Нова форма літунів

Відповісти
Аватар користувача
Fet
Повідомлень: 17073
З нами з: П'ят лютого 19, 2010 3:59 pm

Нова форма літунів

Повідомлення Fet » Сер серпня 01, 2018 10:00 pm

костюм спеціальний для льотного складу (експеримент);

Костюм складається з куртки та штанів з’єднаних на рівні талії (комбінезон).

Костюм прямого силуету з центральною застібкою на металеву застібку-блискавку із внутрішньою вітрозахисною планкою.

Полочки з верхніми накладними кишенями, які застібаються на металеву застібку - блискавку. Під правою кишенею на пілочку нашита кишеня під обойму з підсилювачем. З виворотної сторони правої пілочки нашита накладна кишеня під документи, яка застібається на потайну петлю та ґудзик. В лівій кишені у шві пришивання верхньої обшивки вставлено шнур з карабіном для кріплення зброї.

Спинка з відрізною кокеткою та двома бічними складками, направленими від середини. По лінії з’єднання кокетки зі спинкою утворенні за рахунок напуску два вентиляційні отвори.

Рукава двошовні, з посилюючими накладками на ділянці ліктів. Ширина рукавів по низу регулюється застібанням пат на текстильну застібку. На лівому рукаві розташована об’ємна накладна кишеня, яка застібається на металеву застібку-блискавку. На основній кишені розташована додаткова накладна кишеня для письмового приладдя, яка застібається за допомогою клапана та текстильної застібки.

На спинці та нижніх рукавах на ділянці пройми оброблені обшивні вентиляційні отвори. Комір відкладний.

На передніх половинках штанів розташовані верхні прорізні кишені з отворами у підкладці, які застібаються на текстильну застібку. Передні накладні кишені, застібаються на металеву застібку-блискавку. На лівій кишені додатковий вхід знизу, який застібається на металеву застібку-блискавку. Всередині правої кишені нашиті утримувач для індивідуального пакету та утримувач з металевою рамкою.

На бокових швах розташовані нижні накладні кишені, які застібаються на металеву застібку-блискавку. На правому боковому шві на рівні передньої кишені - накладна кишеня для ножа зі шнуром та карабіном, яка застібається за допомогою клапана з кнопкою. Над кишенею нашитий утримувач з металевою рамкою.

Ширина низу штанів регулюється за допомогою накладної планки на застібці- блискавці.

Ширина виробу по лінії талії регулюється за допомогою еластичної тасьми, протягнутої в кулісу поясу задніх половинок штанів та пат, які застібаються на текстильну застібку, нашиту на передні половинки штанів на рівні талії.

Тканина верха: вогнестійка.

Тканина для одягу A-KHAN типу “Ріпстоп”, склад 65%+-3% негорюча віскоза, 30%+-2% метаарамід, 5%+-2% параарамід, поверхнева густина

197+-10 г/м2, колір-зелений.

Виготовляється згідно зразку-еталону.

На виробі застосовуються вогнестійкі "блискавки" та нитки.Лот №2 - костюм (куртка і штани) спеціальний для льотного складу (експеримент). Костюм складається з куртки та штанів.

Куртка вільного силуету з центральною застібкою на металеву застібку-блискавку із внутрішньою вітрозахисною планкою та пришивним поясом.

Пілочки з верхніми накладними кишенями, які застібаються на

металеву застібку-«блискавку». Під правою кишенею на пілочку нашита кишеня з підсилювачем під обойму. З виворотної сторони правої пілочки нашита кишеня під документи, яка застібається на потайну петлю та ґудзик. В лівій кишені у шві пришивання верхньої обшивки вставлено шнур з карабіном для кріплення зброї.

Спинка з відрізною кокеткою та двома бічними складками, направленими від середини. По лінії з’єднання кокетки зі спинкою утворенні два вентиляційні отвори за рахунок напуску кокетки.

Рукава двошовні, з підсилюючими накладками на ділянці ліктів. Ширина рукавів по низу регулюється застібанням пат на текстильну застібку. На лівому рукаві розташована об’ємна накладна кишеня, яка застібається на металеву застібку-«блискавку». На основній кишені розташована додаткова накладна кишеня для письмового приладдя, яка застібається за допомогою клапана та текстильної застібки.

На спинці та нижніх рукавах на ділянці пройми оброблені обшивні вентиляційні отвори.

Комір відкладний.

Пришивний пояс застібається на кнопку, на ділянці бокових швів вшита еластична тасьма для регулювання об’єму.

На передніх половинках штанів розташовані верхні прорізні кишені з отворами у підкладці, які застібаються на текстильну застібку. Передні накладні кишені, які застібаються на металеву застібку-«блискавку». На лівій кишені додатковий вхід знизу, який застібається на металеву застібку-«блискавку». Під правою кишенею на передню половинку штанів нашиті утримувач для індивідуального пакету та утримувач з металевою рамкою.

На бокових швах розташовані нижні накладні кишені, які застібаються на металеву застібку-«блискавку». На правому боковому шві на рівні передньої кишені - накладна кишеня для ножа зі шнуром та карабіном, яка застібається за допомогою клапана з кнопкою. Над кишенею нашитий утримувач з металевою рамкою.

Ширина низу штанів регулюється за допомогою накладної планки на застібці-«блискавці».

Пришивний пояс застібається на петлю та ґудзик, регулюється за допомогою еластичної тасьми, вшитої на ділянці бокових швів. На поясі нашиті хомутики для ременя та кріплення підтяжок: два бокові вузьки, два задні широкі обшивні з потайними петлями, два передні широкі утримувачі металевих рамок. На підтяжках нашиті ґудзики. Гульфік застібається на тасьму-«блискавку».

Тканина верха: вогнестійка.

Тканина для одягу A-KHAN типу “Ріпстоп”, склад 65%+-3% негорюча віскоза, 30%+-2% метаарамід, 5%+-2% параарамід, поверхнева густина

197+-10 г/м2, колір-ММ-14 (піксель).

Виготовляється згідно зразку-еталону.

На виробі застосовуються вогнестійкі "блискавки" та нитки.Лот №3 - куртка демісезонна для льотного складу (експеримент) Куртка прямого силуету на поясі. Центральна застібка-тасьма-«блискавка» з двома бігунками і внутрішнім вітрозахисним клапаном.

На поличках дві нагрудні прорізні кишені в «рамку», що застібаються на тасьму - «блискавку», дві нижні прорізні кишені з листочками.

На спинці фігурні рельєфи.

Рукава втачні двохшовні з притачними трикотажними манжетами, на лівому рукаві накладна багатофункціональна кишеня з застібкою на тасьму- «блискавку» з двома накладними відділеннями для ручки.

Комір відкладний трикотажний.

На трикотажному поясі додаткова внутрішня фіксація еластичною стрічкою. Частина пояса в області центральної застібки виконана з основної тканини.

На поличках підкладки дві прорізні кишені «в рамку» застібаються на тасьму- "блискавку" та прорізна кишеня з клапаном, що застібається на "липучку".

Тканина верха: вогнестійка.

Верх склад 65%+-3% негорюча віскоза, 30%+-2% метаарамід, 5%+-2% параарамід, поверхнева густина 237+-10 г/м2, колір-ММ-14 (піксель), типу “Ріпстоп”. З вологовідштовхуючою мембраною (BI COMPONENT PTFE), колір-ММ-14 (піксель), типу “Ріпстоп”.

Середина синтепон. Підкладка - 100% поліестер, колір (помаранчевий).

Комір – округлений хутряний, колір темно-коричневий.

Виготовляється згідно зразку-еталону.

На виробі застосовуються вогнестійкі "блискавки" та нитки.
В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Все, що треба знати про президенство Зеленського: заробітня платня у 5-6 тисяч гривень - це не бідність.

Відповісти