Нова польова форма

Alexeizin
Експерт

Re: Нова польова форма

Повідомлення Alexeizin » Пон червня 03, 2013 12:51 pm

Alexey писав:Алекс, не забывайте что была зима. Посмотрим как оно летом себя проявит
Олексій, я висловлюю особисту думку і нікому її не нав'язую. Як на мене, то новий камуфляж вийшов занадто темний, його кольорова гама більш схожа на "Флектарн", а це не найкращій варіант на нашої місцевості.
Я нещодавно викладав відео тест драйвів камуфляжів в нашій місцевості http://www.youtube.com/watch?v=tOU5Ha3fIcs Найкращій з них був "Мультікам", гадаю, що його кольори потрібно було брати за основу при цифруванні.
Новий американський морпат http://www.airsoftinfo.ru/c-34 британський MTP http://news.bbc.co.uk/2/hi/technology/8422942.stm та інші, говорять саме за це. Шкода, що у нас не прислухались до світового доствіду, а стали робити кольори за уподобанням та смаками генералів.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

Alexey

Повідомлення Alexey » Пон червня 03, 2013 1:24 pm

Alexeizin писав: Олексій, я висловлюю особисту думку і нікому її не нав'язую. Як на мене, то новий камуфляж вийшов занадто темний, його кольорова гама більш схожа на "Флектарн", а це не найкращій варіант на нашої місцевості.
Я нещодавно викладав відео тест драйвів камуфляжів в нашій місцевості http://www.youtube.com/watch?v=tOU5Ha3fIcs Найкращій з них був "Мультікам", гадаю, що його кольори потрібно було брати за основу при цифруванні.
С "мультикамом" я не спорю, у него расцветка под наши летние реалии больше подходит
Шкода, що у нас не прислухались до світового доствіду, а стали робити кольори за уподобанням та смаками генералів.
Так это всегда было, есть, и вероятней всего, что и будет :)

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Пон червня 03, 2013 1:32 pm

Alexey писав: С "мультикамом" я не спорю, у него расцветка под наши летние реалии больше подходит
Як це не дивно, але пізньою осінню він також кращій за інші.
Частина 1 http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Gtvf8-1-5Q#!
Частина 2 http://www.youtube.com/watch?v=Xl_2WmHAV8o
;)
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

Alexey

Повідомлення Alexey » Пон червня 03, 2013 2:19 pm

Alexeizin писав: Як це не дивно, але пізньою осінню він також кращій за інші.
;)
С чего бы удивляться, если всем известно что у нас осенью жёлтый спектр начинает преобладать :)

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Пон червня 03, 2013 2:35 pm

Alexeizin писав:Я нещодавно викладав відео тест драйвів камуфляжів в нашій місцевості
цікаво, що це за місцевісць. це регіон приблизно від Чернігова, до Франківська. далі на захід ліс темніший, як і трава. схід та південь с другої половини травня до середини-кінця жовтня - це темносірі-жовтобурі кольори, грубо кажучи. отже, тест не зовсім релевантний. більш того, проведений на місцевосці, де бойові дії як раз найменш ймовірні
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Пон червня 03, 2013 2:41 pm

guliaypole писав: більш того, проведений на місцевосці, де бойові дії як раз найменш ймовірні
(З цікавістю) А де найбільш ймовірні?

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Пон червня 03, 2013 2:54 pm

Alexeizin писав:
guliaypole писав: більш того, проведений на місцевосці, де бойові дії як раз найменш ймовірні
(З цікавістю) А де найбільш ймовірні?
ну ми то знаємо ;)
моя думка - по лінії Ізюм - Запоріжжя - Херсон. альтернативний варіант - Харків-Днєпр-Миколаїв-Одеса, але, це вже буде надто геморно, ІМХО.
в можливість конфлікту з Румунією я вірю все менше і менше.

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Пон червня 03, 2013 3:08 pm

guliaypole писав: ну ми то знаємо ;)
моя думка - по лінії Ізюм - Запоріжжя - Херсон. альтернативний варіант - Харків-Днєпр-Миколаїв-Одеса, але, це вже буде надто геморно, ІМХО.
Бессарабія, Таврія, Крим, Схід України, це більш сонячні регіони і там зелені ще менше, а жовтизни більше, тому там, як раз, Мультик буде ще доречнішим. Я не кажу що наша теперішня форма геть погана, вона поки що на рівні, але гадаю, що нам до снаги було зробити краще. Он російська нова цифра це взагалі суцільний жах, я й досі не розумію, з якого принципу ввіходили при її створенні.

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Пон червня 03, 2013 3:21 pm

Alexeizin писав:
guliaypole писав: ну ми то знаємо ;)
Бессарабія, Таврія, Крим, Схід України, це більш сонячні регіони і там зелені ще менше, а жовтизни більше, тому там, як раз, Мультик буде ще доречнішим. Я не кажу що наша теперішня форма геть погана, вона поки що на рівні, але гадаю, що нам до снаги було зробити краще. Он російська нова цифра це взагалі суцільний жах, я й досі не розумію, з якого принципу ввіходили при її створенні.
так я не захищаю нашу форму. просто кажу що результати тесту - умовні, і як раз наполягаю на тому, що жовтизни та бурого має бути більше

Fidims
Експерт

Повідомлення Fidims » Пон червня 03, 2013 3:21 pm

Alexeizin писав:Декілька фото нового камуфляжа після 5 місяців експлуатації:
Зображення
В цілому якість на дослідних зразках, як бачимо, не погана. Щодо деформуючих властивостей він звісно краще за дубок, але не на багато.
Индивидуальное маскировочное свойство солдата - вещь конечно нужная. Но огонь противника ведется по более крупным ориентирам. Вот, когда БМП на заднем фоне, хотя бы в "амёбу" правильных цветов смогут раскрасить (нормальные тона) - тогда другое дело. А пока все это фуфляндия.
Украина не рояль!

Відповісти