Гімни та військові марші України

Аватар користувача
Vovkulakartm
Повідомлень: 1867
З нами з: Пон квітня 13, 2015 12:02 pm

Re: Гімни та військові марші України

Повідомлення Vovkulakartm » П'ят червня 22, 2018 4:50 pm

Україна вперше за багато століть отримала реальну незалежність. Одним з символів нашої незалежності є Гімн України. Він був написаний в 1862 році коли українці вже багато віків були поневоленим народом і ця пісня відображала те горе поневоленого народу та його устремління до боротьби за свою незалежність.
Часи змінились. Україна отримала незалежність. Тому виникає питання наскільки актуальними залишаються слова написані майже два століття тому? Так, загроза втрати незалежності залишається і буде залишатись поки Мордор існує в тому виді яким ми його знаємо. Та чи мають слова Гімну вплив на сучасного українця такий самий як ці слова впливали на українців ще 100 років тому? Тобто чи заохочують вони до патріотизму і боротьби українців? Якщо говорити про патріотично налаштоване населення - то так, вони з повагою ставляться до гімну і люблять його. А якщо говорити про людей нейтральних? А якщо говорити про підлітків? Чи хочеться цим людям співати слова написані в пригноблені?

В кінці 80-х років Тарас Петриненко написав пісню "Україна" яку в 90-х почали називати неофіційний Гімн України. Багаторазово лунали пропозиції зробити цю пісню новим Гімном. Можливо тому, що слова цієї пісні, на відміну від слів Тараса Чубинського, більш наповнені позитивом.

На пісню Тараса Петриненка написано багато каверів. Один з таких заспіваний гуртом СКАЙ. Ця пісня є осучасненим варіантом. Хто не чув пропонюю подивитись її:
https://youtu.be/dUpTjDqjQoo


Що ви думаєте про зміну пісні Гімну на пісню Тараса Петриненка - "Україна"? Можливо ви знаєте ще якісь кавери на цю пісню які могли б бути Гімном? А бо у вас є інша пісня на цю роль?
МИР ЧЕРЕЗ ПЕРЕМОГУ, А НЕ КАПІТУЛЯЦІЮ!

Відповісти