Сторінка 1 з 113

військова форма одягу-потрібна порада

Додано: Чет грудня 10, 2009 3:38 pm
alexwinner
Народ, хто може дати вичерпну відповідь на питання чим у нас зараз регулюється питання носіння військової форми одягу? Знаю що раніше діяв 150 наказ МОУ від 12 червня 1995 року. Але доходять чутки, що його скасували, а на що замінили інфи намею :( . І взагалі питання в/форми у ЗСУ мені здається не врегульоване - Тенюху заманулося і наказав не переходити зимою на чорні фуражки, а далі ще краще зовсім змінив форму фуражки, а чутки доходять, що хочуть кардинально змінити форму в-ців кораьельного складу - прибрати пагони/замінити зірочки на пагонах личками (капітан 1-го рангу буде носити три лички, як сержант...). Хто володіє інформацією поділіться.

Форма одягу Збройних сил України

Додано: Чет березня 11, 2010 9:24 pm
Antua
Міністр оборони України Михайло Єжель: “На найближчі 5 років у Збройних Силах України формою одягу буде комбінезон. Ми будемо робити все можливе, щоби підняти Збройні Сили до гідного рівня”

“На найближчі 5 років у Збройних Силах України формою одягу буде комбінезон. Ми будемо робити все можливе, щоби підняти Збройні Сили до гідного рівня”. На цьому сьогодні, 11 березня, наголосив новопризначений Міністр оборони України Михайло Єжель під час представлення його Президентом України Віктором Януковичем керівному складу Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України.

Михайло Єжель подякував Верховному Головнокомандувачу за довіру.

- Я особисто, члени колегії Міністерства оборони України, весь особовий склад Збройних Сил України усвідомлюємо, які сьогодні складні і важливі завдання стоять перед нами, - наголосив у своєму виступі Міністр оборони України Михайло Єжель.

Він також підкреслив, що ті завдання, які сьогодні були визначені і поставлені Президентом України, будуть виконані.

- Ми будемо робити все можливе, щоби їх вирішити. Ми усвідомлюємо, який сьогодні стан Збройних Сил. Тому найближчі 5 років у Збройних Силах України формою одягу буде комбінезон. Ми будемо робити все можливе, щоби підняти Збройні Сили до гідного рівня, - наголосив Михайло Єжель.

Довідка. Адмірал запасу Єжель Михайло Броніславович народився 19 жовтня 1952 року в селі Слобода-Ялтушківська на Вінниччині.

У 1975 році закінчив Чорноморське вище військово-морське училище імені П.С. Нахімова. Офіцерську службу розпочав на кораблях Тихоокеанського флоту.

У 1987 році закінчив командний факультет Військово-морської академії імені А.А. Гречка.

З 1987 до 1990 року службу проходив на посаді начальника штабу бригади протичовнових кораблів Тихоокеанського флоту. У 1990 – 1993 роках – командир дивізії протичовнових кораблів Тихоокеанського флоту.

З 1993 року – у лавах Збройних Сил України.

У 1996 році закінчив факультет підготовки фахівців оперативно-стратегічного рівня Академії Збройних Сил України. По закінченні навчання в Академії був призначений на посаду адмірал-інспектора Військово-Морських Сил Головної інспекції Міністерства оборони України.

З 1996 року до 2001 року – заступник Міністра оборони України – командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

З 2001 по 2003 рік – Головнокомандувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Указом Президента України від 6 жовтня 2003 року звільнений з військової служби у запас за станом здоров’я. Адмірал запасу.

З червня по грудень 2007 року – радник Прем’єр-міністра України.

З лютого 2008 по березень 2010 року - Головний інспектор Міністерства оборони України.

За сумлінну, бездоганну та добросовісну службу нагороджений орденами “За службу Батьківщині” ІІІ-го ступеня та Богдана Хмельницького ІІІ-го ступеня, багатьма медалями та відомчими відзнаками.

http://www.mil.gov.ua

Re: МОУ: На найближчі 5 років у ЗСУформою одягу буде комбінезон

Додано: Чет березня 11, 2010 9:28 pm
Blick
Комбинезон?
А зачем?

Re: МОУ: На найближчі 5 років у ЗСУформою одягу буде комбінезон

Додано: Чет березня 11, 2010 9:33 pm
Blick
Честно - бессмыслица.
Ладно, для танкистов, техников и т.д. - для них это нужно и правильно.
Но для, например, простой пехоты - не вижу резона.

Re: МОУ: На найближчі 5 років у ЗСУформою одягу буде комбінезон

Додано: Чет березня 11, 2010 9:41 pm
Antua
ну так як він каже "Ми будемо робити все можливе, щоби підняти Збройні Сили до гідного рівня" :mrgreen:

а може він фан "S.T.A.L.K.E.R" і з вітам його ідеї :mrgreen:

Re: МОУ: На найближчі 5 років у ЗСУформою одягу буде комбінезон

Додано: Чет березня 11, 2010 9:45 pm
Thunder
Німці в 40-х на фронті шили собі комбінезони (зшивали куртку та штани), можливо це мало якійсь сенс. Але імовірно у них була проблема з зимним одягом і в 44-45.

Re: МОУ: На найближчі 5 років у ЗСУформою одягу буде комбінезон

Додано: Чет березня 11, 2010 9:50 pm
Blick
Thunder писав:Німці в 40-х на фронті шили собі комбінезони (зшивали куртку та штани), можливо це мало якійсь сенс. Але імовірно у них була проблема з зимним одягом і в 44-45.
Комбинезон теплее. Факт. Мы в караулах зимой заправляли куртку в брюки.
Ну и ещё (так считалось, по крайней мере) так легче бегать кросс. Может, миф.

Re: МОУ: На найближчі 5 років у ЗСУформою одягу буде комбінезон

Додано: Чет березня 11, 2010 9:57 pm
Олег
Морячёк действительно-,,дальнего плавания,,.Извените: ето П....Ц! Я уже представляю зиму 2010: стрельбы,мороз 20гр. мат-база на месте, все расписались в заходах безпеки
перед командиром взвод солдат: все в ушанках, сверху каска-еле прикрывает макушку, трёх палые рукавицы, валенки и КОМБИНЕЗОН ! НАТО уже подаёт заявку о вступлении в ЗСУ

Re: МОУ: На найближчі 5 років у ЗСУформою одягу буде комбінезон

Додано: Чет березня 11, 2010 10:08 pm
arma
А "адмірал-інспектор Військово-Морських Сил Головної інспекції Міністерства оборони України" и "Головний інспектор Міністерства оборони України" это те товарищи к приезду которых белят бордюры и "топят баньку"?
С другой стороны назначте хоть Шеву ,если президенту и премьеру насрать на ЗСУ (а мне кажется что так и есть) то министр обороны хоть плохой хоть хороший ничего не сделает, правда этот еще и болезненный какой то :?
Р.S. А сталкера попрошу не трогать ;)

Re: МОУ: На найближчі 5 років у ЗСУформою одягу буде комбінезон

Додано: Чет березня 11, 2010 10:19 pm
Олег
Да действительно-болезненный! И ето только первый день на должности. Сегодня ночью его голову посетят новые мисли и завтра выдет приказ номер 22017-д ,,про обовязкове носіння безкозирки з польовою формою одягу,, Жаль что он не читает етот форум