УАГ-40

JamalUA

Re: УАГ-40

Повідомлення JamalUA » Суб грудня 09, 2017 4:26 pm

Bugnet писав:
Суб грудня 09, 2017 4:17 pm
JamalUA писав:
Суб грудня 09, 2017 1:59 pm
Bugnet писав:
Суб грудня 09, 2017 1:55 pm

Сидить підрозділ в окопах на передку. І тут їм "підкинули" УАГ-40 для підсилення. "Зараз всипемо гібрідам! Хто хоче вилізти з окопу і пострілять?"
от не треба вводити в оману, з пламєні взагалі раком стріляють...
Та хочь ...раком і що? Це виправдання таке? Слаба втіха. Як його реально використовувати? Виставити за бруствер, всадити стрільця, дати чергу і тут же отримати кулю у відповідь?
Розкажіть.
тобто в нас вся зброя стріляє тільки дистанційно чи закритої позиції?)))

Bugnet

Повідомлення Bugnet » Суб грудня 09, 2017 4:39 pm

JamalUA писав:
Суб грудня 09, 2017 4:26 pm
Звісно ж ні. Мова ж не про це, навіщо ж пересмикувати?
Для стрільби з автомата, кулемета, гранатомета не потрібно ПОВНІСТЮ вилазити з окопу і стирчати над землею більш ніж на метр. Ви особисто, в розпалі вогневого бою, готові вилізти з окопу під кулі і уламки і сісти за УАГ-40? ... Я так і знав.
Як його застосовувати на практиці? Я дуже сумніваюсь, що хтось піде на таке, будуть якось інакше "викручуватись" (так само стріляти раком), а це значить,що не буде досягнена заявлена влучність, бо приладами прицілювання неможливо користуватися. То навіщо такий гранатомет? Щоб знову просто "сипати" аби куди коштовні боєприпаси з мінімальною ефективністю?

JamalUA

Повідомлення JamalUA » Суб грудня 09, 2017 5:18 pm

Bugnet писав:
Суб грудня 09, 2017 4:39 pm
JamalUA писав:
Суб грудня 09, 2017 4:26 pm
Звісно ж ні. Мова ж не про це, навіщо ж пересмикувати?
Для стрільби з автомата, кулемета, гранатомета не потрібно ПОВНІСТЮ вилазити з окопу і стирчати над землею більш ніж на метр. Ви особисто, в розпалі вогневого бою, готові вилізти з окопу під кулі і уламки і сісти за УАГ-40?
Як його застосовувати на практиці? Я дуже сумніваюсь, що хтось піде на таке, будуть якось інакше "викручуватись", а це значить,що не буде досягнена заявлена влучність, бо приладами прицілювання неможливо користуватися. То навіщо такий гранатомет?
та сидіти за ним необов"язково, плюс чомусь ви ігноруєте стрільбу з закритих позицій. + така зьроя, агс/уаг, це вам не точно зброя, аля кулемет чи снайперська гвинтівка.

Bugnet

Повідомлення Bugnet » Суб грудня 09, 2017 5:42 pm

JamalUA писав:
Суб грудня 09, 2017 5:18 pm

та сидіти за ним необов"язково, плюс чомусь ви ігноруєте стрільбу з закритих позицій. + така зьроя, агс/уаг, це вам не точно зброя, аля кулемет чи снайперська гвинтівка.

Звісно ж не обов"язково сидіти, але тоді ефективність мінімальна, бо УАГ-40 не фіксується ногами, як про те пишуть розробники, починає перекидатися при стрільбі і не можливо користуватися прицільними приладами. Тому й стає ця точна, за задумом, зброя не точною, як ви й пишите.
Взагалі, до чого я веду. Чому б не розробити автоматичний гранатомет з якого можна сріляти, як з кулемета, з можливістю поставити у бійницю, на бруствер і не вилазити самому, з можливостю вести прицільний вогонь лежачи.
Дивіться що у нас з ДШКМ вийшло, ніхто не стріляє зі штатної триноги, а переобладнують на ніжки, щоб стріляти лежачи. Піде УАГ-40 у війська (якщо) і почнуться знову ті самі граблі, народні умільці, волонтери, аматорські приспособи. То навіщо до цього вести?

JamalUA

Повідомлення JamalUA » Суб грудня 09, 2017 5:59 pm

бо це не кулемет, а автоматичний гранатомет. що туди ще можна приліпити - так це броньований щит, але хто його такскати буде.

pogoretskuy

Повідомлення pogoretskuy » Суб грудня 09, 2017 10:03 pm

А якщо легкий модуль з пкм і уаг 40?
На брдм буде те що треба
Ну і є задумка як такий модуль може дуже придатись при атаках чи обороні

ТАРАС
Контактна інформація:

Повідомлення ТАРАС » Нед грудня 10, 2017 5:47 pm

Авторитетне експертне середовище, я бачу, тут зібралося))) Панове, хоча б 1 з Вас стріляв з АГСа? А так щоби в АТО? А так щоби "для діла" в бойових умовах?

АГС використовується для подавлення піхоти на відстанях і в основному з закритих вогневих. Тут буде аналогічна ситуація, стріляєте "мортірним" способом, хоч з дня окопу. Переваги очевидні - не так "підкидує" - точніше б'є, потужніша граната з широким вибором типажу, значно більша дальність стрільби.

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Нед грудня 10, 2017 8:22 pm

ТАРАС писав:
Нед грудня 10, 2017 5:47 pm
Авторитетне експертне середовище, я бачу, тут зібралося))) Панове, хоча б 1 з Вас стріляв з АГСа? А так щоби в АТО? А так щоби "для діла" в бойових умовах?

АГС використовується для подавлення піхоти на відстанях і в основному з закритих вогневих. Тут буде аналогічна ситуація, стріляєте "мортірним" способом, хоч з дня окопу. Переваги очевидні - не так "підкидує" - точніше б'є, потужніша граната з широким вибором типажу, значно більша дальність стрільби.
О, це перший журналіст, який досконально знає про що пише. :)
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

ТАРАС
Контактна інформація:

Повідомлення ТАРАС » Нед грудня 10, 2017 10:35 pm

AlexeyI писав:
Нед грудня 10, 2017 8:22 pm
ТАРАС писав:
Нед грудня 10, 2017 5:47 pm

О, це перший журналіст, який досконально знає про що пише. :)
Ну, власне я 2,5 роки служив з яких рік сумарно в АТО. У тому числі з досвідом роботи з АГСом (хоч і мінімальним порівняно з іншим нашим адміном який рік пробув ком відділення АГС у Водяному).

Але краще почути щось по суті стосовно того що я написав.

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Пон грудня 11, 2017 11:54 am

ТАРАС писав:
Нед грудня 10, 2017 10:35 pm
Ну, власне я 2,5 роки служив з яких рік сумарно в АТО. У тому числі з досвідом роботи з АГСом (хоч і мінімальним порівняно з іншим нашим адміном який рік пробув ком відділення АГС у Водяному).

Але краще почути щось по суті стосовно того що я написав.
Що ти хочеш почути, коли звів дискусію до монолога? :)

Якщо правильно зрозумів, то з УАГ-40 у тебе нульовий досвід, і теоретичне сподівання що буде не гірше АГС-30 (не беручи до уваги різницю в заряді), тоді добро пожаловать до "експердної" дискусії. ;)

Ось рекламне відео:

На ньому видно, що в ідеальних "неатошних" умовах, коли біля вуха нічого не свистить, можна попасти в мішень з близької відстані одиночними, бо стрибає ця штука як молодий козлик. Далі на 2:33 стрільба з бронеавтомобіля, практично в упорр.

На мій дилетантський висновок, ця штука стріляє, але для того щоб попадала хоча б на дві сотні метрів потрібно або зробити станок кг з двісті, або переробити гасіння віддачі, як це зроблено в американському гранатометі Mk19:

І накінець відео, куди котиться світ.

З нього можна і загороджувальний вогонь вести, і по броньованим цілям ..., адже УАГ-40 рекламується як сумісний з боєприпасами НАТО, а там багато смачних боєприпасів. :roll:
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

Відповісти