ІРАН

guliaypole

Re: ІРАН

Повідомлення guliaypole » Суб листопада 10, 2012 10:57 pm

Fet писав:Истрибитель Су-25?! Внушает!
а чо! гармата є, дві ракети є... як для ірана - то винищувач ))
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

jamert

Повідомлення jamert » Сер листопада 14, 2012 12:21 pm

Чергове розвінчання іранської "чудо-зброї"
http://lenta.ru/news/2012/11/14/hovercraft/
Иран скопировал британский катер на воздушной подушке
Иран показал новые катера на воздушной подушке национального производства, сообщает Jane's со ссылкой на иранский телеканал IRIB News. Корабли проекта "Тондар" являются копией катеров типа "Уинчестер", поставлявшихся в Иран Великобританией в начале 1970-х годов. Церемония принятия новых катеров на вооружение состоялась 12 ноября 2012 года на базе в Бендер-Аббасе.

По словам министра обороны Ирана Ахмеда Вахиди, катера типа "Тондар" могут нести различные типы вооружения и использоваться для патрулирования побережья, в качестве командных судов, разведки боем и транспортировки бойцов и грузов. Кроме того, катера могут быть задействованы и для эвакуации раненых. Сколько именно кораблей типа "Тондар" планируется принять на вооружение, пока неизвестно.

Показанная в Бендер-Аббасе версия "Тондар" оснащена пусковой установкой для ракет калибра 107 миллиметров, установленной по левому борту, и установкой для антикорабельной ракеты на правом борту.

В начале 1970-х годов в Иран были поставлены восемь катеров на воздушной подушке типа "Уинчестер", производством которых занималась британская компания British Hovercraft Corporation. При длине 15 метров корабли могли перевозить до 38 человек. Они оснащались одним двигателем Rolls-Royce Gnome, позволявшим им развивать скорость до 50 узлов.

В настоящее время не известно, сколько катеров, поставленных Ирану Великобританией, остаются в рабочем состоянии. По данным Jane's, по меньшей мере два катера все еще на ходу. Помимо кораблей типа "Уинчестер" в начале 1970-х годов в Иран также были поставлены шесть британских катеров на воздушной подушке типа "Веллингтон". Четыре из них все находятся в рабочем состоянии.

Американці мають покарати Іран, навіть якщо там нема ядерної зброї. Щоб не хвалились дуже сильно. В світі є один народ хвальків і цього досить.

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Сер листопада 14, 2012 12:39 pm

jamert писав:Американці мають покарати Іран, навіть якщо там нема ядерної зброї. Щоб не хвалились дуже сильно. В світі є один народ хвальків і цього досить.
ну чому? я за здорову конкуренцію, і за наявність перманентної загрози росії з півдня. це вигідно для нас, оскільки відтягуватиме її сили

jamert

Повідомлення jamert » Чет листопада 15, 2012 2:10 am

guliaypole писав:
jamert писав:Американці мають покарати Іран, навіть якщо там нема ядерної зброї. Щоб не хвалились дуже сильно. В світі є один народ хвальків і цього досить.
ну чому? я за здорову конкуренцію, і за наявність перманентної загрози росії з півдня. це вигідно для нас, оскільки відтягуватиме її сили
Іран - це союзник Росії і тому він має бути знищений. А сотні тисяч, а може мільйони біженців з Ірану відтягнуть сили Росії аж ніяк не гірше

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Чет листопада 15, 2012 1:04 pm

jamert писав:
guliaypole писав:
Іран - це союзник Росії і тому він має бути знищений. А сотні тисяч, а може мільйони біженців з Ірану відтягнуть сили Росії аж ніяк не гірше
він в росії такий саме союзник як китай
а біженці хлинуть в дружній нам азербайджан, що не добре

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Чет листопада 15, 2012 2:45 pm

guliaypole писав: а біженці хлинуть в дружній нам азербайджан, що не добре
Не думаю. Між Іраном і Азербайджаном зараз далеко не самі теплі стосунки і саме тому навряд чи Азербайджан відкриє свої кордони для біженців. Навіть є припущення, що ізраїльська авіація у разі конфлікту може діяти з аеродромів Азербайджану.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

kubanets

Повідомлення kubanets » Чет листопада 15, 2012 3:16 pm

Alexeizin писав:
Не думаю. Між Іраном і Азербайджаном зараз далеко не самі теплі стосунки і саме тому навряд чи Азербайджан відкриє свої кордони для біженців. Навіть є припущення, що ізраїльська авіація у разі конфлікту може діяти з аеродромів Азербайджану.
В Иране живут 20 млн. азербайджанцев... Так что вполне может быть и поток в Азербайджан.

STLL

Повідомлення STLL » Чет листопада 15, 2012 3:37 pm

Alexeizin писав:
У такому випадку Іран може добряче вжарити по Азейбарджану. Я думаю на відкритий військовий конфлікт вони не підуть

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Чет листопада 15, 2012 4:31 pm

на конфлікт з азербайджаном іран не піде. воювати на два фронта для них - це моментальна смерть.
але, израїльські літаки в азербайджані - щось я слабенько в це вірю. не бачу для азербайджану цимесу в такому розкладі, а мінусів купа
про азербайджанців що мешкають в ірані я й казав. коли ломануться від війни мільони - там відкривай чи не відкривай кордони - пофіг. + азербайджан не конфліктуватиме з ООН

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Чет листопада 15, 2012 5:08 pm

kubanets писав: В Иране живут 20 млн. азербайджанцев... Так что вполне может быть и поток в Азербайджан.
Які проживають на північно-західній території Ірану, що дає можливість Баку у разі розпаду Ірану, взяти контроль над даними територіями. Так що участь Азербайджану в нападі на Іран на мій погляд досить ймовірна, але не на начальній стадії конфлікту, а значно пізніше, тим більше що Іран відкрито прийняв бік Вірменії в Карабахському конфлікті.
STLL писав: У такому випадку Іран може добряче вжарити по Азейбарджану. Я думаю на відкритий військовий конфлікт вони не підуть
Може, але думаю, що це буде малоймовірно. Я думаю йому тоді буде не до того. Крім того, я не виключаю можливість участі ЗС Азербайджану в майбутній війні, а саме при проведенні наземної операціїособливо на заключному етапі, разом з ЗС Іраку,, особливо в районах де мешкають етнічні азербайджанці.
Зараз Азербайджан для Ізраїлю став партнером №1 в мусульманському світі після охолодження відносин Тель-Авіву і Анкари.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

Відповісти