Набої

AlexeyI

Re: Набої

Повідомлення AlexeyI » П'ят листопада 02, 2018 8:53 pm

yarroslav писав:
П'ят листопада 02, 2018 6:16 pm
В мене приблизно такі ж думки, як припре прочнемо випрошувати в США старі М16 і М4 з резерву і патрони до них, бо патронного виробництва повного циклу чекати не варто а масово закупити зброю грошей точно не буде.
Якщо припре, то закуплять патронні лінії і клепатимуть. Якось слабо собі уявляю переозброєння в масштабах ЗСУ на американські гвинтівки.
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

plastid

Повідомлення plastid » П'ят листопада 02, 2018 8:57 pm

oleg707 писав:
П'ят листопада 02, 2018 10:36 am
Мышаня писав:
Чет листопада 01, 2018 9:33 pm
:? В світлі останніх подій цікаво: скільки ще тягнутимуть із патронним заводом? :evil:
Дехто розповідає що Форт подекуди постачає 9мм для ПМ... В принципі у них і раніше було виробництво (ще в 14му чув, що Азову постачали 5.56) - а от наскільки масове?... А от те, що радянських набоїв немає - то вже привід для тривоги...
наскільки чув готують виробничі лінії на арсеналах ЗСУ
Когда презентовали линию по снарядам Бирюков в комментариях на facebook писал, что скоро будут новости по производству патронов для стреловки, время прошло но новость так и не вышла. Видать возникли проблемы с организацией нового производства, но как я понял они точно создают новую линию по стреловке.

Онлайн
yarroslav

Повідомлення yarroslav » П'ят листопада 02, 2018 9:26 pm

AlexeyI писав:
П'ят листопада 02, 2018 8:53 pm
Якщо припре, то закуплять патронні лінії і клепатимуть. Якось слабо собі уявляю переозброєння в масштабах ЗСУ на американські гвинтівки.
Закупити патронну лінію мало, Луганський патронний завод в свій час витратив декілька років на налагодження виробництва вже після того як лінії для гільз і куль змонтували.

Так що коли наступить час Ч найбільш оптимістичний варіант це США відправляє сюди стільки М16А1, які в них зняті з озброєння і передані в арсенали, скільки в них залишилося і набої - скільки не шкода.

JamalUA

Повідомлення JamalUA » П'ят листопада 02, 2018 9:57 pm

у них вже і м16а3 зняті, залишились тільки м4 різних модифікацій.

Рома Пасічник

Повідомлення Рома Пасічник » П'ят листопада 02, 2018 10:38 pm

А з якими набоями\боєприпасами у нас немає проблем?Щось я не вірю,що нам в товарних кількостях подарують стрілкову зброю.
Це ж тільки на наявних військовослужбовців скільки треба автоматів..А на запас?А боєприпаси?
Я так зрозумів,що якби не допомога інших країн,то в нас була би дупа по патронах ще в 2015?

plastid

Повідомлення plastid » П'ят листопада 02, 2018 10:40 pm

Вот было бы хорошо если бы Зугрець или еще кто то из militari блогосферы сделал большое интервью (не нарушая тайну) с людьми отвечающими в ЗСУ за снабжение и боеприпасы, было бы сразу видно, куда будем дальше двигаться и каких успехов добились на конец 2018г.
А то сидим тут мечтам да гадаем. ;)

Онлайн
yarroslav

Повідомлення yarroslav » П'ят листопада 02, 2018 11:53 pm

Рома Пасічник писав:
П'ят листопада 02, 2018 10:38 pm
Щось я не вірю,що нам в товарних кількостях подарують стрілкову зброю.
Ніхто не вірив що США подарує нам Харріси, потім контрбатарейні РЛС, потім три фрегати і.т.д. Думаю якщо ми будемо більш серйозно реформувати збройні сили і збережемо курс в сторону цивілізованого світу то і десяток Страйк Ігл можуть відсипати, а не тільки стрілковку.

КапитанВрунгель

Повідомлення КапитанВрунгель » Суб листопада 03, 2018 9:03 am

yarroslav писав:
П'ят листопада 02, 2018 11:53 pm
Рома Пасічник писав:
П'ят листопада 02, 2018 10:38 pm
Щось я не вірю,що нам в товарних кількостях подарують стрілкову зброю.
Ніхто не вірив що США подарує нам Харріси, потім контрбатарейні РЛС, потім три фрегати і.т.д. Думаю якщо ми будемо більш серйозно реформувати збройні сили і збережемо курс в сторону цивілізованого світу то і десяток Страйк Ігл можуть відсипати, а не тільки стрілковку.
Про Харрисы и контрбатарейные радары- их что много передали? На все ВСУ хватило?
P. S. Без своего производства, только за счет импорта, мы свои потребности в патронах не закроем. Уверен, свой патронный завод у нас будет.

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Суб листопада 03, 2018 10:15 am

AlexeyI писав:
П'ят листопада 02, 2018 8:53 pm
yarroslav писав:
П'ят листопада 02, 2018 6:16 pm
В мене приблизно такі ж думки, як припре прочнемо випрошувати в США старі М16 і М4 з резерву і патрони до них, бо патронного виробництва повного циклу чекати не варто а масово закупити зброю грошей точно не буде.
Навіть наявність лінії виробництва не обіцяє миттєвого вирішення проблеми голоду на боєприпаси. Якщо їх витрачають/втрачають швидше від виробництва - то лише запаси можуть трохи згладити ситуацію.
А переозброєння... Так. Трішки лякає. Але це нормальний процес. Ми свого часу були трішки здивовані коли замість АКС, АКН, АКСУ - отримали всі АК-74ТК. Але ж звикли. Холостилиися по-новому)))) І звикли.
Лише хотілося би щоб дали саме М4)))) Бо легший від наших всіх)))))) Окрім ксюши, звісно)))))

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Суб листопада 03, 2018 10:18 am

JamalUA писав:
П'ят листопада 02, 2018 9:57 pm
у них вже і м16а3 зняті, залишились тільки м4 різних модифікацій.
А3 теж хороший апарат! ;)

Відповісти