Нові розробки стрілецької зброї

Якщо б Ви мали можливість, який зразок вибрали для ЗСУ?

H&K 416/417
40
43%
FN SCAR
35
38%
FN 2000
5
5%
XM 8
0
Немає голосів
LR-300
0
Немає голосів
AK-100 Series
13
14%

Всього голосів: 93

Мышаня

Re: Нові розробки стрілецької зброї

Повідомлення Мышаня » П'ят лютого 01, 2019 4:55 pm

:roll: краще бути з набоями. Аніж без них. Не пам'ятаю жодних проблем з 5.45 і не очікую жодних з 5.56.
Тут не Афганістан, тут на кілометри ніхто не стріляє з автомата (якщо, звісно, мізки має - а як ні то йому і 6.8 не вистачить)....

yarroslav

Повідомлення yarroslav » П'ят лютого 01, 2019 7:34 pm

картуш писав:
П'ят лютого 01, 2019 3:59 pm
Понятно, что своё робить, но что собственно? 7,6 мм избыточен, 5,56 (5,45) мм недостаточен при действии по бронежелетам. Всё равно новый патронный завод строить, так лучше го строить под перспективный боеприпас, чем потом его переделывать :?
Так новий патрон 6.8 який розробляють за цією програмою в тій же категорії що і кулеметний 7.62 НАТО (навіть трохи потужніший) а не проміжний.

Піхотний карабін в 5.56 він ніяк не замінить, думаю це буде зброя вагою від 4,5кг, з стволом в районі 42-45см (щоб пороховий заряд повнорозмірного патрону встиг догоріти), такий собі супер-SAW/супер-РПК

Мышаня

Повідомлення Мышаня » П'ят лютого 01, 2019 7:46 pm

yarroslav писав:
П'ят лютого 01, 2019 7:34 pm
картуш писав:
П'ят лютого 01, 2019 3:59 pm
Понятно, что своё робить, но что собственно? 7,6 мм избыточен, 5,56 (5,45) мм недостаточен при действии по бронежелетам. Всё равно новый патронный завод строить, так лучше го строить под перспективный боеприпас, чем потом его переделывать :?
Так новий патрон 6.8 який розробляють за цією програмою в тій же категорії що і кулеметний 7.62 НАТО (навіть трохи потужніший) а не проміжний.

Піхотний карабін в 5.56 він ніяк не замінить, думаю це буде зброя вагою від 4,5кг, з стволом в районі 42-45см (щоб пороховий заряд повнорозмірного патрону встиг догоріти), такий собі супер-SAW/супер-РПК
Думаю, у них не злетить :|

yarroslav

Повідомлення yarroslav » П'ят лютого 01, 2019 8:31 pm

Мышаня писав:
П'ят лютого 01, 2019 7:46 pm
Думаю, у них не злетить :|
Залежить від того скільки 7.62 залишилося в закромах, останній раз купували великі партії аж в 80-х.
Якщо армія за останні пару десятиліть підточила запаси, зараз в них найвищі шанси прийняти на озброєння нові кулеметні патрони, ну і їх концепт Overmatch з усього що було за останні 30-40 років звучить найпереконливіше.

В нього все таки не пхають 3кг карабін піхотинця як раніше :lol:

338 Норма для єдиного кулемету, гвинтівковий патрон зі зниженим імпульсом для компактного кулемету і самозарядки для марксменів, 5.56 залишається як був

Мышаня

Повідомлення Мышаня » П'ят лютого 01, 2019 11:46 pm

:roll: вони всеж пхають в звичайну гвинтівку піхотинцю фактично гвинтівковий набій - такий самий як і в свого роду аналог РПК (тобто звичайний набір стрілецького відділення).... Не злетить.
Доречі, від виробників не вимагають щоб можна було підствольник вішати! Що б це значило?...

yarroslav

Повідомлення yarroslav » Суб лютого 02, 2019 12:59 am

Ну як в піхотну гвинтівку

Сама автоматична гвинтівка не більше 5,44кг
Приціл з кроном не більше 1.36кг
Загальна довжина не більше 89см з прикладом в робочій позиції, без дульних пристроїв

Повинен замінити М249, додаткові бали за живлення стрічками. Думаю що підствольник не передбачений бо це все ж спеціалізований кулемет.

Думаю вони хочуть дати у відділення зброю яка може притиснути ПКМ, але буде більш мобільною. Звідси і патрон з легкою кулею - щоб кулемет вагою 5,5кг не колбасило, віддача .270Win десь на третину менша ніж в .308

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Суб лютого 02, 2019 10:59 am

:roll: програма включає саме 2 (прописом - ДВА) зразки: райфл і отометік райфл. Доречі, ниньки просять 43 кулемета(automatic rifle) і 50 автоматів (rifle). Тож це ну ніяк не кулеметна програма: це саме заміна М4 та М249. М249 як тільки не обзивали: то назвуть сквад отометік вепн, то отометік райфл)) Ну і його наступник теж так називатись буде.
Доречі зазвичай використовувати їх хочуть з глушником. А оптика має включати балкалькулятор та далекомір)))) Просять також варіанти зразків із вбудованими батареями і без них, бозна нащо вони там, мабуть, для приціла)))) Або ж занадто легкий зразок виходить і треба чимось догрузити піхотинця)))) іще пишуть, що до кожного апарату має бути вдоста магазинів чи стрічок на 210 набоїв. 7 магазинів - звичайний боєкомплект до М4. Щоправда вага....
Поки що так. Думаю не злетить.
Хоча.... Там десь до 25-27 року програма,- може чекають на прорив в екзоскелетах? Не жартую,- без цього не матимуть сенсу від важчої гвинтівки...

yarroslav

Повідомлення yarroslav » Суб лютого 02, 2019 11:20 am

Мышаня писав:
Суб лютого 02, 2019 10:59 am
:roll: програма включає саме 2 (прописом - ДВА) зразки: райфл і отометік райфл. Доречі, ниньки просять 43 кулемета(automatic rifle) і 50 автоматів (rifle). Тож це ну ніяк не кулеметна програма: це саме заміна М4 та М249. М249 як тільки не обзивали: то назвуть сквад отометік вепн, то отометік райфл)) Ну і його наступник теж так називатись буде.
Доречі зазвичай використовувати їх хочуть з глушником. А оптика має включати балкалькулятор та далекомір)))) Просять також варіанти зразків із вбудованими батареями і без них, бозна нащо вони там, мабуть, для приціла)))) Або ж занадто легкий зразок виходить і треба чимось догрузити піхотинця)))) іще пишуть, що до кожного апарату має бути вдоста магазинів чи стрічок на 210 набоїв. 7 магазинів - звичайний боєкомплект до М4. Щоправда вага....
Поки що так. Думаю не злетить.
Хоча.... Там десь до 25-27 року програма,- може чекають на прорив в екзоскелетах? Не жартую,- без цього не матимуть сенсу від важчої гвинтівки...
Полімерна гільза серйозно зменшує вагу БК, ну і їх вимоги без нових матеріалів для гільзи виконати неможливо.

5,44 кіло це вимоги до аутоматік райфл, вимог на райфл не знайшов, чи то я так вмію в гугл, чи то не публікували.

Думаю з таким гарячим патроном без глушника не обійтися, винесе барабанні перетинки всім у відділенні :lol:

Взагалі не уявляю як можна .270 вліпити в габарити М4, навіть якщо знехтувати віддачею там потрібна буде площа бойових упорів як в Ар-10 і приблизно та сама довжина відкату затворної рами.

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Суб лютого 02, 2019 5:34 pm

:roll: ну якщо балістику порахувати - то саме десь АР-10 і вийде))))))
Тож могли просто замість нового - просто М14 під .270 перестволити - було б майже те саме)))))))
Аналогічно - якийсь М240 чи М249 все під той же .270)))))
Чомусь мені здається що американці знову маються тим самим що свого часу привело їх до Т65 та М14. Історія повторюється: тоді .30-06 був завеликим - а проміжний Т65 всіх влаштував :lol: То і тепер - хочуть щоб як .308 - але розміром як .223 - а в підсумку матимуть щось таке як .270 (який насправді є переобтиснутим під 7мм 30-03 :) ).....

yarroslav

Повідомлення yarroslav » Суб лютого 02, 2019 7:26 pm

Думаю зменшити довжину патрона таки вдасться, але Ар-10 як автомат :lol: точно не взлетить.
https://youtu.be/nuEKwdwoqBA?t=338

Якщо Ар-ку в .308 так ковбасить під час автоматичної стрільби я уявляю що було у надзвичайно грубих ФАЛа і G3

Відповісти