Новітні зразки гранатометів.

LansVVS

Re: Новітні зразки гранатометів.

Повідомлення LansVVS » Вів травня 22, 2018 8:20 am

Fidims писав:
Вів травня 22, 2018 7:48 am
Автоматический то 40-мм
первая мысль была что это ковровский АГ-40, а нет масса отличий
Меня часто спрашивают: «За что мы сражаемся?». Могу ответить: «Перестанем сражаться — тогда узнаете.»
Уинстон Черчилль

prince92
Контактна інформація:

Повідомлення prince92 » Вів травня 22, 2018 11:11 am

Краще б Луч розробляв аналогічний гранатомет, а не СПГ яким можна з плеча стріляти. Як на мене ідеальним варіантом було б тубус з простим механічним прицілом, до якого при наявності можна було б навісити приціл і шмаляти з більшою точністю
Чужою мовою розмовляє у державі або гість, або найманець, або окупант, який нав'язує їй свою мову. (Карл Маркс)

Dmshum

Повідомлення Dmshum » Вів травня 22, 2018 11:37 am

Мышаня писав:
П'ят травня 04, 2018 11:41 pm
Доречі, я бачив наші розробки 60мм міномета. Це те ще подєліє... На колінці криво зварили якусь породію на міномети часів другої світової... Дальність - 1500метрів :o :mrgreen: :mrgreen: Я спитав іще: Ви нормальні?! Вони: так, все нормально!
Я: але ж американці на 4 з копійками стріляють?! Вони: ну не будемо на американців рівнятися... Я:еее...а на кого тоді?.... Вони: 8-) Завіса))))
Тож такі міномети навіть не знаю кому потрібні)))))
Не зовсім так (зовсім не так). В нас є цілих 3 версії 60мм міномету. Два від маяка: М60 - 20 кг, "ефективна дальність" 3500м, максимальна 5500 та М60-16 той самий міномет, тільки з полегшеною плитою та без "ніг" для стрільби з руки 7кг і 1000м дальність. І один від КБА, власне КБА 118, 12.5 кг і 1500м дільність, звичайний міномет тільки дуже маленький. В мережі ще блукали фото КБА 118 з "подовженим стволом" з дальністю порядку 3.5 км і вагою 20+ кг, але на публіку його щось не представляють. Так що міномет рівня звичайного штатівського армійського М244, в нас в принципі є. Так, звичайно в США почали переходити на М244А1, з "полегшених" матеріалів, вагою 17.1 кг, але то не для нашого куцого бюджету.

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Вів травня 22, 2018 1:48 pm

Dmshum писав:
Вів травня 22, 2018 11:37 am
...
І один від КБА, власне КБА 118, 12.5 кг і 1500м дільність,
...
Так, звичайно в США почали переходити на М244А1, з "полегшених" матеріалів, вагою 17.1 кг, але то не для нашого куцого бюджету.
КБА теж з полегшених матів, подовжити йому ствол і вийде ті ж 17 американських кілограмів.
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Вів травня 22, 2018 4:33 pm

Все одно: не подобаються мені 60мм міномети.
Для взводу забагато, взводу як на мене треба дати АГС і НСВ та якусь тачанку під ці речі, міномет там ні до чого (хіба що вогневий взвод в складі роти), для роти - 82мм цілком ОК, і за штатом, і за можливостями...
Чому міномет забагато? Його прикол в тому, що носити можна навіть на руках. Але то не є надто крутим плюсом. Бо в рамках одного відділення (вогневого) багато мін із собою не унесеш, тож стріляти довго немає можливості. Поки наведешся, поки пристріляєшся... А вже час курити, бо нема чим стріляти. Можна збільшити боєкомплект, якщо везти його транспортом - але якщо є хоча б УАЗік,- то там вже можна тягати 82мм, а це вже значно більше можливостей. Для 82мм міномета вистачить навіть 2-3 квадроциклів, щоб притягти міномет і запас пострілів.
Іще одна річ - стріляти міномет може далі, ніж взвод бачити,- а впритул вже не так комфортно стріляти.
Тож краще давати взодам АГС:
- стріляє на 1.7км, якраз те що треба для підтримки відділень взводу в усіх видах бою
- боєприпасів можна нести із собою нормально: навіть 4 улітки в умілих руках роблять дива
- працювати можна близько до своїх порядків
- маневр вогнем не потребує розрахунків, на відміну від міномета. Крути приціл згідно даних про відстань і стріляй. Або спостерігай розриви і коригуй.
-маневр вогнем відбувається швидше і мабуть точніше

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Вів травня 22, 2018 6:29 pm

Мышаня писав:
Вів травня 22, 2018 4:33 pm
Все одно: не подобаються мені 60мм міномети.
Для взводу забагато, взводу як на мене треба дати АГС і НСВ та якусь тачанку під ці речі, міномет там ні до чого (хіба що вогневий взвод в складі роти), для роти - 82мм цілком ОК, і за штатом, і за можливостями...
На колір і смак всі фломастери різні. :)
Американці виристовують М224 в якості ротного. Аватоматичні гранатомети він не заміняє, у кожного своя ніша, н-д АГС не подавить цілі за укриттям, а 60-ка + дрон запросто.
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Вів травня 22, 2018 7:23 pm

60мм не може нічого чого не може 82)))) А 82мм може те, чого 60мм не зможе. Тож при всіх рівних - 82 краще)))

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Вів травня 22, 2018 11:15 pm

Мышаня писав:
Вів травня 22, 2018 7:23 pm
60мм не може нічого чого не може 82)))) А 82мм може те, чого 60мм не зможе. Тож при всіх рівних - 82 краще)))
А 120 мм ще краще. Незадача, для 120 транспорт у десантів є, а для 82 може не бути. ;)

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Сер травня 23, 2018 8:07 am

Ну 120 вже для батальйону саме те що треба. А для роти 82мм ідеал.
Мені дуже подобаються штати страйкер бригад. Там кожна рота має вдоста всього.
В принципі, таким чином укомплектовані та оснащені роти стають здатними до самостійного ведення бойових дій. Маленький момент: у кожному взводі 2 великокаліберних кулемета і 2 автоматичних гранатомета. Начебто дрібнички, але всеж)))
А якщо узагальнити, то маю сказати, що багато людей з тих, хто думав над тактикою та організацією, на початку хотіли дати безліч засобів всім: від відділення до взводу. Мало не зушку кожному взводу і 60мм міномет на додачу.
Але мені здається, що люди з часом трохи полишають цей максималізм. І починають розуміти мотиви і задуми людей, які писали існуючі штати.

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Сер травня 23, 2018 8:18 am

В свою чергу, автоматичний гранатомет я б оцінив як ефективний засіб підтримки рівня взводу. Колись я трофейний АГС не схотів у взводі лишити, тепер думаю, поспішив тоді.

Відповісти