Камуфляж (малюнок) для Збройних сил України

captain

Re: Камуфляж (малюнок) для Збройних сил України

Повідомлення captain » Пон квітня 08, 2013 12:58 am

Додам до теми декілька власних малюнків... Побажання і конструктивну критику завжди готовий вислухати...

captain

Повідомлення captain » Пон квітня 08, 2013 1:08 am

Це теж моє чудо...

Vold
Контактна інформація:

Повідомлення Vold » Пон квітня 08, 2013 7:50 am

та яка ж тут може бути конструктивна критика, коли захисні властивості абсолютно не розкрито?..
Ахтунг! Процент ватності на форумі близький до критичного, можливі прориви ворожої агентури.

Propovidnuk
Контактна інформація:

Повідомлення Propovidnuk » Пон квітня 08, 2013 10:53 am

Vold писав:та яка ж тут може бути конструктивна критика, коли захисні властивості абсолютно не розкрито?..
А побачити їх можна буде в тканині, в польових умовах. А так це все тільки малюнки. "Зміїіна луска" дуже схожа на A-TACS тільки з більш насиченим жовтим віддінком.
Ми помираємо за право бути рабами. - Спартак

captain

Повідомлення captain » Пон квітня 08, 2013 1:48 pm

Я думаю, ви розумієте, що випускати метр-два тканини ніхто не буде... Є декілька ідей, щодо умовних тестів на 3D моделях, тощо... Буду радий порадам по питанню перевірки маскуавльних властивостей!!! А поки є час спробую ще декілька малюнків "забецать"... Далі буду намагатись відтестити усіма можливими способами...

На рахунок схожості до A-TACS не погоджусь. Так, як ви не бачили весь малюнок то можливе таке порівняння:). Хочу сказати, що і насичений жовтий нівелюється після нанесення на текстуру і стає сіро-зелено-жовтим. Додаю малюнок накладений на елементарну текстуру.
P.S.: Бутан-84, що був вище це не повноцінний малюнок, а поропущене через елементарний фільтр фотошопа фото сумнівної якості... Це була елементарна демонстрація можливого підходу до створення власного українського камо! Тому його серйозно не варто розглядати...
Востаннє редагувалось Вів квітня 09, 2013 12:34 am користувачем captain, всього редагувалось 1 раз.

Дмитро

Повідомлення Дмитро » Пон квітня 08, 2013 10:46 pm

Капітан, роздрукуйте Ваші зразки на листі А3 і сфотографуйте на фоні природи. Лист трошки помніть по краям, щоб мав не чіткі контури. Тоді буде дійсно можливо щось сказати по камуфляжам. Виглядає цікаво)

captain

Повідомлення captain » Вів квітня 09, 2013 12:33 am

Зараз відіслав їх на тест до однієї з компаній... Вони першим етапом створюють 3D модель і "заливають" її на відео з українськими ланшафтами... Є ще декілька наступних варіантів але до них необхідно довести топ зразки.
Дмитро, дякую за підказку!!! У мене схожа ідея але друк здійснити на тканині по типу корпоративних прапорів. Це не замінить реальну тканину, але... Будемо працювати ;) !

captain

Повідомлення captain » П'ят червня 07, 2013 11:34 pm

Камради, сьогодні українська компанія P1GTAC - виробник спеціального спорядження і офіційний торговий представник багатьох відомих брендів анонсувала вихід нового украінського камо під такою милою українській душі назвою "Жаба":). Багато хто знає продукцію цієї фірми і спостерігав за її розвитком, від пошитих на замовлення у східних країнах, мягко кажучи, не зовсім конкурентноспроможних речей, до одного с іноваційних лідерів українського ринку і ринку СНД. Раніше компанія презентувала ряд власних розробок тактичного і польового обмундирування, що були розроблені "з нуля", а тепер і їх варіант українського патерну для лісистої місцевості..... Можливо фото скриншотів програми тестів не дадуть повного уявлення про патерн але компанія проводить процедуру патентування і планує "живі" тести після чого видасть у відкритий доступ більше інформації, а поки чекаємо.....

agema090

Повідомлення agema090 » Суб червня 08, 2013 7:21 pm

А це єдиний зелений варіант який є ?

Взагалі патерн на їхньому сайті називається Jabba, а це не зовсім жаба ;) . Був такий персонаж у Зоряних Війнах.

captain

Повідомлення captain » Пон червня 10, 2013 11:42 pm

Поки один.... Це тільки початок.... Якщо справа піде, думаю, що будуть розвивати лінійку! Не забувайте що це комерційна структура.

Відповісти