В мене інколи вже стоїть О замість Б, тож якщо перебуваю десь "серед людей" час від часу перевіряю положення.

Відносно браку. Частіше за все бачу проблему зі штіфтом, що фіксує затвор в рамі або з направляючою затворної рами. На виробництві порушують геометрію і найчастіше відмова автомата - це клін рами після пострілу у крайньому положенні. На перших партіях (що потрапляли до нас) вірогідність браку вища.

Екземпляри без заводського браку без проблем стріляють ПС, ПП та Т. Інколи стріляв виключно Т, декілька разів споряджав магазини патронами в мокрому піску.
ну хз, у нас кнопка викиду магазина ходила легесенько, того один магазин практично прийшов в неробочий стан - погнувся від частих падінь і не фіксувався в шахті. на перемикач не звертав уваги, так як з ним працювали в основному на стрільбищі, але згоден, що можливие зачіплення і перемикання без відома стрільця. з випадаючимим штіфтами не стикався.
дуже подобається неповна розбірка - вибити штіфт, відкрити тильник прикладу, вийняти затворну раму - провести чистку.

JamalUA

Повідомлення JamalUA » Пон травня 16, 2016 5:32 pm

а 301 і 401 - що можете сказати? а пістолети як вам?

Alterego4

Re: Сили спецоперацій (ССО)

Повідомлення Alterego4 » Пон травня 16, 2016 5:39 pm

kot911 писав: 221 має цілком прийнятний рівень шуму, проте з огляду на відсутність купи дуже необхідних елементів управління (що є в 224) він ну геть не цікавий (особисто для мене).
А под какой патрон - 5,45 или 5,56?

kot911

Повідомлення kot911 » Пон травня 16, 2016 6:18 pm

JamalUA писав: дуже подобається неповна розбірка - вибити штіфт, відкрити тильник прикладу, вийняти затворну раму - провести чистку.
Згоден. Причому штіфт тильника достатньо легко відкривається натисканням пальця.
Ще величезний плюс - УСМ єдиним блоком. Так само - відкрив два штіфти (оці вже вибиваються шомполом/виколоткою), відкрив панель затворної затримки, вийняв блок, протер/пшикнув рідиною і зворотня операція.

Відносно 301, 401 нічого сказати не можу, не маємо на озброєнні (щоб там у Вікі не писали).
З пістолетами так само.
Є досвід власного травматика Форт 17, проте це вже інша історія.

Якщо підвести риску під 224 та дати резюме, то на мій погляд ну ДУЖЕ потрібна зброя для ССО (і для інших підрозділів певного фунціоналу). Компактність, точність, величезна ергономічність, стандартний патрон. У поєднанні з вітчізняними AR-15 (окрема тема для обговорення) питання штурмових гвинтівок було б закрито.

Вирішити питання контролю якості, ввести у штатну комплектацію глушник і розробити дієві пластикові магазини.

Ще пара слів відносно штатних магніфера та коліматора. Мої лежать у ставниці без використання. Коліматор має три позитивних моменти - кріплення зі швидким зкиданням, killflash та елемент живлення (точніше його умовна вічність). Все це перекреслюється прицільною маркою (розмір). Магніфер як магніфер...можливо комусь і стане у нагоді.

kot911

Re: Сили спецоперацій (ССО)

Повідомлення kot911 » Пон травня 16, 2016 6:18 pm

Alterego4 писав:
kot911 писав: 221 має цілком прийнятний рівень шуму, проте з огляду на відсутність купи дуже необхідних елементів управління (що є в 224) він ну геть не цікавий (особисто для мене).
А под какой патрон - 5,45 или 5,56?
5,45

Олег

Повідомлення Олег » Пон травня 16, 2016 9:12 pm

А с FN SCAR не приходилось стрелять (может на учениях и т.п)?

kot911

Повідомлення kot911 » Вів травня 17, 2016 2:27 am

Олег писав:А с FN SCAR не приходилось стрелять (может на учениях и т.п)?
Та куди там. На навчаннях, хто з колег був, мали максимум досвід (поверхневий) з M-16 або M4.
Я ще до війни трохи займався практичною стрільбою, але так само знайомий лише з родиною Ar-15. Ще трохи крутив в руках SIG, але це можна не враховувати.

JamalUA

Повідомлення JamalUA » Вів травня 17, 2016 3:08 pm

Олег писав:А с FN SCAR не приходилось стрелять (может на учениях и т.п)?
американці і інші до нас мають право приїзжати тільки з холостими набоями. тому навіть на спільних навчаннях на яворівщині - це максимум покрутити в руках і неповне розбирання, бо стрільба холостими не дає ніякого увлення про роботу зброї.

Відповісти