Форма одягу Збройних сил України

guliaypole

Re: Форма одягу Збройних сил України

Повідомлення guliaypole » Пон квітня 07, 2014 11:25 pm

ToJIiK писав:Тепловізору до дупи якого кольору на вас камуфляж :mrgreen:
ну, давайте памаранчеві куфайки одягнемо! ідентифікують - ідеально!
ви серйозно думаєте, що тепловізор є в кожного солдата?
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

ToJIiK

Повідомлення ToJIiK » Сер квітня 09, 2014 7:39 pm

Гуляйполе, ну, Ви блін прикололи... :lol: помаранчеві фуфайки... :lol:
Насправді я думаю, що Ви розумієте, що тепловізор це лише натяк на нові технологіі. Я міг би сказати наприклад - РЛС. Щодо кольору то Ви самі знаєте - головне не виділятись на фоні місцевості в помаранчевих фуфайках :D проте фонів стільки, ніяких фуфайок і спектру не вистачить. А з іншого боку маскує не колір, а - деформація. Головною задачею цьго способу є обманути наш мозок стосовно індентифікаціі побаченого. Доречі техніку теж можна обманути. А для цього потрібні спеціальні засоби...

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Чет квітня 10, 2014 12:07 am

ToJIiK писав:Гуляйполе, ну, Ви блін прикололи... :lol: помаранчеві фуфайки... :lol:
Насправді я думаю, що Ви розумієте, що тепловізор це лише натяк на нові технологіі. Я міг би сказати наприклад - РЛС. Щодо кольору то Ви самі знаєте - головне не виділятись на фоні місцевості в помаранчевих фуфайках :D проте фонів стільки, ніяких фуфайок і спектру не вистачить. А з іншого боку маскує не колір, а - деформація. Головною задачею цьго способу є обманути наш мозок стосовно індентифікаціі побаченого. Доречі техніку теж можна обманути. А для цього потрібні спеціальні засоби...
ToJIiK, ви як раз і сказали ключове слово: деформація! мозок людини так влаштований, що автоматично виділяє: 1. антропоморфні форми; 2. впорядкованість (якої в природі зазвичай нема).
саме другій вимозі цей кам не відповідає: він утворює чотирі широкі світлі паралельні смуги. тепер уявить, що такі смуги повторюють кілька разів... отже, це не кам, а декамуфляж, тому я й пожартував щодо куфайок

AlexTa

Повідомлення AlexTa » П'ят квітня 11, 2014 12:41 pm

Ось така у нас поки Махновщина... 4 види камуфляжу в одному відділенні... :(
wWXf7_XJEWY-02.jpg
Взяв звідси:
http://forum.milua.org/viewtopic.php?f=9&t=17998

AlexTa

Повідомлення AlexTa » Нед квітня 20, 2014 12:43 am

AlexTa писав:Ось така у нас поки Махновщина... 4 види камуфляжу в одному відділенні... :(
Взяв звідси:
http://forum.milua.org/viewtopic.php?f=9&t=17998
Скажу одну річ, можете мене бити за це, але, як мені здається негайне впровадження єдиної форми одягу для всіх військовослужбовців, її стандартизація та уніфікація є категорично важливою. Важливішою, ніж навіть відновлення та повернення до лав десятка танків! Причина проста: можливі дуже великі втрати від дружнього вогню. Особливо в асиметричному конфлікті, який зараз існує... Ось іще одне підтвердження цього:
https://www.youtube.com/watch?v=uEuEjxAJ8BY
Кілька видів камуфляжів та спорядження... Чесно скажу, якби не українські вертольоти ніколи б не подумав, що то наші!

Sacred

Повідомлення Sacred » Нед квітня 20, 2014 12:20 pm

AlexTa писав:Причина проста: можливі дуже великі втрати від дружнього вогню.
Причина в 100 разів простіша: армія - лайно, якщо солдат вдягають в лайно і кормлять лайном! Будь-яка "реформа", яка не виведе реальне покращення речового забезпечення в першочергове завдання, не має смисла.
Навіщо купувати сучасний новий БТР, якщо в десанті будуть бандформування або тупо "гості з 70-80-х"? Хоча щодо бандформувань я погарячкував, бо навіть в самих елітних підрозділах Хезболли строго єдина форма.
Н - необучаемость

Fet

Повідомлення Fet » Сер квітня 23, 2014 3:13 pm

Так и хочется сказать - мол, обос....
Тендер
труси з трикотажного бавовняного кулірного полотна оливкового кольору - 45 000 шт.
труси з трикотажного бавовняного кулірного полотна оливкового кольору 15 000 шт.
труси з трикотажного бавовняного кулірного полотна оливкового кольору 20 000 шт
В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Все, що треба знати про президенство Зеленського: заробітня платня у 5-6 тисяч гривень - це не бідність.

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Сер квітня 23, 2014 9:57 pm

не знаю чи брехня, але торговці кажуть що з 1 квітня ЄС заборонив ввезення в РФ та Україну їхнього камуфляжу, навіть у вигляді секонду.

Golovastic95

Повідомлення Golovastic95 » Пон серпня 25, 2014 3:53 pm

Соррі за офтоп.
Як називається цей камуфляж?
xpQ8a_9xURM.jpg

Fet

Повідомлення Fet » Пон вересня 01, 2014 10:22 am

Закупка зимнего пошла.
Костюм літній польовий (загальновійськовий) з тканини бавовняної вибивної (камуфльованої) арт. 5014, арт. ТКН 240/1*150, арт. К-210 або еквівалент 1 370 к-тів
Куртка утеплена польова з тканини змішаної вибивної (камуфльованої) арт. 2701, арт. 2002 “Булат” або еквівалент 1 360 шт.
Куртка утеплена польова з тканини змішаної вибивної (камуфльованої), арт. 2701 або еквівалент 2 900 шт.
В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Все, що треба знати про президенство Зеленського: заробітня платня у 5-6 тисяч гривень - це не бідність.

Відповісти