Камуфляж (малюнок) для Збройних сил України

captain

Re: Камуфляж (малюнок) для Збройних сил України

Повідомлення captain » П'ят червня 17, 2016 11:34 pm

Мужики, ви ж ту на тканини бачили. Там 4 кольори. Варан, мм-14, олива, синій. Варан досі офіційно не прийнятий а лише експеримент масовий (Вдв, мп, ссо), мм-14 загальновійськовий і думаю що помре скоро якщо мультиланшафтний приймуть. Олива світла для авіації, хоча ястребки, штурмова і армійка за камо в тонах загальновійськового (пох який буде чи варан чи мм-14). Моремани категорично не хочуть бойовку в загальновійськовому і пояснення прості і логічні - "нах нам зелень з коричневим коли у нас все сіро-синє". Фактично потрібно один загальновійськовий + 1-2 вузьких (для спецури) + моремани. Якщо варан, хихак чи шмижак з патісонами доведуть свою мультифункціональність до замінять все крім мореманів. Поки Вдв не спішить з висновком і їх влаштовує "ексклюзивність" варану. Я проти але документи і слова не поставиш в ряд, а особливо з підписом героя України. Тому по факту маємо, що маємо але думаю, що розрулимо після перших точкових втрат бо інакше "ексклюзивність і підпис" в кабінетах не поставиш зі здоровим глуздом в один ряд. Совєт юніон живе серед нас.

General Dead
Контактна інформація:

Повідомлення General Dead » П'ят червня 17, 2016 11:42 pm

captain писав:мм-14 загальновійськовий і думаю що помре скоро якщо мультиланшафтний приймуть.
а это что за новый камуфляж? Чем ММ14 не устроил?

Protractor

Повідомлення Protractor » Суб червня 18, 2016 12:29 am

General Dead писав:
captain писав:мм-14 загальновійськовий і думаю що помре скоро якщо мультиланшафтний приймуть.
а это что за новый камуфляж? Чем ММ14 не устроил?
То-же заинтриговали :shock: ? По морякам, во всем мире на флоте носят синий (неви) и я "убит на повал" амерами, ввевшими, синий камуфляж для плавсостава. На корабле НЕ НУЖЕН камуфляж. Моряк (офицер или рядовой) должен быть легко заметен, они идиоты поверх камуфла специально одевают яркие оранжевые жилеты, что-бы моряка было видно, когда он упадет за борт или не придавили когда работают/вращаются судовые механизмы. ЭТО ТЕХНИКА БЕЗОПАСНОСТИ во ВСЕМ мире, а тут камуфляж ! Уж тогда серые расцветки, что-бы не было видно на фоне корабля. Просто трындец какой-то. На флоте работают свои закны, не сухопутные. Камуфляж МП и БРАВ понятно, но плавсоставу :shock: . Не понимаю.
По пояс в гильзах.

gazon

Повідомлення gazon » Суб червня 18, 2016 3:02 am

captain писав:Мужики, ви ж ту на тканини бачили. Там 4 кольори. Варан, мм-14, олива, синій. Варан досі офіційно не прийнятий а лише експеримент масовий (Вдв, мп, ссо), мм-14 загальновійськовий і думаю що помре скоро якщо мультиланшафтний приймуть. Олива світла для авіації, хоча ястребки, штурмова і армійка за камо в тонах загальновійськового (пох який буде чи варан чи мм-14). Моремани категорично не хочуть бойовку в загальновійськовому і пояснення прості і логічні - "нах нам зелень з коричневим коли у нас все сіро-синє". Фактично потрібно один загальновійськовий + 1-2 вузьких (для спецури) + моремани. Якщо варан, хихак чи шмижак з патісонами доведуть свою мультифункціональність до замінять все крім мореманів. Поки Вдв не спішить з висновком і їх влаштовує "ексклюзивність" варану. Я проти але документи і слова не поставиш в ряд, а особливо з підписом героя України. Тому по факту маємо, що маємо але думаю, що розрулимо після перших точкових втрат бо інакше "ексклюзивність і підпис" в кабінетах не поставиш зі здоровим глуздом в один ряд. Совєт юніон живе серед нас.
Так що тут розроблювати нового??? Одягнути їх в міліцейський камуфляж кінця ВВ початку НГУ, та й все!
Зображення

Зображення
Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/

General Dead
Контактна інформація:

Повідомлення General Dead » Суб червня 18, 2016 11:29 am

Морпехи что в море воевать собираются, чем мм14 не нравится? Им же все равно на суше воевать.

Fet

Повідомлення Fet » Суб червня 18, 2016 12:32 pm

Да если начало реформатора лежит в смене камо - то ну его этого Воронченко.
В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Все, що треба знати про президенство Зеленського: заробітня платня у 5-6 тисяч гривень - це не бідність.

Protractor

Повідомлення Protractor » Суб червня 18, 2016 5:12 pm

Fet писав:Да если начало реформатора лежит в смене камо - то ну его этого Воронченко.
Согласен.
По пояс в гильзах.

CloneCD

Повідомлення CloneCD » П'ят серпня 19, 2016 4:46 pm

австралийская форма

Зображення
"Я навіть не сумніваюся, що буде війна. Зараз-прелюдія. (І.Лапін) 2-га: 2018-2020 3-тя: 2025-2029 (це вже власне)

CloneCD

Повідомлення CloneCD » П'ят серпня 19, 2016 5:01 pm

глупые амеры

Зображення

Зображення
"Я навіть не сумніваюся, що буде війна. Зараз-прелюдія. (І.Лапін) 2-га: 2018-2020 3-тя: 2025-2029 (це вже власне)

Pavel2810

Повідомлення Pavel2810 » П'ят серпня 19, 2016 5:05 pm

Они уже отказались от этого камуфляжа.

Відповісти