Набої

Fidims
Експерт

Re: Набої

Повідомлення Fidims » Чет вересня 28, 2017 11:35 am

pogoretskuy писав:
Сер вересня 27, 2017 11:54 am
http://uprom.info/news/vpk/ukrayina-zap ... go-zavodu/
Просять канаду допомогти будівництві патронного заводу
Возможно это тактический шаг. Нам незя выпускать боевые патроны натовского стандарта.
скажи мне чей Крым, и я тебе скажу кто ты.

Онлайн
divmil

Повідомлення divmil » Чет вересня 28, 2017 11:46 am

Fidims писав:
Чет вересня 28, 2017 11:35 am
pogoretskuy писав:
Сер вересня 27, 2017 11:54 am
http://uprom.info/news/vpk/ukrayina-zap ... go-zavodu/
Просять канаду допомогти будівництві патронного заводу
Возможно это тактический шаг. Нам незя выпускать боевые патроны натовского стандарта.
Почему нельзя?

Fidims
Експерт

Повідомлення Fidims » Чет вересня 28, 2017 12:55 pm

divmil писав:
Чет вересня 28, 2017 11:46 am

Почему нельзя?
Вот это мне не ведомо. Видать так было оговорено. Форт 5,56 без сердечника. У Зброяра система Стоуэнара без автоматического огня.
Индия имеет свой национальный автомат, а патроны 5,56 к нему закупает. Хотя есть завод, который выпускает боеприпасы советского стандарта.
А вот 6,8х43 выпускать дозволенно

yarroslav

Повідомлення yarroslav » Чет вересня 28, 2017 1:19 pm

Fidims писав:
Чет вересня 28, 2017 12:55 pm
Вот это мне не ведомо. Видать так было оговорено. Форт 5,56 без сердечника. У Зброяра система Стоуэнара без автоматического огня.
Индия имеет свой национальный автомат, а патроны 5,56 к нему закупает. Хотя есть завод, который выпускает боеприпасы советского стандарта.
Зброяр делал Ар-15 с автоогнем для СБУ.

А ЛПЗ не делал 5.56 с сердечником потому что он почти весь объем экспортировал в США, для цивильного рынка.
Форт не изготавливает ни гильзы, ни пули, ни порох с капсулями, только собирали из готовых компонентов, импортных или того же ЛПЗ когда он еще работал.

Fidims
Експерт

Повідомлення Fidims » Чет вересня 28, 2017 1:43 pm

yarroslav писав:
Чет вересня 28, 2017 1:19 pm
Fidims писав:
Чет вересня 28, 2017 12:55 pm
Зброяр делал Ар-15 с автоогнем для СБУ.

А ЛПЗ не делал 5.56 с сердечником потому что он почти весь объем экспортировал в США, для цивильного рынка.
Форт не изготавливает ни гильзы, ни пули, ни порох с капсулями, только собирали из готовых компонентов, импортных или того же ЛПЗ когда он еще работал.
Что до Зброяра, они сами сказали, что у них нет лицензии. Может для СБУ они и сделали малую партию, но не публично.
Луганский патронный никогда не выпускал 5,56. Говорили, что могут, но заказов не было.
Луганский патронный экспортировал в США только 7,62х39. Все.
Форт может все делать но тоже нет заказов.
Кстати. Порох и капсюли у нас изготавливались отдельно от завода.
Я говорил уже здесь, что это все гнилые отмазки МО, что не можем делать патроны. Просто выгоднее было закупать в Польше, Румынии и Болгарии.
Это как с "буханками". Закупили бы их втихоря в АИС, но журналисты подняли хай и пришлось покупать дорогие санитарки у Богдана.

yarroslav

Повідомлення yarroslav » Чет вересня 28, 2017 3:23 pm

Fidims писав:
Чет вересня 28, 2017 1:43 pm
Луганский патронный никогда не выпускал 5,56. Говорили, что могут, но заказов не было.
Ееее, вообще-то патроны .223 (5.56х45) от ЛПЗ продавались в 2/3 наших оружейных магазинов и были очень популярны.
На экспорт шли под брендом wolf performance ammo.
Бренд LCW - это луганский патронный.
Они просто недолго были, с 2010 или 11 шли на экспорт, а в ормагах их начали продавать только в 2013-м хотя спортсмены их еще за год до этого брали с завода.

Это вообще были самые лучшие 5.56 в стальной гильзе, на голову выше российских и по моему единственные со стандартным для этого калибра давлением.
Росийские все с более слабым пороховым зарядом, т.к. у их гильзы недостаточно прочная донная часть.

Fidims
Експерт

Повідомлення Fidims » Чет вересня 28, 2017 5:26 pm

yarroslav писав:
Чет вересня 28, 2017 3:23 pm
Fidims писав:
Чет вересня 28, 2017 1:43 pm
Ееее, вообще-то патроны .223 (5.56х45) от ЛПЗ продавались в 2/3 наших оружейных магазинов и были очень популярны.
На экспорт шли под брендом wolf performance ammo.
Бренд LCW - это луганский патронный.
Они просто недолго были, с 2010 или 11 шли на экспорт, а в ормагах их начали продавать только в 2013-м хотя спортсмены их еще за год до этого брали с завода.

Это вообще были самые лучшие 5.56 в стальной гильзе, на голову выше российских и по моему единственные со стандартным для этого калибра давлением.
Росийские все с более слабым пороховым зарядом, т.к. у их гильзы недостаточно прочная донная часть.
Значит этот факт был мною упущен.

prince92
Контактна інформація:

Повідомлення prince92 » П'ят вересня 29, 2017 8:32 am

Створення в Україні нового боєприпасного виробництва може бути забезпечено, зокрема, у рамках міжнародної кооперації, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" заступник міністра економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) Юрій Бровченко.

"На сьогодні ми вже провадимо переговори (щодо цього проекту - ІФ) з компанією Stilletto. Хочемо наступного тижня почути їхні пропозиції, як вони бачать свою роль і місце в цьому процесі, їхні умови (співробітництва), і максимально сприяти, щоб вони могли працювати в Україні", - сказав заступник міністра в коментарі агентству у рамках першого Всеукраїнського форуму приватних підприємств оборонної промисловості в Києві в четвер.

"Це один із варіантів. Ми максимально відкриті для всіх", - додав він.

Як уточнив Ю.Бровченко, на сьогодні реалізація планів щодо створення в Україні боєприпасного виробництва здійснюється у кількох напрямах. "По-перше, організацією складального виробництва опікуватиметься Міноборони на своїх потужностях - це один напрям", - сказав він.

Водночас, зазначив заступник міністра, вже розпочато роботу з організації виробничої кооперації з боєприпасної тематики за участю держконцерну "Укроборонпром". "На сьогодні ми вже підписали договори на підготовку виробництва великокаліберних боєприпасів на одному з підприємств "Укроборонпрому", - повідомив він. Крім того, кооперація з виробництва дрібнокаліберних боєприпасів також уже організована на потужностях НВО "Форт" (Вінниця), нагадав Ю.Бровченко.

За словами заступника міністра, організація боєприпасного виробництва у рамках замкнутого циклу на одному підприємстві недоцільна. "Йдеться про галузеву кооперацію за участю ключових гравців української боєприпасної галузі", - уточнив він.

Як повідомлялося, влітку британська Stiletto Systems в альянсі з канадською MAGNUM озвучили готовність щодо участі в можливому тендері МЕРТ зі створення в Україні нового виробництва боєприпасів. Британсько-канадський альянс готовий забезпечити протягом двох років проектування і будівництво заводу з виробництва стрілецьких та артбоєприпасів калібром від 5,45 до 152 мм потужністю до 100 млн набоїв на рік.

Уточнюючи в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-України" бачення британсько-канадським альянсом оптимальної схеми фінансування дорогого проекту, голова "Stiletto-Україна" Роман Карпенко зазначив: "З огляду на складне фінансове становище в Україні вважаємо за можливу співпрацю приватних компаній із Міністерством оборони, де основним замовником на військові боєприпаси є саме міністерство".

Підписаний у квітні 2017 року військовими відомствами України та Канади меморандум про співпрацю у сфері оборони, визначає, зокрема, наміри сторін щодо співпраці у сфері розроблення та виробництва оборонної продукції, і розглядається як основ для переведення двосторонньої ВТС на новий рівень.

Британська Stiletto Systems Ltd. спеціалізується на розробленні боєприпасів і стрілецької зброї. Закріплені у звіті ЦНДІ ОВТ ЗСУ підсумки проведених у 2016 році випробувань українськими військовими бронебійних боєприпасів Stiletto підтверджують перевагу їхніх характеристик над представленими на ринку американськими та європейськими зразками: кулі калібру 5,45 мм здатні вражати бронежилети 6-го класу захисту, а також легку бронетехніку противника. Постачання документації на виробництво боєприпасів Stiletto включене в єдиний пакет документів із будівництва патронного заводу для інозамовника.

Президент Петро Порошенко в липні озвучив плани щодо будівництва в Україні нового боєприпасного заводу за стандартами НАТО. Закріплене указом президента №183/2017 від 11 липня рішення РНБО про дофінансування сектора безпеки і оборони в 2017 році передбачає спрямування 1,4 млрд грн на закупівлю і виробництво боєприпасів за лінією спецфонду за рахунок коштів спецконфіскації.
http://ua.interfax.com.ua/news/general/451647.html
Цікаво на що буде здатна куля Стилето в калібрі 30-мм
Чужою мовою розмовляє у державі або гість, або найманець, або окупант, який нав'язує їй свою мову. (Карл Маркс)

Fidims
Експерт

Повідомлення Fidims » П'ят вересня 29, 2017 8:48 am

Это не пуля. а снаряд. Все что имеет ведущий поясок, считается снарядом. Поэтому у фрицев был 15-мм не пулемет, а пушка.
Зображення
А по бронепробиваемости, если они сделают БОПС - посмотрим.

prince92
Контактна інформація:

Повідомлення prince92 » П'ят вересня 29, 2017 9:42 am

Fidims писав:Это не пуля. а снаряд
Ну то ясно
А по бронепробиваемости, если они сделают БОПС - посмотрим.
Я маю на увазі не БОПС, а бронебійний снаряд по типу їх куль. За ціною мало б бути дешевше, за БОПСи і цікаво на скільки б відставали від них за бронебійністю
Чужою мовою розмовляє у державі або гість, або найманець, або окупант, який нав'язує їй свою мову. (Карл Маркс)

Відповісти