Миротворці у Косово

Аватар користувача
ТАРАС
Повідомлень: 3875
З нами з: Нед березня 08, 2009 8:53 pm
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Миротворці у Косово

Повідомлення ТАРАС » Пон вересня 07, 2009 6:41 pm

:/А чому халявщики?)
Земляки)

Аватар користувача
22b
Повідомлень: 466
З нами з: Сер березня 25, 2009 8:57 am

Re: Миротворці у Косово

Повідомлення 22b » Вів вересня 08, 2009 7:38 am

Кое какие фото.

Аватар користувача
Алексей
Повідомлень: 199
З нами з: П'ят червня 26, 2009 2:04 pm
Звідки: Украина Донецк
Контактна інформація:

Re: Миротворці у Косово

Повідомлення Алексей » Сер вересня 09, 2009 8:40 pm

да)) на последней фотке УАЗик гармонично вписывается, в композицию из хамеров))))

Аватар користувача
22b
Повідомлень: 466
З нами з: Сер березня 25, 2009 8:57 am

Re: Миротворці у Косово

Повідомлення 22b » Нед листопада 29, 2009 8:57 pm

Вот рекламные плакаты КФОР.

Аватар користувача
Antua
Повідомлень: 410
З нами з: Суб вересня 19, 2009 3:48 am
Звідки: Buenos Aires

Re: Миротворці у Косово

Повідомлення Antua » Пон квітня 05, 2010 1:07 am

Серби не хочуть виведення українських миротворців

Борис Варга
кореспондент УС Бі-Бі-Сі на Балканах


4 квітень, 2010 p.

Голова муніципалітету Општини Штрпце Звонко Михайлович, що на півдні Косово і який населений переважно етнічними сербами, заявив сербським мас-медіа, що він занепокоєний дислокацією миротворців українсько-польского батальйону Укр-Пол-Бат, які служать в складі миротворчої місії КФОР НАТО у Косово.

„Власті у Пріштині хочуть фальшиво показати хорошу обстановку в Косово, дію законів та фальшиве існування правової держави, у якій нібито серби на півдні Косово можуть вільно пересуватися, а все це робиться з метою передання відповідальності з ООН (місія УМНІК) косовським силам безпеки та виведенням сил КФОР із Штрпце,” – сказав голова муніципалітету Штрпце.

Пан Михайлович додав, що на відміну від косовської поліції, яка повинна перебрати відповідальність над безпекою муніципалітету Штрпце, етнічні серби південного Косово мали велику довіру до миротворців Укр-Пол-Бату, який виступав гарантом безпеки та збереження миру в тому багатонаціональному краї.

Наприкінці березня український батальйон імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, який був розташований на військовій базі НАТО „Брезовиця” як частина спільного українсько-польського батальйону Укр-Пол-Бат і який налічував близько 200 вояків, було залучено до окремого підрозділу НАТО - багатонаціональної бойової групи "Схід".
Ковосо Кфор

На інтернет-сторінці КФОР повідомляється, що нове завдання українських миротворців - це контроль над прикордонним регіоном із сусідньою Македонією, що є фактично за декілька десятків кілометрів від попереднього місця розташування бази НАТО „Брезовиця”. Від березня 2010 року українські миротворці цілодобово контролюватимуть перепускний пункт Блаце - прикордонна зона між Косово та Македонією неподалік населення Генерал Янкович, яку колись контролювали польські миротворці з Укр-Пол-Бату.

Пересування українсько-польських миротворців з муніципалітету Штрпце занепокоїло місцевих сербів у зв'язку з нещодавнім погіршенням політичної ситуації та загального рівня безпеки у цьому регіоні. Сили НАТО КФОР хоча і не будуть розташовані у Штрпце, вони все таки патрулюватимуть цей муніципалітет, але місцеві сербські власті не задоволені таким рішенням. Муніципалітет Штрпце – це найпівденіший сербський анклав у Косово, своєрідний „сербський етнічний острів”, оточений албанськими селами, у якому проживає близько 12 000 сербів та 3 500 албанців.

Від запровадження міжнародного протекторату у Косово 1999 року, муніципалітет Штрпце був, умовно кажучи, під контролем Сербії, яка не визнає факт, що Косово проголосило незалежність в односторонньому порядку 2008 року. Отже, уряд Сербії тут організував місцеві вибори; чимало робітників отримують зарплату з бюджету Сербії; здійснюється розбудова інфраструктури – державних будинків, дитячих садків та шкіл. Політична ситуація загострилася минулого року, коли у муніципалітеті Штрпце офіційна Пріштина організувала місцеві вибори.
Карта

Хоча уряд Сербії місцевим сербам рекомендував не виходити на ці вибори, значна частина етнічних сербів вважала, що проблеми косовських сербів треба вирішувати власне у Косово, і що на вибори, які організує Пріштина, все таки треба вийти. Таким чином після виборів, організованих офіційною Пріштиною, було створено подвійне керівництво у муніципалітеті Штрпце, головами яких стали, до речі, обидва серби - Звонко Михайлович, якого обрали за законами Сербії, та Братислав Ніколіч, якого обрали за законами Косово.

Подвійні структури наприкінці минулого року не могли порозумітися щодо використання будинку муніципалітету. Тимчасово місцеві власті розмістилися в різних приміщеннях одного будинку.

Таке подвійне існування структур місцевого самоврядування, підтримуване Бєлградом та Пріштиною, існує і в інших муніципалітетах Косово, де проживають етнічні серби, а Пріштина найближчим часом планує місцеві вибори провести і у ключових північних муніципалітетах, у регіональній столиці місцевих сербів Косово – у північній частині міста Косовська Митровиця.
Косово Кфор

Чимало аналітиків попереджають про можливі сутички не лише між етнічними сербами та міжнародними миротворцями, але і між албанцями і сербами, і навіть розкол в самій сербській громаді Косово. Щодо сутичок між етнічними сербами та міжнародними миротворцями, то в березні 2008 року під час штурму суду у північній частині міста Косовська Митровиця, який захопили серби, які там працювали до запровадження міжнародного протекторату, було поранено десятки українських та польських поліцейських в складі ООН.

Не зважаючи на цю трагедію, яка не була етнічно вмотивованою, на півдні у муніципалітеті Штрбце, серби були навіть дуже раді українським та польським воякам у складі НАТО.

Українські миротворці потрапили до Косово в складі ООН та НАТО одразу після авіаударів НАТО проти Югославії 1999 року. Основне завдання Укр-Пол-Бату – забезпечення безпеки та свободи пересування населення.

Одним із найбільших успіхів українських миротвоців вважається вилучення нелегальної зброї, яку у прикордонній зоні спробували перевезти з Косово у сусідню Македонію під час повстання озброєних албанських угрупувань у Македонії на початку 2000-х. Минулого року українські миротворці у місті Штрбце запобігли терористичному акту, затримали юнака з вибухівкою у молодіжному кафе в центрі міста.

http://www.bbc.co.uk
"З таким братом краще бути сиротою!"

Аватар користувача
Варав
Повідомлень: 135
З нами з: Суб квітня 18, 2009 10:09 am

Re: Миротворці у Косово

Повідомлення Варав » Пон квітня 05, 2010 9:39 am

у кого есть информация о K-9 и SPU от МВД\ВВ ВМД?

Аватар користувача
22b
Повідомлень: 466
З нами з: Сер березня 25, 2009 8:57 am

Re: Миротворці у Косово

Повідомлення 22b » Пон квітня 05, 2010 11:00 am

http://www.militaryphotos.net/forums/sh ... nits/page6 Ту по всей ветке кой чего можно найти.Правда именно по нашим минимум-пара фото и упоминаний что есть такие.

Lex459
Повідомлень: 34
З нами з: Сер січня 20, 2010 8:29 pm

Re: Миротворці у Косово

Повідомлення Lex459 » Пон квітня 05, 2010 12:01 pm

Взгляд со стороны: http://iraan.livejournal.com/376864.html

События в Митровице глазами очевидца: http://the-tyro.livejournal.com/692.html

Аватар користувача
arma
Повідомлень: 2177
З нами з: Пон грудня 07, 2009 1:02 am
Звідки: Чернігів

Re: Миротворці у Косово

Повідомлення arma » Суб вересня 18, 2010 7:05 pm

Военнослужащие украинского контингента KFOR в течение 2006 -2009 годов занимались махинациями с поставками и продажей топлива в Косово


Об этом сообщает издание Зеркало недели со ссылкой на данные следствия, проведенного главным управлением военной службы правопорядка Вооруженных сил Украины.

В частности, по результатам следствия, с декабря 2006 года по октябрь 2007 года с использованием подделанных официальных документов было осуществлено 42 поставки топлива из Болгарии в Косово объемом около 1,276 млн. литров стоимостью 688,2 тыс. евро.

С 12 мая по 30 июня 2008 года было осуществлено 82 поставки топлива на сумму 1,986 млн. евро, и 22 поставки - с января по июль 2009 года на сумму 286 тыс. евро.

Кроме того, украинские военные продавали частной фирме Lukoil Neftohim Bourgas сертификаты, заполненными для поставок топлива, якобы необходимого для нужд украинского контингента, которые давали право на беспошлинный ввоз топлива.

По информации следствия, один такой документ мог приносить военным до 2 тыс. евро.

Издание пишет, что военнослужащие украинского контингента KFOR (международные силы НАТО, ответственные за обеспечение стабильности в Косово) осуществляли незаконную деятельность по двум схемам.

Первая из них заключалась в покупке топлива в Болгарии и транспортировке его через болгарско-македонскую и македонско-косовскую границы с использованием сертификатов таможенного импорта-экспорта KFOR.

Вторая схема действовала с 2006 года и заключалась в покупке дешевого горючего на официальной французской базе KFOR на территории Косово и дальнейшей его продажи частным лицам. За одну заправку покупалось 30 тонн горючего, полученная прибыль с нее составляла примерно 15 тыс. евро. На сегодня в ходе расследования установлено уже около 100 подобных операций.

В 2009 году командующий международной миссией KFOR генерал-лейтенант Маркус Бентлер направил замначальника Генштаба ВСУ генерал-лейтенанту Владимиру Можаровскому письмо.

В нем командующий KFOR обвиняет украинских военнослужащих в искажении статистики по использованию топлива, использовании гражданских хранилищ для незаконного хранения топлива и подделке таможенных сертификатов. По словам Бентлера, контрабандные цистерны с топливом сопровождали даже представители украинской военной полиции.

По его предварительным оценкам, в результате неуплаты таможенных пошлин правительству Косово был нанесен ущерб на сумму свыше 2,75 млн. евро.

В распоряжении международной военной полиции KFOR находятся договоры, подписанные командиром украинского контингента и директором базы хранения топлива NT Standart Benz на незаконное хранение топлива.
http://focus.ua/society/144316
если у человека отсутствует чувства юмора у него должно быть чувство- что у него нет чувства юмора (с)

_Aleks_
Повідомлень: 1556
З нами з: Суб березня 27, 2010 10:46 pm

Re: Миротворці у Косово

Повідомлення _Aleks_ » Суб вересня 18, 2010 7:44 pm

Історія ця в рівній мірі показова і гидотна.

Відповісти