Зимовий одяг

Bugnet

Re: Зимовий одяг

Повідомлення Bugnet » Суб січня 23, 2016 1:02 pm

captain писав: І так, про скепсис і реальні перспективи, а також причини з яких затягнулась розробка БЕК.
Зараз розробка завершена?

captain

Повідомлення captain » Суб січня 23, 2016 4:48 pm

За 8 місяців в Україні були спроби виготовляти:
- кордуру (Темп 3000 закурив обладнання і налаштував з випуском пробної тканини);
- мембрани (ЧШК закупило лінію, налаштувало з випуском пробних 3 варіантів мембран у 2 та 3 шари);
- фліс (Рівненський льонокомбінат на новому обладнанні намагався налагодити виробництво);
- фастекси і пряжки (харківська приватна фірма вийшла на результат та не має грошей на пресформи для розширення асортименту - можуть робити лише кілька варіантіа);
- ремені (Гоголівська фабрика підтягнула рівень продукції до вимог НАТО у тому числі у ІЧ діапазоні, цю ж роботу зараз проводить Дгіпропетровськ і на якість вийшли а боряться за рефлекцію);
- замки (Баришівка досягла потрібного мінімального рівня по замкам-блискавкам витим, але трактор досі фуфло);
- тканина (Тернлпіль освоїв випуск тканини ІР нот рефлектед);
- взуття (Талан вперше в Україні застосував мембрану, а в лютому має пройти сертифікпцію Гортекс з виділенням спецобладнання і консультантів, перші зразки в Гортексі вже є, але маса буде лише після серьифікації).

Фактично, сильно картина не змінилась і впершу чергу через кадри. Закуплене обладнання не є гарантією того, що ти будеш випускати продукт. Головна загвоздка у людях..... Купуючи БМВ М серії для того, щоб виграти дріфт змагання, потрібен відповідний водій! У нас ВУЗи і ПТУ досі готують людей по радянським станкам.... До притоку технологічних кадрів залізо буде тупо стояти. Крім того на експеременталку потрібні вільні кошти. 80% того, що вийшло на моменті підготовки - брак і ще 10% -некондиція. Рух є, але повільний!

captain

Повідомлення captain » Суб січня 23, 2016 5:07 pm

Розробка зими завершена на всі 100%, далі обкатка у військах і відповідні можливі корективи незначного характеру. Думаю, що в квітні буде ТУ (фліси вже є, так як їх до того не було і чекають затвердження). Тобто на травень слід очікувати закупки, правда я досі не розумію коли піде це все у війська так як більшість у цьому році отримала зиму від "галетейки" і носити буде по нормі. Хоча, можливо керівництво прийме рішення по ній.... Я думаю, що в 2016 році ще отримати нові зразки буде нереально, але на склади аони ляжуть.

Щодо БЕК вцілому, то він не весь. З одягу залишився Гортекс костюм (вітро-вологозахисний), а далі броня і табірне майно. З табірного вже є Тент, проект розкладушки, три варіанти спальників (один діючий з того року і два наших для спеців і для "простих смертних"), фляга+котелок, іде робота по ложкам-вилкам. Незрозуміло поки по ножу, фонарику, горілці, кухлеві, лопаті. На тому все.

Woozrael
Звідки: "Нет на свете города красивее, чем Киев" © М. Булгаков
Контактна інформація:

Повідомлення Woozrael » Нед січня 24, 2016 12:32 pm

Тем временем уже "Варан-ВСУ" активно продается:
http://prikordonnik.com.ua/kamuflyazhna ... varan.html

JamalUA

Повідомлення JamalUA » Нед січня 24, 2016 2:45 pm

Woozrael писав:Тем временем уже "Варан-ВСУ" активно продается:
http://prikordonnik.com.ua/kamuflyazhna ... varan.html
можуть їх через суд затрахать, за використання малюнку.

JamalUA

Повідомлення JamalUA » Пон березня 14, 2016 10:35 pm

І так... екватор дослідів по зимі.
Недоліків 11 на 15 елементів. Ви це розумієте??? Я рахую, що це маленька перемога. Про перемоги писати всі вміють, а я сьогодні про кілька зрад.....

Ідеальними визнано костюм утеплювач, баф і підшоломник! Полартек рве шаблони і це радує. Термуха - на другому місці. В бахілах зимових форсували річку, хоча вони не призначені для цього. Показали, як вологими серветками навчились "прати" софтшел, а я б і не допер. Черевики назвали маленьким проривом по зручності колодки і шнурівки. НЕ НАТИРАЮТЬ (знаю, що запитаєте)....

Правда було побажання зробити флісовий костюм таким, "щоб тельнік видно було", пояснення про бойову уніформу і "чорні бушлати" часів 2-ї світової дали ефект:)). Ще петельки попросили, щоб вішати одяг. Однотонну підошву попросили. Додаткові вентиляційні отвори і система вентиляції штанів. В налокітнику куртки передбачити можливість інтеграції демпферу. Опрацювати кріплення утеплювача, так як гудзики інколи петлями заважають застібати центральну блискавку. Ще два пальці на перчах покрити нубуком. І ще дрібноти трохи.

ВЕЛИКИЙ РЕСПЕКТ МОЛОДИМ КОМАНДИРАМ, від сержанта до капітана!!! На запитання до них, чому не в нових зразках почув відповідь справжніх хоч і молодих офіцерів: "У меня матросы не одеты. Я себе чуть что куплю или выдадут."

P.S.: хто знає армію той зрозуміє, що якщо твоє майно боєць вдягає і в поле і в увал, то це достойний зразок! Ось виловили крайню фоточку на телефоні у морпіха з увала).
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
http://vk.com/feed?w=wall-78786186_194991

neveDimka
Контактна інформація:

Повідомлення neveDimka » Пон березня 28, 2016 5:56 pm

еще фото штатной куртки =)

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

vldbzh

Повідомлення vldbzh » Чет квітня 28, 2016 7:52 am

Тем временем в Латвии...

Зображення

gazon

Повідомлення gazon » Чет квітня 28, 2016 8:42 am

vldbzh писав:Тем временем в Латвии...
Це точно Латвія? Тому що камуфляж на шапці - фінський!
Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/

neveDimka
Контактна інформація:

Повідомлення neveDimka » Суб липня 23, 2016 7:00 pm

Поставлена задача щодо апгрейду "галетейки" з мінімум змін у ціні в якій мокли і мерзли бійці виконана. Куртка - практично новий виріб з новими утеплювачами, новим апгрейдженим верхом, і спрощеною конструкцією опрацьована. І хоча я противник напівмір, але в часи коли "фінанси поют романси", а старий виріб не працює - приходиться(. Однозначно краще ніж "вчора", але гірше ніж хочеться.

Зображення Зображення Зображення

Відповісти