18-й Окремий вертолітний загін (Конго)

Hotab77

Re: 18-й Окремий вертолітний загін (Конго)

Повідомлення Hotab77 » Сер серпня 28, 2013 7:47 pm

ТАРАС писав: Мова йде про ТВ3-117ВМА? Це нові движки, чи зі складських запасів? Це всі борти що проходили Африку ремоторизували, виходить? А якісь доопрацювання авіоніки (окрім встановлення кустарного ДжіПіЕс) були?

P.S. ЯК служба? Як Африка? Які настрої? БД не передбачається?
Так, мова йде про ці двигуни.
Я не можу сказати про походження двигунів. Знаю лише, що налітали вони сотню-другу годин.
Доопрацювань нема. Гарміни стоять на всіх бортах навіть в Україні, так що тут без змін.

Служба ОК. Про БД скажу лише, що йдуть повним ходом. Ситуація в Конго дуже складна. Постріли як в самій Гомі, так і залпи поряд (працюють ГРАДи).
18 ОВЗ в стороні від БД не залишився. Більше сказати не маю права. Якщо в офіційних ЗМІ пройде інфа про це, я доповню. ))

ТАРАС
Контактна інформація:

Повідомлення ТАРАС » Сер серпня 28, 2013 9:03 pm

Так, мова йде про ці двигуни.
Я не можу сказати про походження двигунів. Знаю лише, що налітали вони сотню-другу годин.
Доопрацювань нема. Гарміни стоять на всіх бортах навіть в Україні, так що тут без змін.

Служба ОК. Про БД скажу лише, що йдуть повним ходом. Ситуація в Конго дуже складна. Постріли як в самій Гомі, так і залпи поряд (працюють ГРАДи).
18 ОВЗ в стороні від БД не залишився. Більше сказати не маю права. Якщо в офіційних ЗМІ пройде інфа про це, я доповню. ))
Дякую, зрозуміло.

Ну так ми теж типу "авторитетне ЗМІ" у цій тематиці)))

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Чет серпня 29, 2013 1:03 am

Hotab77 писав:Більше сказати не маю права. Якщо в офіційних ЗМІ пройде інфа про це, я доповню. ))
вже є, правда - неофіційні
http://expres.ua/news/2013/08/29/92801- ... povstanciv
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

ТАРАС
Контактна інформація:

Повідомлення ТАРАС » Чет серпня 29, 2013 11:51 pm

У День Незалежності українські миротворці у ДР Конго провели 6 бойових вильотів
День Незалежності України для миротворців 18-го окремого вертолітного загону ЗС України у Демократичній Республіці Конго пройшов у рамках виконання льотних завдань штабу бригади “Північне Ківу”.

З самого ранку інженерно-авіаційною службою на аеродромі були підготовлені до вильоту 3 вертольоти Мі-24. Пізніше додатково був задіяний ще один вертоліт. Протягом дня льотчики провели 6 бойових вильотів із загальним нальотом понад 3 години. Одночасно наземний склад, автомобільна техніка практично весь день працювали на забезпечення польотів.

За словами начальника командного пункту 18-го окремого вертолітного загону полковника Віталія Шмакова, основними завданнями на польоти 22-24 серпня стали транспортування (перевезення вантажів та особового складу на майданчики у провінції Північне Ківу) та авіаційна підтримка військ ООН, Збройних сил ДР Конго. Так, 22-24 серпня льотно-підйомний склад загону здійснив 19 вильотів, а загальний наліт склав понад 15 годин.

У той же час у базовому таборі українських миротворців були проведенні заходи з посилення безпеки.

Враховуючи напружений робочий графік загону, урочистості з нагоди Незалежності України були перенесенні на неділю, 25 серпня.

На загальному шикуванні командир 18-го окремого вертолітного загону льотчик-снайпер полковник Андрій Когут привітав особовий склад зі святом та подякував миротворцям за сумлінну службу, проявлену з початку ротації. Начальник штабу загону підполковник Олександр Мальков зачитав привітання, які надійшли на адресу миротворців від керівництва Міністерства оборони України та святковий наказ про заохочення кращих військовослужбовців.

Військовий капелан загону – ієромонах Кукша освятив житлові приміщення, окропив особовий склад загону та побажав усім здоровими повернутися на Батьківщину, сумлінно виконувати накази та з честю нести високе звання миротворця.

У цей же день у базовому таборі в присутності керівника оперативної групи, начальника армійської авіації Сухопутних військ генерал-майора Валентина Пістрюги, керівного складу, командири загонів 2-ї та 3-ї ротацій – полковник Володимир Пастухов та полковник Андрій Когут підписали Акт про прийняття і здавання посади командира військової частини. До цього протягом майже 2 тижнів миротворці двох ротацій здавали і приймали майно, техніку, озброєння та боєприпаси. Вже за декілька днів особовий склад 18-го окремого вертолітного загону 2-ї ротації, який залишався у базовому таборі, повернеться в Україну.

Lex459

Повідомлення Lex459 » Суб серпня 31, 2013 4:56 pm

http://www.africandefence.net/the-fib-goes-to-war/
At 07h50 yesterday morning, the Force Intervention Brigade (FIB) of the United Nations peacekeeping force in the Democratic Republic of Congo (MONUSCO) fired the opening shots of the first ever direct attack on rebel forces in UN peacekeeping history.

Two Mi-24P attack helicopters serving with MONUSCO from the 18th Detached Helicopter Unit, Ukrainian Armed Forces, started the operation by roaring over Kibati heights while firing salvos of 80 mm unguided rockets and 30 mm cannon fire at suspected M23 artillery and mortar positions. Shortly afterwards, Tanzanian artillery and South African mortar teams began bombarding M23 positions around Kibati heights and the rest of the Trois Tours region, between 11 and 15 km from Goma.

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Сер вересня 18, 2013 3:38 pm

готовий законопроект про розширення української присутності в Конго до 300 осіб. я так думаю, що слід очікувати його прийняття
http://podrobnosti.ua/power/2013/09/18/930862.html
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

Fet

Повідомлення Fet » Чет вересня 19, 2013 1:34 pm

Верховна рада схвалила рішення президента про направлення додатково до 300 миротворців в місію Організації ООН зі стабілізації ситуації в Демократичній Республіці Конго. За ухвалення відповідного законопроекту № 3264 проголосували 375 депутатів при необхідних 226.
Дай бог, чтобы твоя страна
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

ТАРАС
Контактна інформація:

Повідомлення ТАРАС » Нед вересня 22, 2013 1:48 pm

5 Мі-24 +4 Мі-8

oleg707
Експерт

Повідомлення oleg707 » Нед вересня 22, 2013 10:28 pm

ТАРАС писав:5 Мі-24 +4 Мі-8
+ 5 БК на вертолет

Hotab77

Повідомлення Hotab77 » Нед вересня 22, 2013 11:46 pm

oleg707 писав:
ТАРАС писав:5 Мі-24 +4 Мі-8
+ 5 БК на вертолет
Да в общем и немного... На День Незалежності, как выше писали, пара выполнила по 3 боевых вылета. И это один день!

Я не знаю, что значит 1БК на вертолет например в вопросе НАР С-8 КОМ. Можно взять и 4 блока по 20 ракет (или 8 ПТУР, естественно не одновременно), но по факту более 2-х блоков не летается... Как считать, что такое 5БК?

Відповісти