Каска 1М

JamalUA

Re: Каска 1М

Повідомлення JamalUA » П'ят червня 23, 2017 10:47 pm

Український бронешолом «Каска 1М» успішно склав німецький іспит на стандарти НАТО
http://uprom.info/news/vpk/ukrayinskiy- ... darti-nato

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Суб червня 24, 2017 1:17 pm

Ага....кільце із флісом..... У мене була із підвісом в стилі радянських касок - кожзам сформований у купол і регульований за допомогою верьовочки... Гівно рідкісне, голову давило безбожно.... Біс його зна, може то нацгвардія такі закупала а у ЗСУ інші йшли\йдуть? Але була жахлива.
До української каски ходив у Шуберті - залишив тільки хороші враження! Після української каски були і інші: перейшов до спецназу - і там дали спочатку польський шолом (цілком гуд штука, але важкуватий і навушники активні не вдягнеш) - а потім Ревіжн вайпер хай-кут, там вже все норм було. Щоправда, за півроку забрали - але я тоді купив Мк6А і горя не знав.... А потім - взагалі Мк7 знайшов за 1500))))))
Доречі, спецназ НГУ інколи має не оснащенні темпівські каски із вирізами для навушників! Щоправда, вони доволі так собі зроблені....

JamalUA

Повідомлення JamalUA » Суб червня 24, 2017 4:28 pm

Мышаня писав:
Суб червня 24, 2017 1:17 pm
Ага....кільце із флісом..... У мене була із підвісом в стилі радянських касок - кожзам сформований у купол і регульований за допомогою верьовочки... Гівно рідкісне, голову давило безбожно.... Біс його зна, може то нацгвардія такі закупала а у ЗСУ інші йшли\йдуть? Але була жахлива.
До української каски ходив у Шуберті - залишив тільки хороші враження! Після української каски були і інші: перейшов до спецназу - і там дали спочатку польський шолом (цілком гуд штука, але важкуватий і навушники активні не вдягнеш) - а потім Ревіжн вайпер хай-кут, там вже все норм було. Щоправда, за півроку забрали - але я тоді купив Мк6А і горя не знав.... А потім - взагалі Мк7 знайшов за 1500))))))
Доречі, спецназ НГУ інколи має не оснащенні темпівські каски із вирізами для навушників! Щоправда, вони доволі так собі зроблені....
кільце із флісом норм, тільки розмір самої каски малуватий. а кожзам сформований у купол - то вже випуск шоломів військового часу. в мене на поясках, які стягуються шнурком, аля PASGT ранніх випусків.
ось таке
Зображення

ще й кріпленя під нічник присутнє)) а шуберт, то певно з партії волонтерських шоломів для мого бату, яку переполовинили в 3027 і півтори роти поїхало на слов"янськ у горшках. ;)
польські WZ мені не подобаються - підвісна система гівняна, хоча сам купол хороший. темповські з обрізаними вухами приміряв - нормально сидить, тільки зробили подушки демпфуючі як в мітчах, але без можливості їх перестановки під власника.

а там ще є мк7?))))

Protractor

Повідомлення Protractor » Нед червня 25, 2017 12:04 am

JamalUA писав:
Суб червня 24, 2017 4:28 pm
... а там ще є мк7?))))
Да, "англицкая", только не хвалят их. На "отстрелах" показывали очень плохие результаты. Всех кого знаю отказались от онных (хоть и дареных).
По пояс в гильзах.

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Нед червня 25, 2017 1:39 pm

JamalUA писав:
Суб червня 24, 2017 4:28 pm

а там ще є мк7?))))
Немає вже))) Власне, то не Мк7 - а її попередник, каска від НП аероспейс, з якої в майбутньому виросла Мк7. Відмінності лише в кольорі куполу (чорний) та незначна відмість ремінця для підборіддя. А так - та сама Мк7))))) А ціна - так, просто солоденька!!)))) дна штука була - вирвав одразу як помітив, добре гроші були.

Відповісти