Булпап "Малюк"

Vovkulakartm

Re: Булпап "Малюк"

Повідомлення Vovkulakartm » П'ят січня 06, 2017 7:55 pm

yarroslav писав:
Vovkulakartm писав: Ну це питання обговорювалось 100 раз. Навіщо шукати зраду там де її немає?
Крім того, конструкція автомата така, що при здійсненні процедури його розбирання (складання) зі зняттям прицілу зберігається точка прицілювання. А це означає, що навіть після повного розбирання автомата прицільні пристосування не потрібно вивіряти — вони забезпечують максимальну точність практично під час усього періоду експлуатації.
http://na.mil.gov.ua/25262-malyuk-perevershiv-kalash
Вам є 25 років?
Є. І?
МИР ЧЕРЕЗ ПЕРЕМОГУ, А НЕ КАПІТУЛЯЦІЮ!

yarroslav

Повідомлення yarroslav » П'ят січня 06, 2017 8:14 pm

Vovkulakartm писав:Є. І?
Почути або прочитати наскільки невеличкий і непомітний на око люфт прицілу здатен змістити точку влучання від точки прицілювання на 100-150 метрах це одне, а побачити на власні очі коли стріляєш сам - зовсім інше.

З 25 років можна отримати дозвіл на придбання нарізної зброї. Це взагалі корисна в хазяйстві штука ;)

Vovkulakartm

Повідомлення Vovkulakartm » П'ят січня 06, 2017 9:41 pm

yarroslav писав:
Vovkulakartm писав:Є. І?
Почути або прочитати наскільки невеличкий і непомітний на око люфт прицілу здатен змістити точку влучання від точки прицілювання на 100-150 метрах це одне, а побачити на власні очі коли стріляєш сам - зовсім інше.

З 25 років можна отримати дозвіл на придбання нарізної зброї. Це взагалі корисна в хазяйстві штука ;)
Хіба я чи за тим посиланням заперечувалось те про що ти пишеш? Чи хтось говорить, що "невеличкий і непомітний на око люфт прицілу" НЕ здатен змістити точку влучання?

Мова йде про те, що при знятті кришки затворної коробки і повторному її встановленні зберігається точка прицілювання. Все. Як вони це зробили я не знаю.
Брешуть?
Я малюка в руках не тримав.
А ти стріляв ним?

Pavel2810

Повідомлення Pavel2810 » П'ят січня 06, 2017 9:51 pm

Vovkulakartm писав:
А кому вірити? Тобі чи істеричці Донику?
Еще и Доника зачем то приплел сюда, прежде чем фапать на лапшу от производителей про не "имеющий аналогов" надо как минимум почитать информацию от людей не имеющих к этой конторе отношения а потом делать выводы.
Один переводчик огня чего стоит, который находится за ушами :lol: , а не как у всех нормальных автоматах возле спускового крючка.

yarroslav

Повідомлення yarroslav » П'ят січня 06, 2017 10:01 pm

Vovkulakartm писав:Мова йде про те, що при знятті кришки затворної коробки і повторному її встановленні зберігається точка прицілювання. Все. Як вони це зробили я не знаю.
Брешуть?
Я малюка в руках не тримав.
А ти стріляв ним?
Я його крутив в руках на виставці. Представник розробника там його розбирав і показував конструкцію в деталях і механізм кріплення кришки мене не вразив. Мало того, там і механічний приціл - на цій кришці.

Розробник обіцяє що СТП не змінюється, але враховуючи що кришка тримається на одному штифті який не може не мати люфту (бо інакше ти його не витягнеш) і підпружиненому плунжері в це ну дуже важко повірити.

Навіть на гвинтівці в .223 калібрі його невеличка віддача зміщує погано зятягнутий приціл, а тут взагалі довжелезна кришка з двома точками контакту, і це все на автоматичній зброї де вібрація при стрільбі буде на порядок вище.

Ти не думаєш що на всіх гвинтівках прицільні пристрої не просто так жорстко закріплені до ствольної коробки і ствола?

Vovkulakartm

Повідомлення Vovkulakartm » Суб січня 07, 2017 2:02 pm

Pavel2810 писав:Еще и Доника зачем то приплел сюда, прежде чем фапать на лапшу от производителей про не "имеющий аналогов" надо как минимум почитать информацию от людей не имеющих к этой конторе отношения а потом делать выводы.
Доник має якесь відношення до цієї контори? :lol:
defence-ua.com теж має відношення до контори? - http://defence-ua.com/index.php/statti/ ... lashnikova
Pavel2810 писав:Один переводчик огня чего стоит, который находится за ушами :lol: , а не как у всех нормальных автоматах возле спускового крючка.
Бачу ти експерт! :D
Востаннє редагувалось Суб січня 07, 2017 2:11 pm користувачем Vovkulakartm, всього редагувалось 1 раз.

Vovkulakartm

Повідомлення Vovkulakartm » Суб січня 07, 2017 2:03 pm

yarroslav писав: Я його крутив в руках на виставці. Представник розробника там його розбирав і показував конструкцію в деталях і механізм кріплення кришки мене не вразив. Мало того, там і механічний приціл - на цій кришці.

Розробник обіцяє що СТП не змінюється, але враховуючи що кришка тримається на одному штифті який не може не мати люфту (бо інакше ти його не витягнеш) і підпружиненому плунжері в це ну дуже важко повірити.

Навіть на гвинтівці в .223 калібрі його невеличка віддача зміщує погано зятягнутий приціл, а тут взагалі довжелезна кришка з двома точками контакту, і це все на автоматичній зброї де вібрація при стрільбі буде на порядок вище.

Ти не думаєш що на всіх гвинтівках прицільні пристрої не просто так жорстко закріплені до ствольної коробки і ствола?
Це все роздуми. Людина ХІХ ст скаже, що залізо не літає. А людина ХVII скаже, що залізо не плаває. Технології розвиваються. Чи ти думаєш, що виробник не знав, що може бути така проблема?

Я тут намагаюсь знайти з чого почалась істерика про збитий приціл. Найстаріше що знаходиться - це стаття Доника з якою він обісрнався. При цьому в тій статті як про факти він говорить лише про "задержки, ломалось, показывало ужасные результаты". І то це важко назвати фактом оскільки є відео як автомат стріляв без "задержки, ломалось" і немає відео як автомат "задержки, ломалось". Тому до фактів там можна віднести тільки "показывало ужасные результаты", що і визнав виробник вказавши причину. Про приціл він наводить лише свої "умозаключенія". Все! Жодних фактів!!! Жодних скарг на приціл від тих хто ним стріляв!

Після того всі підхватили і понеслась. Ще раз наголошу, що при всій цій істериці ніхто не наводить фактів!!!

Я думав ти стріляв з нього. Якщо ні то ця дискусія пуста трата часу. Потрібні факти.
Коли будуть відгуки багатьох людей які ним стріляли тоді можна буде продовжити.

yarroslav

Повідомлення yarroslav » Суб січня 07, 2017 2:52 pm

Vovkulakartm писав: Це все роздуми. Людина ХІХ ст скаже, що залізо не літає. А людина ХVII скаже, що залізо не плаває. Технології розвиваються. Чи ти думаєш, що виробник не знав, що може бути така проблема?

Я тут намагаюсь знайти з чого почалась істерика про збитий приціл. Найстаріше що знаходиться - це стаття Доника з якою він обісрнався. При цьому в тій статті як про факти він говорить лише про "задержки, ломалось, показывало ужасные результаты". І то це важко назвати фактом оскільки є відео як автомат стріляв без "задержки, ломалось" і немає відео як автомат "задержки, ломалось". Тому до фактів там можна віднести тільки "показывало ужасные результаты", що і визнав виробник вказавши причину. Про приціл він наводить лише свої "умозаключенія". Все! Жодних фактів!!! Жодних скарг на приціл від тих хто ним стріляв!

Після того всі підхватили і понеслась. Ще раз наголошу, що при всій цій істериці ніхто не наводить фактів!!!

Я думав ти стріляв з нього. Якщо ні то ця дискусія пуста трата часу. Потрібні факти.
Коли будуть відгуки багатьох людей які ним стріляли тоді можна буде продовжити.
Мені як би все рівно що там пише або не пише якийсь Донік чи, скажемо, Петро Петрович.

Є базові і взагалі-то очевидні речі.

Я бачу що ти можеш згаяти купу часу на пошук того, що дописують в фейсбуці і спроби щось в цих дописах аналізувати, шукати "істерики" "зради" "перемоги", але не знайшов часу щоб хоч трошки вивчити основи стрільби і конструкції стрілецької зброї.

SevaTV
Контактна інформація:

Повідомлення SevaTV » Суб січня 07, 2017 3:40 pm

Vovkulakartm писав:
SevaTV писав:Спілкувався з одним із розробників, то він казав, що зброя сира і її просто проштовхують закриваючи очі на різного роду косяки.
https://goo.gl/GPiAoy
Можна дізнатись чому розробник розповідає тобі такі деталі?
Чомусь мені багато різних історій розповідають... Можливо вони в мені бачать людину яка їм допоможе.
Він це розповідав з надією нате, що люди одумаються і доопрацюють
Заходьте на мій канал SevaTV про зброю і підписуйтесь, а то одна москальня підписується
https://www.youtube.com/channel/UCjxlWE ... 4m9oMytXAw

Pavel2810

Повідомлення Pavel2810 » Суб січня 07, 2017 3:41 pm

Не трать на него время он все равно не чего не поймет, он так лет шесть- семь назад отжигал на skyscrapercity, думал со временем пройдет, повзрослеет, а нечего подобного . Ну чтож был Vovkulakartm -архитектор, Vovkulakartm -экономист, теперь будет Vovkulakartm -милитарист :lol: .

Відповісти