Різне

Alexey

Re: Різне

Повідомлення Alexey » Вів травня 21, 2013 12:35 am

guliaypole писав:спочатку флот 2017, потім ці. сьогодні що, в Україні горять посіви конопель?
Зображення
Да ладно, про Боинг даже представляю разговор прокурорских с летунами:
"П: - а на одном двигателе он лететь может?
Л: - в принципе да
П: - ну и ладненько, нам меньше писанины".

А вот такое было бы смешно, если бы не было так грустно Зображення
10-1.png
10-2.png

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Вів травня 21, 2013 12:41 am

ну, я настільки довго займався питанням вивченням походження слов*ян (потім плюнув, бо ЖОДНИХ скільки небудь твердих підстав для висновків на період до 8 століття н.е. - геть нема), що мене такими висерами не здивуєш.
більш того, дійшов висновку, що автори на взір ГАЛИЧАНЕЦЬ :!: - проплачені курви
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

Alexey

Повідомлення Alexey » Вів травня 21, 2013 12:57 am

guliaypole писав:ну, я настільки довго займався питанням вивченням походження слов*ян (потім плюнув, бо ЖОДНИХ скільки небудь твердих підстав для висновків на період до 8 століття н.е. - геть нема), що мене такими висерами не здивуєш.
Да тут акцент не на бреде в тексте, а на "може бути використана при вивченнi iсторii", что печально

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Вів травня 21, 2013 1:16 am

Alexey писав:
guliaypole писав:ну, я настільки довго займався питанням вивченням походження слов*ян (потім плюнув, бо ЖОДНИХ скільки небудь твердих підстав для висновків на період до 8 століття н.е. - геть нема), що мене такими висерами не здивуєш.
Да тут акцент не на бреде в тексте, а на "може бути використана при вивченнi iсторii", что печально
там для додаткового читання. це стандартна фраза для всіх публікацій. називається, "можливості практичного застосування". як раз, те що там не написано "може бути використано при вивченні курсу історії України у середніх (вищіх) навчальних закладах..." і є свідчення адекватності.
для додаткового читання - чому б її і справді не використати? примушує думати головою.

Alexey

Повідомлення Alexey » Вів травня 21, 2013 1:27 am

guliaypole писав: для додаткового читання - чому б її і справді не використати? примушує думати головою.
Не знаю, я такие книги бы и близко бы к школе не подпускал, даже как внеклассное чтение. В разделе альтернативной фантастики - тут да, вполне пойдёт (чего только люди не придумывают)

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Вів травня 21, 2013 1:49 am

Alexey писав:
guliaypole писав: для додаткового читання - чому б її і справді не використати? примушує думати головою.
Не знаю, я такие книги бы и близко бы к школе не подпускал, даже как внеклассное чтение. В разделе альтернативной фантастики - тут да, вполне пойдёт (чего только люди не придумывают)
Олексію, я ж пояснюю, це лише формальна фраза. Фактично, вона означає, що як матеріал для викладання книжка не годна. Ну, це як правила дипломатичної ввічливості, повага до автора, який виклав хоча й неприйнятну точку зору, але працював над нею певний час, обгрунтовував, і т.д. Себто, хто бажає - може купити і читати, і порівняти з офіцільним підручником.
До речі. Те що в нас зараз коїться в прийнятих табачником підручниках - це така ж саме маячня, як і 40 тисячорічна історія України. В мене мала зара як раз почала історію вивчати, то я подивився. Волосся у венах стигнуть.

Alexey

Повідомлення Alexey » Вів травня 21, 2013 2:05 am

guliaypole писав: Олексію, я ж пояснюю, це лише формальна фраза. Фактично, вона означає, що як матеріал для викладання книжка не годна. Ну, це як правила дипломатичної ввічливості, повага до автора, який виклав хоча й неприйнятну точку зору, але працював над нею певний час, обгрунтовував, і т.д. Себто, хто бажає - може купити і читати, і порівняти з офіцільним підручником.
Да это всё понятно, я просто мысли вслух :)
guliaypole писав:До речі. Те що в нас зараз коїться в прийнятих табачником підручниках - це така ж саме маячня, як і 40 тисячорічна історія України. В мене мала зара як раз почала історію вивчати, то я подивився. Волосся у венах стигнуть.
Почему-то не удивлён. Меня и предыдущие учебники не впечатляли...

kubanets

Повідомлення kubanets » Вів травня 21, 2013 8:13 am

Тиха украинская ночь... что пишется легко и просто. :lol: Я думал у нас только таких горстями ползает... 8-)

kubanets

Повідомлення kubanets » Вів травня 21, 2013 9:16 am

Угадаете по фрагменту статьи про какую страну идет речь? :lol:
Что ждет ............. в будущем? Вопрос касается самых разных аспектов. Одним из вариантов ответа на этот сложный вопрос может быть: «Есть две новости: хорошая и плохая. С какой начать?» Итак, начнем с плохой новости.

Она касается того, что ................ вошла в процесс распада как национальное государство.

Под национальным государством понимается образование, имеющее границы, регулярную армию и государственный аппарат, с населением, делящим единый язык, религию, образ жизни, традиции и культуру, а также имеющим чувство принадлежности к этому государству. Если выразиться проще, то это образование имеет в качестве первой причины существования своего правительства защиту населения от насилия и эксплуатации, а также обеспечение существования. Другими словами, такая политическая единица является эгоцентричной и не имеет никакого интереса по отношению к другим государствам, за исключением самой себя, даже если их захватывают, колонизируют или там наступает голод.

Прототип такой политической системы национальных государств был заложен Вестфальским договором (1648 год) и являлся основой международной политики на протяжении последующих 400 лет.................

Fet

Повідомлення Fet » Вів травня 21, 2013 9:33 am

Джапы. Правда у них нет армии.
В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Все, що треба знати про президенство Зеленського: заробітня платня у 5-6 тисяч гривень - це не бідність.

Відповісти