Нова польова форма

Sacred

Re: Нова польова форма

Повідомлення Sacred » П'ят червня 20, 2014 11:07 am

І хтось вже про якість чув? Людська більш-менш форма чи "достойна" заміна дубка?
Н - необучаемость

Олег

Повідомлення Олег » П'ят червня 20, 2014 11:08 am

Sacred писав:І хтось вже про якість чув? Людська більш-менш форма чи "достойна" заміна дубка?

По сравнению с Дубком - однозначно лучше!!!!! О качестве узнаем в ходе эксплуатации

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » П'ят червня 20, 2014 3:58 pm

Кольорова гама краща за дубок і навіть краща за той оцифрований Флектарн, який нам підсовували раніш. Але все ж таки доробити потрібно.
До речі, матеріал не армований, тому і вартість не велика.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » П'ят червня 20, 2014 4:03 pm

Alexeizin писав:Кольорова гама краща за дубок і навіть краща за той оцифрований Флектарн, який нам підсовували раніш. Але все ж таки доробити потрібно.
До речі, матеріал не армований, тому і вартість не велика.
Краще набагато, боєць навіть на фоні жовтої стіни менш помітний ніж його командир у дубку. А ядуча жаба на фоні цієї стіни світилася б як ялинка.
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » П'ят червня 20, 2014 4:06 pm

AlexeyI писав: Краще набагато, боєць навіть на фоні жовтої стіни менш помітний ніж його командир у дубку. А ядуча жаба на фоні цієї стіни світилася б як ялинка.
Я "жабу" бачів зблизька. Вона не така вже і погана, але цей варіант мені подобається краще.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » П'ят червня 20, 2014 4:09 pm

Alexeizin писав:
AlexeyI писав: Краще набагато, боєць навіть на фоні жовтої стіни менш помітний ніж його командир у дубку. А ядуча жаба на фоні цієї стіни світилася б як ялинка.
Я "жабу" бачів зблизька. Вона не така вже і погана, але цей варіант мені подобається краще.
А як у лісі ця нова форма, немає фото?

І звичайно дизайнер полінувався згладити квадрати.
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » П'ят червня 20, 2014 4:16 pm

AlexeyI писав: А як у лісі ця нова форма, немає фото?
Ні, таких фото не має. Я б ще добавив декілька зелених разводів, щоб зблизька розбивало сілует особливо в лісі на сонячних галявинах, але й так досить непогано.

Sacred

Повідомлення Sacred » П'ят червня 20, 2014 4:25 pm

Та пофіг на камуфляжний малюнок, головне за якість думати. Щоб покласти нарешті кінець цій вакханалії з формою.
Н - необучаемость

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » П'ят червня 20, 2014 6:58 pm

Alexeizin писав:
AlexeyI писав: А як у лісі ця нова форма, немає фото?
Ні, таких фото не має. Я б ще добавив декілька зелених разводів, щоб зблизька розбивало сілует особливо в лісі на сонячних галявинах, але й так досить непогано.
І я за те ж, зхрестити жабу з цією формою. Але ж упруться і одні і другі.

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » П'ят червня 20, 2014 10:01 pm

AlexeyI писав: І я за те ж, зхрестити жабу з цією формою. Але ж упруться і одні і другі.
Тай фіг тоді з ними. Мені ця форма подобається. Згодом освоїти виробництво армованого матеріалу і вона буде на дуже високому рівні.

Відповісти