Годинник для військового

Woozrael
Звідки: "Нет на свете города красивее, чем Киев" © М. Булгаков
Контактна інформація:

Re: Годинник для військового

Повідомлення Woozrael » Пон липня 06, 2015 3:15 pm

В принципе можно любые, важно что бы они были.
Крайне важна водозащита. Бывает очень полезна подсветка. Собственно и все.
Механика на самом деле более уязвима к ударам, потому я бы рекомендовал кварцевые\электронные часы. Батареи в современных можелях легко хватает года на 3-5, так что особо беспокоиться не о чем.

axel
Модератор

Повідомлення axel » Пон липня 06, 2015 10:20 pm

Иеханніку не радив би, по крайній мірі для арти, танкістів, я з собою брав свій механічний, (гарної марки) витримав буквально пару пострілів, попав в ремонт автопідводу, сказали більше в башню бажано не брати
Хто проти артилерії той проти Бога. Після нас тиша....

Woozrael
Звідки: "Нет на свете города красивее, чем Киев" © М. Булгаков
Контактна інформація:

Повідомлення Woozrael » Вів липня 07, 2015 1:17 am

На самом деле при стрельбе даже из автомата вибрация довольно сильная идет для механизма. Даже если механизм выдержит бывают "приколы" со стрелками и т.п. "фурнитурой".

sturmgever

Повідомлення sturmgever » Сер жовтня 12, 2016 6:06 pm

Що за годинники роздає Міністр оборони?

https://www.youtube.com/watch?v=SxGiTfwcs1U

Зображення

Fidims
Експерт

Повідомлення Fidims » Сер жовтня 12, 2016 7:27 pm

axel писав:Иеханніку не радив би, по крайній мірі для арти, танкістів, я з собою брав свій механічний, (гарної марки) витримав буквально пару пострілів, попав в ремонт автопідводу, сказали більше в башню бажано не брати
У меня были советские командирские с автоподзаводом. Я их проносил всю учебу. А вообще я их спер у бати (ему их вручили в начале 80-х). За все это время только ремешок менял. Он провонялся пОтом. И фосфор усох за 20 лет. Светили не всю ночь. Потом я их прое... потерял. Так что про механику - это наговоры.
Украина не рояль!

Fet

Повідомлення Fet » Сер жовтня 12, 2016 8:02 pm

sturmgever писав:Що за годинники роздає Міністр оборони?

https://www.youtube.com/watch?v=SxGiTfwcs1U

Зображення
Помоем Seiko. У меня есть инфа по ним - но она не доступна.
В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Все, що треба знати про президенство Зеленського: заробітня платня у 5-6 тисяч гривень - це не бідність.

Fet

Повідомлення Fet » Чет жовтня 13, 2016 10:21 am

Зображення
IMC SILCO з надписом "Від Міністра оборони України" з механізмом SEIKO у подарунковому футлярі
Механізм: SEIKO кварцовий. Корпус: пластиковий. Колір корпусу: оливковий. Фон: оливковий. Розмір корпусу: d 44мм, h 12мм чоловічі. Ремінець: силіконовий. Колір ремінця: оливковий. Застібка: шпилькова. Стрілки: покриті люмінесцентним складом (світяться в темряві). Захист від вологи: 3 АТМ. Упаковка: металевий футляр.
Зображення
Vostok-Europe limousine os22/5611132 з надписом "Від Міністра оборони України" у подарунковому футлярі
Кварцові годинники з хронографом.
Механізм OS22 Miyota, круглий корпус з високоякісної нержавіючої сталі з високими антикорозійними властивостями, діаметр корпусу 42-44 мм, товщина 13-14 мм, вологозахист не менше 5 атм (50 метрів). Шкіряний ремінець шириною 22-24 мм, аналоговий циферблат, центральна секундна стрілка, індикація дати, тахометрична шкала, секундомір з можливістю вимірювання проміжків часу до 59 хв. 59 сек., хронограф з кроком 1/20 сек. з демонстрацією зворотного відліку, задня кришка з вигравіруваним індивідуальним номером, люмінесцентне покриття стрілок і часових міток SuperLuminova
Зображення
IMC SILCO з надписом "Від Міністра оборони України" з механізмом SEIKO у подарунковому футлярі
Механізм: SEIKO кварцовий. Корпус: пластиковий. Колір корпусу: оливковий. Фон: оливковий. Розмір корпусу: d 44мм, h 12мм чоловічі. Ремінець: силіконовий. Колір ремінця: оливковий. Застібка: шпилькова. Стрілки: покриті люмінесцентним складом (світяться в темряві). Захист від вологи: 3 АТМ. Упаковка: металевий футляр.
В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Все, що треба знати про президенство Зеленського: заробітня платня у 5-6 тисяч гривень - це не бідність.

Fidims
Експерт

Повідомлення Fidims » Чет жовтня 13, 2016 10:30 am

Fet писав:Зображення

И СЕБЕ ТАКОЙ ХОЧУ.
Украина не рояль!

Fet

Повідомлення Fet » Чет жовтня 13, 2016 10:46 am

Напутал - другой текст должен быть. Там корпус из розового золота.

Fidims
Експерт

Повідомлення Fidims » Чет жовтня 13, 2016 10:48 am

Fet писав:Напутал - другой текст должен быть. Там корпус из розового золота.
Ну тогда хочу, но попроще. ;) С хромом.
Украина не рояль!

Відповісти