Хвилинка уваги. Зміни до ст.201 кримінального кодексу.

Відповісти
Аватар користувача
yarroslav
Повідомлень: 1942
З нами з: П'ят червня 06, 2014 5:23 pm
Звідки: Київ

Хвилинка уваги. Зміни до ст.201 кримінального кодексу.

Повідомлення yarroslav » П'ят травня 19, 2017 4:33 pm

Наші улюблені державні діячі проголосували законопроект про внесення змін до статті 201 КК - контрабанда, через місяць він вступить в силу.

В новій редакції в ній з’являються "частини вогнепальної нарізної зброї". Враховуючи що як частини зброї можна класифікувати будь-які деталі в.т.ч магазини, тюнинг, приціли, це означає що за посилку з ними тепер можна сісти.

Також до статті додали улюблені СБУшні "спецзасоби" до яких вони відносять і тепловізори з нічниками.
І. Частину першу статті 201 Кримінального кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 25-26, ст. 131) викласти в такій редакції:
«1. Контрабанда, тобто переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю культурних цінностей, отруйних, сильнодіючих, небезпечних, вибухових речовин, радіоактивних матеріалів, зброї або боєприпасів (крім гладкоствольної мисливської зброї або бойових припасів до неї), частин вогнепальної нарізної зброї, а також спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, -
карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років».
Стара редакція:
1. Контрабанда, тобто переміщення товарів через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю, вчинене у великих розмірах, а також незаконне переміщення історичних та культурних цінностей, отруйних, сильнодіючих, радіоактивних або вибухових речовин, зброї та боєприпасів (крім гладкоствольної мисливської зброї та бойових припасів до неї), а так само контрабанда стратегічно важливих сировинних товарів, щодо яких законодавством встановлено відповідні правила вивезення за межі України, - карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років з конфіскацією предметів контрабанди.

Відповісти