Новітні зразки гранатометів.

ToJIiK

Re: Новітні зразки гранатометів.

Повідомлення ToJIiK » Нед квітня 13, 2014 12:51 am

Вибачте, Фет, не "льститикабелен" я :oops:
Я Вас правильно зрозумів, а Ви мене не зовсім. Проте річ в іншому. Вам відома різниця балістики куль 5,45 і 7,62 калібру. До гранат це відношення не має, але демонструє, що 30 і 40-мм калібри теж різнопризначені. З 40-мм АГ з "рук" не постріляєш. Інакше кажучи міномети теж мали б лише калібр 120-мм.
Стосовно великокаліберних АГ - це буксирувальний або встановлений на бронеоб'єкті зразок. Зараз проводяться розробки гранат з так званим ударним ядром. Тобто в залежності від мети граната кумулює струю або уламки. Хоча насправді процес більш складний.
Как раз для массового применения у меня есть 6-ь стрелков с АК с ГП-25 и рожок с трассерами, к-и я буду указывать цель.
Фет, я вже уявив поле, атакуючий взвод, чергу трасерів... Ащо коли місцевість пересічена чи урбанізована, коли в обороні відділення діятимуть в різних напрямках, коли в живих тільки один гранатометник? У відділенні ручний АГ вирішить завдання за 6 стрілків взводу з підствольниками, у Вас буде 3 таких гранатомети. Для самозахисту - пістолет, а для взаємодіі помічник.

ViktorG
Контактна інформація:

Повідомлення ViktorG » Чет вересня 04, 2014 2:17 pm

http://www.military-informant.com/index ... dstva.html
На вооружении ВСУ появится гранатомет «Поршень» украинского производства
То може ти й "Рошену" не їси...?

pogoretskuy

Повідомлення pogoretskuy » Суб вересня 06, 2014 9:12 am

калібр не той , от якби під 40 НАТО

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Суб вересня 06, 2014 9:19 am

pogoretskuy писав:калібр не той , от якби під 40 НАТО
А який сенс робити гранатомет коли в нас не має під нього набоїв?
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Суб вересня 06, 2014 10:13 am

Ще був зразок ручного АГ «Валар-30» і розроблявся РАГ «Валар-40» під боєприпаси НАТО типа М383, М384, М385, М430 или М385Е4. Цікаво чи передали в війська той єдиний зразок для випробування.
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

UMKA007

Повідомлення UMKA007 » Суб вересня 06, 2014 8:46 pm

AlexeyI писав:Ще був зразок ручного АГ «Валар-30» і розроблявся РАГ «Валар-40» під боєприпаси НАТО типа М383, М384, М385, М430 или М385Е4. Цікаво чи передали в війська той єдиний зразок для випробування.
а який сенс передавати один екземпляр на випробування, потрібно мінімум з 10 при чому бажано у різні підрозділи (про типи конфліктів я взагалі мовчу)
не сприймайте за образу, але про один єдиний екземпляр можна послухати лиш від однієї людини яка воювала лиш на певній дільниці фронту і в певному конфлікті.

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Суб вересня 06, 2014 10:46 pm

UMKA007 писав:
AlexeyI писав:Ще був зразок ручного АГ «Валар-30» і розроблявся РАГ «Валар-40» під боєприпаси НАТО типа М383, М384, М385, М430 или М385Е4. Цікаво чи передали в війська той єдиний зразок для випробування.
а який сенс передавати один екземпляр на випробування, потрібно мінімум з 10 при чому бажано у різні підрозділи (про типи конфліктів я взагалі мовчу)
не сприймайте за образу, але про один єдиний екземпляр можна послухати лиш від однієї людини яка воювала лиш на певній дільниці фронту і в певному конфлікті.
Отой "поршень" теж в одному екземплярі був. Замовлять партію, зроблять більше, китайці побачили на виставці один поршень і клепають років з десять, а у нас він один.
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

Skysteel

Повідомлення Skysteel » П'ят вересня 12, 2014 7:08 pm

Інформація з ФБ Ю.Бірюкова,не новий зразок озброєння але ж..
В прошлый раз не попали в кадр автоматические гранатометы Пламя. За них - реальное спасибо МО (вот уж не думал бы): абсолютно новые, с исправной оптикой, с новыми стволами. Гранатометчики в восторге.
Зображення

Fet

Повідомлення Fet » Чет вересня 25, 2014 2:43 pm

Министру показали.
Зображення
Дай бог, чтобы твоя страна
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

ViktorG
Контактна інформація:

Повідомлення ViktorG » Чет вересня 25, 2014 3:06 pm

Министру показали.
И.... (будет заказ?)
То може ти й "Рошену" не їси...?

Відповісти