Нова польова форма

Олег

Re: Нова польова форма

Повідомлення Олег » Суб червня 13, 2015 9:56 pm

Ваш "идеал" - даже не рассматривался (как я понял), это камуфляж просто для образца...

captain

Повідомлення captain » Суб червня 13, 2015 9:57 pm

Я не можу говорити за МО в комплексі, але чесно кажучи я ревную нашу роботу і видавати усім не хотів би поки.... Мене верне вже від аватарів по місту розхлябаних і чуханистих, в порваних майках, без головних уборів і з значками, що імітують медалі купленими на вокзалі у воєнторзі. Тому до тих пір поки у віськах не наведуть порядок з морально-психологічним станом (бойову потроху підтягують), я особисто буду проти розповсюдження Варану і комплекту на всі ЗСУ. Я рахую, що цей комплект для професійної армії!!! Більшість не оцінить і буде писати, що ММ-14 гарніший. Гарніший і дієвіший - різні речі!!! Зараз комп"ютерне моделювання буде підкріплене експлуатацією у віськах і є варіант, що Варан буде доопрацьовуватись по результатм участі в БД. Тому лише хардкор і поки леше еліті. Це моя думка, а як піде визначить керівниціво.

Олег

Повідомлення Олег » Суб червня 13, 2015 9:57 pm

Fuhrick писав:
Олег писав:А что по самому рисунку - если Варан утвердят, он во всех ЗСУ будет , или только в спецназе????
Бирюков писал, что в вдв и спн.

Как я понял - для всех ЗСУ

captain

Повідомлення captain » Суб червня 13, 2015 9:59 pm

Не розглядався бо це не наш камо!!! Соком нам не належить, а у цивілізованих країнах не прийнято "піонерити" розробки. Ми на боти підошву і то змінили хоча часу на розробку своєї не було і взяли німецьку, але доопрацювали.

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Нед червня 14, 2015 5:12 am

captain писав:Більшість не оцінить і буде писати, що ММ-14 гарніший. Гарніший і дієвіший - різні речі!!! Зараз комп"ютерне моделювання буде підкріплене експлуатацією у віськах і є варіант, що Варан буде доопрацьовуватись по результатм участі в БД.
полностью согласен. красивая пусть будет парадка, кам должен быть утилитарным и эффективным.
можете включить мое подразделение в эксперимент: не совсем элита но все же разведка на передовой + за 4 месяца на взвод общее количество употребленного алкоголя - 2 бутылки кагора на Пасху )))))
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Нед червня 14, 2015 8:34 am

Олег писав:Ваш "идеал" - даже не рассматривался (как я понял), это камуфляж просто для образца...
Схоже, що так, а шкода, як на моє ІМХО.
captain писав:Не розглядався бо це не наш камо!!!
Щось не пригадую аналога.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

neveDimka
Контактна інформація:

Повідомлення neveDimka » Нед червня 14, 2015 11:57 am

варан, степная жаба, цифра
Зображення

Bugnet

Повідомлення Bugnet » Нед червня 14, 2015 1:25 pm

Усі варіанти виглядають суперово.
Моя думка - варан можна використовувати у якості забарвлення зимової форми (залені відтінки замінити на сірі). Для безсніжної піздньої осені, зими, початку весни добре підійде. Якщо сніг, зрозуміло, одягати поверх білі маскхалати.

У нас, будь-де півроку така схожа місцевість.
Зображення

"Степова жаба" :D терміново змінити назву. "Підводний човен в степах України". Не хочеться, щоб за нашими бійцями злі язики закріпили, щось на кшталт - "жаби".
Востаннє редагувалось Нед червня 14, 2015 2:06 pm користувачем Bugnet, всього редагувалось 2 разів.

captain

Повідомлення captain » Нед червня 14, 2015 1:51 pm

guliaypole писав:
captain писав:Більшість не оцінить і буде писати, що ММ-14 гарніший. Гарніший і дієвіший - різні речі!!! Зараз комп"ютерне моделювання буде підкріплене експлуатацією у віськах і є варіант, що Варан буде доопрацьовуватись по результатм участі в БД.
полностью согласен. красивая пусть будет парадка, кам должен быть утилитарным и эффективным.
можете включить мое подразделение в эксперимент: не совсем элита но все же разведка на передовой + за 4 месяца на взвод общее количество употребленного алкоголя - 2 бутылки кагора на Пасху )))))
Повірте, що якби наша воля, то ми б одягнули усіх толкових хлопаків, але ресурси волонтерів не безмежні, а зараз навіть обмежені. Ми і так планували лише 300 комплектів на ексеперементи надати, але командування вийшло з клопотаням одягати по батальйону по причині того, що буде сильний різнобій у підрозділі а снайпер працює по "моднікам" у першу чергу. Тому запит виріс до 800-900 комплектів.

Крім того Ви маєте розуміти, що комп"ютерне моделювання це гуд але я впевнений, що в Варан ще будемо вносити зміни по результатам.

neveDimka
Контактна інформація:

Повідомлення neveDimka » Нед червня 14, 2015 3:52 pm

Bugnet писав: Не хочеться, щоб за нашими бійцями злі язики закріпили, щось на кшталт - "жаби".
я вас умоляю.
варан=ящерица=рептилия=пресмыкающееся

Відповісти