ОЗК та інші засоби індивідуального захисту

хомячек

Re: Захисник облича "MTek Predator"

Повідомлення хомячек » Чет вересня 19, 2013 2:40 pm

Alexeizin писав:
хомячек писав: . Ці самі фільтруючі елементи неможливо змінити у разі потреби і вони дуже, дуже сильно заважають прицілюванні при стрільбі з автомата, .
в хомяке мешают, и не заменишь, а в м50 не мешают, и заменишь. Специально требование было, на сколько я знаю, чтобы боец их мог менять последовательно не задерживая дыхания и не снимая противогаза. Как это работает технически - я не знаю. Походу обратный клапан на выдох после фильтра подпружинен, и когда демонтируют фильтр, он автоматом полностью закрывает отверстие. В то время как вторая коробка продолжает работать.

И опять же. Это все от нашей убогости. Навескина оружие ноль. У амеров часто коллиматоры на штурмовом мелькают. А они высоко задраны. В любой маске целится проще. Ну мне проще.

хомячек

Повідомлення хомячек » Чет вересня 19, 2013 2:48 pm

Alexeizin писав:[Зовсім непогана штука, але ж і коштує вона мама не горюй (баксів - 80), так що я її в основному тримав в сейфі на всяк випадок, а що у нас буде з буржуйськими протигазами я навіть боюсь уявити.
80 бакинских стоит новый со склада британский s10 вместе с запасным фильтром и прочей хренью к нему :mrgreen: и это в розницу с рук по сути, а не централизованная закупка. А он всяко поприятнее будет и в плане основных качеств, и в плане мелочей типа линз, гарнитуры, и так далее

Зображення

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Чет вересня 19, 2013 3:02 pm

хомячек писав: в хомяке мешают, и не заменишь, а в м50 не мешают, и заменишь. Специально требование было, на сколько я знаю, чтобы боец их мог менять последовательно не задерживая дыхания и не снимая противогаза. Как это работает технически - я не знаю. Походу обратный клапан на выдох после фильтра подпружинен, и когда демонтируют фильтр, он автоматом полностью закрывает отверстие. В то время как вторая коробка продолжает работать.

И опять же. Это все от нашей убогости. Навескина оружие ноль. У амеров часто коллиматоры на штурмовом мелькают. А они высоко задраны. В любой маске целится проще. Ну мне проще.
Справа не в закритті дихальних шляхів, а якраз в тому що фільтруючий елемент "хомяка" не дає щоці щільно прикладатися до прикладу і тому цілитись не зручно, можливо з М-16 такої проблеми не має, бо там прицільна планка стоїть значно вище, але доствіду її використання у мене нажаль не має, тому і судити важко.
ОК! Бог з цими протигазами (тема до речі не про них) шолом з пристойним захистом важить 1,3-1,5 кг. це і так вага досить велика для постійного носіння на голові якщо добавити до нього захистник облича він буде важити 1,6-1,8 кг. постійно його носити буде важко, єдиний варіант, це зробити його з'ємним і одягати тільки під час ведення бойових дій, вмотована гарнітура зв'язку і нічні окуляри були б непоганим доповненням, але все це добавить ще вагу і непогано, а робити з нього взагалі скафандр це точно зайве.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

Fet

Re: ОЗК та інші засоби індивідуального захисту

Повідомлення Fet » Вів квітня 28, 2015 12:36 pm

Протигаз фільтрувальний типу ФП-05У (або еквівалент)
Кількість: 660 шт
Очікувана вартість закупівлі: 3 800 000
В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Все, що треба знати про президенство Зеленського: заробітня платня у 5-6 тисяч гривень - це не бідність.

один

Re: Спецзасоби

Повідомлення один » Пон жовтня 07, 2019 10:26 am

Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ1 окрема танкова Сіверська бригада визначена офіційним випробувальником комбінезонів зі спеціального вогнетривкого матеріалу #Conex.
Це спільна співпраця відділу розробки спеціального та захисного спорядження Управління розвитку речового майна (Козулін Роман) з компанією «Темп-3000». Дана акція є експериментальним випробуванням, яка спрямована, в першу чергу, на опробування зручності комбінезону, зносостійкості, комфортності та стійкості впливу високих температур і прямого полум’я.
Зображення
Я знаю грамоту свободи - її підписують мечі!

Відповісти