Зимовий одяг

Scream69
Повідомлень: 778
З нами з: Вів березня 16, 2010 3:41 pm

Re: Зимовий одяг

Повідомлення Scream69 » Суб жовтня 29, 2016 12:01 am

Опять "по-бахатому"
В США и Германии бушлаты почему-то такие что их хочется носить, а тут опять порево дешевое, как я догадываюсь, концепты делал некий друг Гайдукевича что любит из армейских вещей какой-то эпатаж делать.
США и Бундес
Зображення
Зображення

Наверное сумрачным гением "взято за основу"
Зображення

Аватар користувача
JamalUA
Повідомлень: 11245
З нами з: Пон квітня 20, 2015 1:45 am

Re: Зимовий одяг

Повідомлення JamalUA » Вів грудня 06, 2016 12:24 am

Мини обзор: Шапка-зимняя. (Вид-2)
Состав - 30% шерсть 70% акрил. Производитель: ТОВ "ІТАЛТЕКС МЕРІНО"
Зображення
Зображення

Аватар користувача
Bugnet
Повідомлень: 885
З нами з: Вів грудня 23, 2014 8:15 pm

Re: Зимовий одяг

Повідомлення Bugnet » Суб грудня 10, 2016 9:25 pm

Донік про нові зимові бушлати

https://m.facebook.com/skitalec/posts/1 ... nref=story
Зрады пост. Псто о том, что как то совсем не получается зрады. Неожиданно находится позитив. Говорил сегодня о новых куртках зимних. Как то совсем эта новость прошло мимо меня.
Я когда увидел, думал индпошив, тупо передрали с нашим верхом. Оказалось уже шьют и МО уже закупает.
И их уже выдают. Но решил сегодня свое субъективное мнение перепроверить. Узнал у двоих кто эти куртки юзает. И на передке и в тыловых частях. Один старший солдат на передке, второй воевавший генерал, сейчас, в тылу.
Слова генерала - "куртка оху@нная. Ни перешивать, ни тем более шить что-то на заказ вообще нет смысла. Если только повы@бываться генералам. Это лучшее из того, что у меня было". Тут мне немного обидно стало.
Слова солдата примерно такие же, только больше мата и писка, потому что он в отличии от генерала ходил в бушлате старого образца на синтепоновой подкладке. Ну той, что в прошлом году выдавали за неимением, вместо зимних.
Отстегивающийся лайнер (подстежка из флиса), микрофибра, непромокаемый мембранный верх. Ничего не напоминает? Да, мы такие тоже покупали, две зимы для снайперов и глубинной разведки. В милитаристе и из за границы заказывали. Дорого, качественно, тепло и сухо. Теперь вот МО такое шьет.
Говорят еще штаны к ним. Но я штанов не видел. Увижу, пощупаю, расскажу. Фотографии естественно постановочные. Потому что начал выяснять у Юрий Бирюков и Дмитрий Марченко (Dmitry Marchenko), что это за куртки. Реально думал экперементальные. Оказывается штатные куртки. Я кстати малость о3,14здошен, что вообще ничего не слышал от "пиарщиков и коррупционеров" из МО что такой крутяк в войска пошел. По тихому все. Видать за откаты.


UMKA007
Повідомлень: 1357
З нами з: Нед травня 06, 2012 11:56 pm

Re: Зимовий одяг

Повідомлення UMKA007 » Суб грудня 24, 2016 7:13 pm

так зимові штани старі! доречі пєтєльки це те чого не вистачає на новій формі. хотілося б бачити зимові штани з закритим попереком

Аватар користувача
JamalUA
Повідомлень: 11245
З нами з: Пон квітня 20, 2015 1:45 am

Re: Зимовий одяг

Повідомлення JamalUA » Суб грудня 24, 2016 11:31 pm

UMKA007 писав:
так зимові штани старі! доречі пєтєльки це те чого не вистачає на новій формі. хотілося б бачити зимові штани з закритим попереком
а ще краще куртки, філски, 1 і 2 шар довшими робити U-образні, що при присіданні не оголялась спина.

captain
Повідомлень: 304
З нами з: Нед квітня 07, 2013 10:44 pm

Re: Зимовий одяг

Повідомлення captain » Пон січня 02, 2017 3:55 pm

Для повного розуміння справи вимушений констатувати, що представлене на відео - 1/3 від того, що планувалось на забезпечення (я маю на увазі не кількість, а якість).

По-перше: білизна натільна (демісезонна) попри новий крій і нові вимоги до трикотажу лишилась "старою" а своєю суттю. Досі в бавовна у 21 столітті. Причина - натільний шар планувався Фаєр ретард з синтетики по принципу Пуер Драй від Полартек. Оскільки і Пауер грід (други шар) стояв під питанням і фліс, то стартувати на цей тип було просто нереально!!! Бабла не було до вересня місяця поки транш не капнув. Спочатку флісу і термобілизни другого шару мало бути 40 тис лише для АТО. Після траншу замовлення виросло в 2 рази, а строки зменшились на поставу. Полартек відразу попередив про не реальні строки, а на виробник термухи змушений був докупити ще два станки в кредит, щоб розкочегарити на потребу. Про натільне мови навіть і не могло бути ні технологічно, ні фінансово, ні по часу ми не встигали.

По-друге: Зимовий комплект куртки та штанів мав бути з Софт шелу. По факту "дякуючи" кільком товаришам лишились старі штани. Куртку ми хоч трошки причесали.

По-третє: доовики мали бути від Гор Текс. Фактично вдалося лише зробити їх водонепроникними. УВАГА!!! До 2016 року вони були водотривкими!!! Нонсенс взагалі.... Водотривкість умовна величина і тому вони текли, як решето.

Факт залишається фактом, при наявному фінансуванні змін у якості (більше про матеріали зараз, а не культуру виготовлення) на 2017 рік не заплановано. Варто зауважити, що Центр робив рейд по передовим позиціям. Тепер ця практика на потоці і раз в місяць люди по 2 тижні будуть обкатувати позиції. За результатами роботи в зоні АТО встановлено, що особовий склад забезпечений одягом на 100% але новим майном забезпечено від 1/3 до 1/2 військовослужбовців (в залежності від підрозділів).
Тому на 2017 рік план забезпечити всі 100%. Крім того є проблеми з порядком списання і рекламації. Діючі не працюють повністю і вимагають значних ресурсів часу і людей.
Поки розрулюються ці питання, Центр замикається на роботу по спеціальностям. Перші - танкісти, другі - літуни, треті - розвідники, гірськопіхотні та снайпери.....

Аватар користувача
Олег
Повідомлень: 7076
З нами з: Пон жовтня 19, 2009 9:04 pm
Звідки: Украина

Re: Зимовий одяг

Повідомлення Олег » Пон січня 02, 2017 4:25 pm

Можна что то показать по снаряжению горной пехоты?

captain
Повідомлень: 304
З нами з: Нед квітня 07, 2013 10:44 pm

Re: Зимовий одяг

Повідомлення captain » Вів січня 03, 2017 1:14 am

Нічого немає крім двох концептів черевиків. Перший ще тогорічній - вітчизняна копія Маунтейнів від Лова (сира), другий - Хеікс Скаут. Лова можливо зайде з оригіналами Маунтейнів.

Щодо одягу поки чисто. Плануємо концепт Горки і Смока об"єднати в один. По зимі - комплект розроблений і опробований з Гор Текс. На зиму шукаю матеріали.... Концепт в малюнках. Не викладаю, бо злямзають.

Мышаня
Повідомлень: 1738
З нами з: Суб липня 09, 2011 3:48 pm

Re: Зимовий одяг

Повідомлення Мышаня » Вів січня 03, 2017 11:41 pm

.....цікаво, Нацгвардія отримає щось таке?.... Поки що сам збираю свій власний еквакс))))))) Замість шостого шару - МВП першого покоління, замість четвертого - МВП другого покоління, замість капсульованої тканини на п'ятий слой - звичайнісінький софтшел)))))))

Відповісти