Сторінка 1 з 4

Нагороди

Додано: Вів серпня 12, 2014 2:01 pm
Fet
Уряд схвалив проект Указу Президента України "Про Орден Небесної Сотні"

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 6.08.2014 р. схвалив проект Указу Президента України «Про Орден Небесної Сотні». Відповідно до Закону України «Про державні нагороди» було затверджено Статут та малюнок Ордену Героїв Небесної Сотні.

Орден Героїв Небесної Сотні встановлено для відзначення осіб за громадянську мужність, патріотизм, відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, активну благодійну, гуманістичну, громадську діяльність в Україні, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності (листопад 2013 – лютий 2014 року), інших подій, пов’язаних із захистом незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Девізом Ордена проголошено вислів: «Свобода та гідність».

Знак ордена Героїв Небесної Сотні виготовлятиметься зі срібла у формі рівностороннього хреста, сторони якого закінчуються поперечинами. Сторони хреста покриватимуться напівпрозорою блакитною емаллю. У центрі хреста – рельєфне зображення небесного воїна в обладунках з мечем та щитом. Обладунки та щит стилізовані під відповідні саморобні предмети спорядження учасників Революції гідності. На зворотному боці знака ордена розміщений напис рельєфними літерами «Свобода та гідність».

Перші ордени Президент України Петро Порошенко вручить цього року під час відзначення Дня Незалежності України.
Из серебра. Эти ребята не скупые.

Re: Нагороди

Додано: Сер травня 20, 2015 5:39 pm
Fet
Заохочувальна відзнака Генерального штабу Збройних Сил України - нагрудний знак “Учасник АТО” - 36 000 шт

Re: Нагороди

Додано: Суб травня 30, 2015 8:50 pm
barmaley
Как раз ментам и выдадут.

Re: Нагороди

Додано: Нед травня 31, 2015 11:20 pm
oleg707
barmaley писав:Как раз ментам и выдадут.
точно не дадут

Re: Нагороди

Додано: Пон червня 01, 2015 8:39 pm
Fet
У них свое министерство есть.

Re: Нагороди

Додано: Пон серпня 17, 2015 10:59 am
Fet
Заказ МО
Почесний нагрудний знак Генерального штабу Збройних Сил України
1) “За взірцевість у військовій службі” I ступеню – 1 000 штук;
2) “За взірцевість у військовій службі” II ступеню – 3 000 штук;
3) “За взірцевість у військовій службі” III ступеню – 4 000 штук;
4) “За досягнення у військовій службі” I ступеню – 2 400 штук;
5) “За досягнення у військовій службі” II ступеню – 3 500 штук.

1) “За заслуги перед Збройними Силами України” – 2 000 штук;
2) “Слава і честь” – 200 штук;
3) “За самовіддану працю у Збройних Силах України” – 1 500 штук;
4) “За заслуги у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації” – 1 000 штук;
5) “Учаснику військових навчань” – 1 000 штук


Нагрудний знак
1) “За зразкову службу” – 1 500 штук;
2) “Знак пошани” – 2 000 штук;
3) “За військову доблесть” – 600 штук)


Ідентифікаційний жетон
28 000 штук

Re: Нагороди

Додано: Пон січня 18, 2016 7:47 pm
Fet
Нові нагороди МО
"За сприяння Збройним Силам України"
Зображення
Заохочувальна відзнака Міністерства оборони України - медаль "За сприяння Збройним Силам України" (далі - медаль) виготовляється з білого металу і являє собою восьмикутну променясту зірку. У центрі зірки - прямий рівносторонній хрест з жовтого металу з розбіжними кінцями, покритий емаллю малинового кольору, у центрі якого на круглому медальйоні, покритому емаллю синього кольору, - Знак Княжої Держави Володимира Великого (малий Державний Герб України). Хрест накладено на дві лаврові гілки з жовтого металу.
Зворотний бік медалі плоский, з написом по колу "За сприяння Збройним Силам України".
Усі зображення і напис - рельєфні. Діаметр медалі - 38 мм.
Відзнакою - медаль "За сприяння Збройним Силам України" - нагороджуються працівники Збройних Сил України та інші особи за значний особистий внесок у справу розвитку Збройних Сил України, плідну співпрацю з Міністерством оборони України та інші видатні заслуги перед Збройними Силами України.
"Захисник України"
Зображення
Медаль кругла, латунна. На щиті зображено покровителя військовиків архангела Михаїла, який тримає у руках піднесений для освячення праведний меч. Щит накладено на два перехрещені вістрям догори мечі. У коло медалі вписаний чотирираменний хрест, оздоблений лавровими гірляндами, що формують контури козацького хреста.
Медаль має випуклий бортик.
Усі зображення рельєфні.
Діаметр медалі - 35 мм.
Зворотний бік медалі плоский, з рельєфним написом угорі півколом:
"Захиснику України". Нижче трьома рядками напис гасла медалі: "За честь! За славу! За народ!".
Відзнакою - медаль "Захиснику України" - нагороджуються військовослужбовці та працівники Збройних Сил України, а також інші особи за особисту мужність і героїзм, незламність духу, проявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, активну громадську та волонтерську діяльність, зразкове виконання військового (службового) обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя, та інші видатні заслуги перед Збройними Силами України.
"За розвиток військового співробітництва"
Зображення
Відомча заохочувальна відзнака Міністерства оборони України - медаль "За розвиток військового співробітництва" (далі - медаль) виготовляється з жовтого металу і має форму багатопроменевої зірки з розбіжними променями, у центрі якої у круглому медальйоні розміщено емблему Збройних Сил України на тлі стилізованого зображення земної кулі. Медальйон обрамлено вінком з калинових, дубових, лаврових гілок і військових козацьких атрибутів. Вертикальні та горизонтальні промені зірки залито бордовою емаллю.
Розмір медалі - 50х50 мм.
Зворотний бік медалі - плоский, з написом "За розвиток військового співробітництва".
Усі зображення і написи рельєфні.
Відзнакою - медаль "За розвиток військового співробітництва" - нагороджуються особи старшого та вищого офіцерського складу, працівники Збройних Сил України, а також інші особи за вагомий внесок у справу розвитку співробітництва у військовій сфері, підтримання миру та дружніх відносин між збройними силами держав.
"За зміцнення обороноздатності"
Зображення
Відомча заохочувальна відзнака Міністерства оборони України - медаль "За зміцнення обороноздатності" (далі - медаль) виготовляється з жовтого металу і має форму просічної круглої медалі діаметром 32 мм, обрамленої смугою, у якій розміщено зображення емблеми Збройних Сил України і контурне зображення території України. На смузі напис - "За зміцнення обороноздатності". Усі зображення і написи рельєфні.
Відзнакою - медаль "За зміцнення обороноздатності" - нагороджуються особи старшого та вищого офіцерського складу, а також інші особи за особистий внесок у справу зміцнення обороноздатності держави, підтримання високої бойової готовності військ (сил).

Re: Нагороди

Додано: Вів лютого 23, 2016 5:33 pm
Fet
За участь в антитерористичній операції
ЗображенняЗа гуманітарну участь в антитерористичній операції
Зображення

Re: Нагороди

Додано: Вів лютого 23, 2016 7:32 pm
neveDimka
В оборонному відомстві затверджено проект Концепції відомчої нагородної системи Міністерства оборони та Генерального штабу

http://www.mil.gov.ua/news/2016/02/23/v ... bu--18026/

Re: Нагороди

Додано: Сер лютого 24, 2016 7:29 pm
neveDimka
Відомчі нагороди і відзнаки. Структура виглядає так. Усі назви умовно-робочі дял розуміння що мається на увазі.

Зображення