Казенне науково-виробниче об’єднання “Форт”

yarroslav

Re: Булпап "Малюк"

Повідомлення yarroslav » Пон липня 11, 2016 7:13 pm

Alexeizin писав:Ну, без державних випробувань цей зразок на озброєння не приймуть. Гадаю, що на все це звернуть увагу.
В нас нема затверджених стандартів для випробувань сучасної стрілковки, тому для проходження держвипробувань їм буде достатньо добитися надійної роботи автоматики і щоб в межах настрілу на випробуваннях СТП на 100м плавало в колі 15см :)

P.S. Ззовні він мені теж подобається і я був би радий якби вони відійшли від перепилу АК і зробили якісний карабін.

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Пон липня 11, 2016 7:17 pm

yarroslav писав: В нас нема затверджених стандартів для випробувань сучасної стрілковки,
Хто вам таке сказав?
yarroslav писав: тому для проходження держвипробувань їм буде достатньо добитися надійної роботи автоматики і щоб в межах настрілу на випробуваннях СТП плавало в крузі 15см на 100м :)
Чув таке і не раз, але по факту я не знаю жодного формально прийнятого на озброєння зразка ОВТ, яке поступило до стройових частин.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

yarroslav

Повідомлення yarroslav » Пон липня 11, 2016 7:34 pm

Alexeizin писав:Хто вам таке сказав?
Я не чув щоб в нас гармонізували процедури тестування стрілковки хоча-б з відповідними американськими TOP.
Форто-тавор в 5.45 на озброєння таки проскочив, попри всі особливості які з’явилися в ньому при конверсії під новий калібр.

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Пон липня 11, 2016 7:38 pm

yarroslav писав: Форто-тавор в 5.45 на озброєння таки проскочив, попри всі особливості які з’явилися в ньому при конверсії під новий калібр.
Чесно кажучи не чув, щоб МО прийняв його на озброєння. Я чомусь гадав, що вони ще знаходяться на стадії військових випробувань.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

yarroslav

Повідомлення yarroslav » Пон липня 11, 2016 7:47 pm

Alexeizin писав:Чесно кажучи не чув, щоб МО прийняв його на озброєння. Я чомусь гадав, що вони ще знаходяться на стадії військових випробувань.
По моєму їх ще до війни прийняли на озброєння, в 2009 чи 2010 році.

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Пон липня 11, 2016 7:51 pm

yarroslav писав: По моєму їх ще до війни прийняли на озброєння, в 2009 чи 2010 році.
Не чув, треба пошукати інфу. Можливо то МВС або СБУ.

Судячи з цього, http://news.eizvestia.com/news_politics ... ooruzhenie МО в 2014 році їх на озброєння ще не прийняло,
Схоже що була куплена партія для дослідної експлуатації

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Пон липня 11, 2016 8:03 pm

Ось ще інфа з цього приводу
23 декабря 2009 года Кабинет Министров Украины заявил о принятии «Форт-221» на вооружение Службы безопасности Украины, Управления государственной охраны, украинской пограничной службы и Службы внешней разведки Украины.

Читать полностью на http://eizvestia.com/armiya/full/333-sh ... i-fort-224
МО в переліку не має.

Fet

Повідомлення Fet » Пон липня 11, 2016 9:05 pm

БК-2014

Есть упоминание про принятие на вооружение.

2014 рік
• 9-мм пістолети Форт-14ТП, Форт-14ТП з глушником;
• 9-мм пістолет Форт-17;
• 5,45-мм штурмові гвинтівки Форт-221, Форт-224;
Дай бог, чтобы твоя страна
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

kot911

Повідомлення kot911 » Пон липня 11, 2016 10:10 pm

Alexeizin писав:
yarroslav писав: Форто-тавор в 5.45 на озброєння таки проскочив, попри всі особливості які з’явилися в ньому при конверсії під новий калібр.
Чесно кажучи не чув, щоб МО прийняв його на озброєння. Я чомусь гадав, що вони ще знаходяться на стадії військових випробувань.

В моїй частині на озброєнні вже два роки. 221/224.

bodo
Контактна інформація:

Повідомлення bodo » Пон липня 11, 2016 11:55 pm

kot911 писав:
Alexeizin писав:

В моїй частині на озброєнні вже два роки. 221/224.
І як враження, після двох річної експлуатації?

Відповісти