Булпап "Малюк"

Мышаня

Re: Булпап "Малюк"

Повідомлення Мышаня » Пон листопада 25, 2019 9:16 am

:roll: :roll: Михайло Тимофійович сильно здивувався б якби узнав що його автомат на форумі планують перероблювати під бул-пап і під набій із геть іншими імпульсами і композитною гільзою....
Все це - мрії без жодного зв'язку із реальністю.
Я міг би зрозуміти РПК бул-пап (бо РПК має довгий ствол і зменшити загальну довжину зброї на довжину приклада - є профіт)
Я міг би зрозуміти, якби той ствол зробили швидкозмінним (щоб трохи збільшити вогневу міць шляхом ведення більш інтенсивного вогню). Тим більше, що тут десь казали що стволи і так нові.
Я міг би зрозуміти якби той ствол зробили під 5.56 а приймач магазинів адаптували під магазини М16 (ну і все інше там - затвор, рампу, пружини, тощо) - це, принаймні, зближувало б наше озброєння з озброєнням країн-членів НАТО.
Я би і в 5.45 це розумів би: всеж, РПК зі швидкозмінним стволом і коротший - це вже дуже непоганий РПК, за таке можна платити.
Але я от ніяк не розумію нащо тут люди хочуть оте все робити під набій, якого ще в реальності немає - тобто який ще випробовується і ніде на озброєння не прийнятий, ніде масово не випускється і якого ніде немає у військах.
І я не розумію цей автомат. Нащо він? Він легший від АК-74? Він точніший? Він здатен на щось більше? Ні, ні ні і ні.
Нащо городити це чудо - коли є М10Х від М+М індастріз? Думаю, саме цей варіант - нутрощі АК у ствольній коробці, скомпонованій як СтГ-44 та М16 - є саме тим що треба. Без жодних бул-папів. Хоч можна і з ними...
Якщо ж штатну кришку і фіксатор на АК-74/АКМ замінити на кришку з ціликом гост-рінг - то навіть штатні калашоїди стануть кращими від цього ось...подєлія.
Не розумію я Малюка. Нащо він треба...

yarroslav

Повідомлення yarroslav » Пон листопада 25, 2019 11:50 am

Системі АК вже давно пора на пенсію, через складності з монтажем сучасних прицілів. Ми звісно бідні тому будемо використовувати АК які є на складах, але це не означає що треба колхозити щось нове на його застарілій компоновці.

В США можна купити дешево М4 в їх виробників що штампують їх десятками тисяч, якщо є бажання підтримати національного виробника то в нас теж є один який за 10 років навчився їх виробляти не криво. Ці 2 варіанти і є найвірогідніше майбутне автоматів в ЗСУ

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Пон листопада 25, 2019 1:29 pm

yarroslav писав:
Пон листопада 25, 2019 11:50 am
Системі АК вже давно пора на пенсію, через складності з монтажем сучасних прицілів.
Та ну? Хіба ефективність прицілом визначається?...
Я тут розкажу одну історію...з власного досвіду. Свого часу бійці одного маловідомого підрозділу дуже переймалися що на їх банальні АКС-74 неможливо в штатний спосіб поставити якийсь коліматор (та й коліматорів тих щось держава не спішила купувати, хе-хе). І що? Норм всі воювали, нікому відсутність коліматора не заважала і ніхто про них на бойових не згадував. І влучали, так. Тож можна без коліматорів. Так, не так зручно. Але - точно можна. І точно що через тільки ЦЕ на пенсію ще не час.

yarroslav писав:
Ми звісно бідні тому будемо використовувати АК які є на складах, але це не означає що треба колхозити щось нове на його застарілій компоновці.
Чом би й ні? Якщо затрати невеликі - а приварок вартий того?
yarroslav писав:
В США можна купити дешево М4 в їх виробників що штампують їх десятками тисяч, якщо є бажання підтримати національного виробника то в нас теж є один який за 10 років навчився їх виробляти не криво. Ці 2 варіанти і є найвірогідніше майбутне автоматів в ЗСУ
Може й так. Але ж давайте розсудимо: скільки автоматів треба ЗСУ? Тисяч під 350? Чи десь під мільйон? Якою буде вартість? Навіть б/у М16А2 (а щось типу А1 взагалі немає сенсу)? Навіть якщо їх по 300-400 баксів віддаватимуть в рахунок допомоги - то вийде, що нам кілька років окрім автоматів нічого не дадуть: ані нічників, ані аптечок, ані хамерів, взагалі ніхріна. Чи варто воно того?
Відповідь на це питання залежить від того, кого спитати: якщо питати людину, яка вважає тип автомату визначальним для спроможності війська воювати - то звісно ж що скажуть що "як мінімум М16, а треба взагалі йти до НК416!!!!!!!!!!!". А якщо питати простіших людей, які зблизька дивляться на все, у емпіреях не літають - то вони скажуть: "калашмат своє робить як слід".
Тож моє ставленя таке:
- калашмату замінити механічні прицільні вказаним мною способом
- РПК зробити зі змінним (ШВИДКОзмінним) стволом і (опціонально) бул-пап
- .......(місце під хотєлкі)
- профіт!

А якщо вже переходити на 5.56 - то це має бути ДУЖЕ велика робота:
- навчання о/с
- навчання "партизанів"
- навчання інструкторів
- навчання викладачів у школах/вишах
- навчання ремонтників
- розробка таблиць, настанов, технологічних карт
- зміна екіпірування
- надбання НЗ на випадок чогось
- надбання запасу запчастин, інструменту, тощо
- багато-багато всього

І перш за все - не тішити себе думкою про те, що як тільки - так одразу США озброїть всіх М16ми...

yarroslav

Повідомлення yarroslav » Пон листопада 25, 2019 5:03 pm

Мышаня писав:
Пон листопада 25, 2019 1:29 pm
Та ну? Хіба ефективність прицілом визначається?...
Я тут розкажу одну історію...з власного досвіду. Свого часу бійці одного маловідомого підрозділу дуже переймалися що на їх банальні АКС-74 неможливо в штатний спосіб поставити якийсь коліматор (та й коліматорів тих щось держава не спішила купувати, хе-хе). І що? Норм всі воювали, нікому відсутність коліматора не заважала і ніхто про них на бойових не згадував. І влучали, так. Тож можна без коліматорів. Так, не так зручно. Але - точно можна. І точно що через тільки ЦЕ на пенсію ще не час.
Коліматором не дуже, а дослідження американців кажуть що ACOG значно, до двох разів, підвищує результативність стрільби.

Ну і калаші рано чи пізно всі будуть втрачені або зношені, не думаю що після цього з цією платформою щось варто робити бо результат не буде безкоштовний і точно не буде дешевше ніж нова М4 від ФН, бо ціна там 400-500 баксів по контрактам.

Якщо нас припре нікуди не дінемося, той же малюк продають як новий і коментарі розробника що він дорожче 1К долл, на біса воно здалося по ціні запакованої всім чим можна нової М-ки

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Пон листопада 25, 2019 11:09 pm

:roll: чим це там М-ка запакована?)) Прицілом М68 за 900 зелених?)))) Чи АСОG за півтори тонни зелених?)))) Чи може - магазинами, які традиційно є найбільшою проблемою?))) Ви все ще чекаєте М4А1 із М68 з барського плеча?)))))
Якщо так буде - то я першим скажу що військовим співробітництвом рулять дегенерати.
Окрім М16 чи М4 є безліч толкових речей, які в рамках виділених 250-300кк зелених можна взяти в американському воєнторзі. Тож якщо десь нагорі хтось правильно все розуміє і не хворіє на компутирні ігри, аірсофт та коліматори - то ці мрії про мільйони М4 - геть.
А замість того - або просити станки, заготовки і креслення М4, або - допилити АК до розумного рівня.
Ясен пєнь що 1к за недолугий малюк - дурня.
Натомість, за 110 баксів можна поставити на кожен калашмат (окрім АКС-74У) гост-рінг - і мати ЗНАЧНО точніший вогонь у виконанні кожного бійця. Це не 400-500 за нову М-ку, не 900 за Аімпоінт, не півтори за тріджікон і не дві за елкан. Це 110 баксів на автоматі. І то - якщо купити ліцензію і робити тут - то буде ще дешевше.... https://www.tech-sights.com/ak-products/
Оце - буде вєщь! Оце буде рішення недороге і із вихлопом. І не треба ані булпапів ані М-ок.
А коліматор можна буде і замість цілика старого впихнути.

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Сер листопада 27, 2019 12:17 am

:roll: людина каже що 3.7-3.8 важить.... Цікаво, цікаво.....
https://youtu.be/pX2pAugu6Fs

plastid

Повідомлення plastid » Сер листопада 27, 2019 8:49 pm

Мышаня писав:
Сер листопада 27, 2019 12:17 am
:roll: людина каже що 3.7-3.8 важить.... Цікаво, цікаво.....
https://youtu.be/pX2pAugu6Fs
Это много или норм?

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Чет листопада 28, 2019 4:55 am

:roll: це більше ніж відомі нам зі школи 3.6... По суті людина визнає що вкоротивши автомат на довжину приклада - вони обтяжили його на 12 відсотків....
В принципі, все ще в рамках сучасних автоматів - але на мою думку модернізація, яка нічого не дає і обтяжує зброю - це дурня.

plastid

Повідомлення plastid » Пон грудня 16, 2019 10:18 pm

https://youtu.be/vH_w5sTfm24?list=FLjVcP6CNv2w6eewG9612Zzw
Вопросы-ответы: Автомат БуллПап МАЛЮК | Зарисовки Выставки ЗБР0Я та БЕЗПЕКА 2019

JamalUA

Повідомлення JamalUA » Вів січня 07, 2020 5:03 pm

ось в цій програмі головний конструктор малюка/вулкана дає відповіді. вага без коліматорного прицілу - 3700-3800 гр

інтерв"ю з 5-07
https://www.youtube.com/watch?v=pX2pAugu6Fs

Відповісти