Партизанство

Відповісти
Hanter

Партизанство

Повідомлення Hanter » Пон листопада 18, 2013 5:46 pm

Вітаю шановні форумчани. Звісно, наперед хочу вибачитися за розміщення теми можливо не у тому розділі, але вже більш підходящого розділу не знайшов.
Отож, розказувати історії проте, як мені подобається військова справа я не буду, бо то довга і нудна історія. Перейду зразу до діла.
Можливо більшість з Вас, помітили, що останнім часом набуває популярності, так зване партизанство. Щось на зразок цього(не реклама): Проект: Партизан 39 або П.В.Т м.Рівне
Оскільки на мою думку, це досить хороший спосіб підтягнути свою форму, та здобути цікаві і необхідні навички, я вирішив спробувати себе у цьому ділі. Все було б добре, проте я не можу знайти таких же однодумців для створення своєрідної групи.
То ж маю питання до Вас, форумчани, може все ж у когось є такі ж інтереси, як у мене і він хоче себе спробувати у цьому ?
P.S: сприйміть мене будь ласка серйозно, а не щось типу: "о, школоло переграв cod чи cs і хоче стати крутим спецназівцем".
P.P.S: чуть не забув. Сам я по суті із Львова, тому ясна річ, що чекаю на відгуки однодумців із міста Лева.

Відповісти