ІРАН

guliaypole

Re: ІРАН

Повідомлення guliaypole » Чет листопада 15, 2012 5:13 pm

Alexeizin писав:Які проживають на північно-західній території Ірану, що дає можливість Баку у разі розпаду Ірану, взяти контроль над даними територіями. Так що участь Азербайджану в нападі на Іран на мій погляд досить ймовірна, але не на начальній стадії конфлікту, а значно пізніше, тим більше що Іран відкрито прийняв бік Вірменії в Карабахському конфлікті.
а от про це я не подумав. це дійсно привід до повномасштабної участі у війні
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

Sacred

Повідомлення Sacred » Чет листопада 15, 2012 5:22 pm

А хтось ще вірить у цю війну? Без США не справляться, а останні не сильно й рвуться втручатися. Патова ситуація.

Американці мають покарати Іран
Не все так просто.
Н - необучаемость

STLL

Повідомлення STLL » Чет листопада 15, 2012 5:31 pm

guliaypole писав:на конфлікт з азербайджаном іран не піде. воювати на два фронта для них - це моментальна смерть.
але, израїльські літаки в азербайджані - щось я слабенько в це вірю. не бачу для азербайджану цимесу в такому розкладі, а мінусів купа
про азербайджанців що мешкають в ірані я й казав. коли ломануться від війни мільони - там відкривай чи не відкривай кордони - пофіг. + азербайджан не конфліктуватиме з ООН
Це якщо вони будуть, ці два фронти. А якщо просто обмежаться ударами по ядерним обєктам, та ще й з території Азейбарджану, то я останньому не позаздрю. До США чи Ізраїлю Іран не дотягнеться, а ось вибити злість на комусь буде можливість. Я особисто не дуже вірю в наземне вторгнення.

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Чет листопада 15, 2012 5:56 pm

Sacred писав:А хтось ще вірить у цю війну? Без США не справляться, а останні не сильно й рвуться втручатися. Патова ситуація.
Як же ж без них :) Ні, без США та Ізраїлю тут не обійдеться (без їх ВПС та спецпідрозділів точно) Війна мабуть таки буде, інакше навіщо тоді озброювати Ірак?
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Чет листопада 15, 2012 6:03 pm

Alexeizin писав:
Sacred писав:А хтось ще вірить у цю війну? Без США не справляться, а останні не сильно й рвуться втручатися. Патова ситуація.
Як же ж без них :) Ні, без США та Ізраїлю тут не обійдеться (без їх ВПС та спецпідрозділів точно) Війна мабуть таки буде, інакше навіщо тоді озброювати Ірак?
все так. додам тільки, що США не "рвуться", оскільки готови до цієї війни в будь-який момент. їм зараз потрібна готовність тих, хто буде здійснювати наземну операцію, і відкривати вже згадані другий, а може й третій і четвертий фронти. входити в мусульманський Іран своїми силами - це влаштувати там другий афган. а от якщо Іран розкромсають Сауди, Ірак, той же самий Азербайждан, та ще й за підтримки ЛАД, і якщо дійде до ядерної зброї то застосують її і так непопулярні ізраїльтяні - то тут пісня інша
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Чет листопада 15, 2012 6:21 pm

guliaypole писав: все так. додам тільки, що США не "рвуться", оскільки готови до цієї війни в будь-який момент. їм зараз потрібна готовність тих, хто буде здійснювати наземну операцію, і відкривати вже згадані другий, а може й третій і четвертий фронти. входити в мусульманський Іран своїми силами - це влаштувати там другий афган. а от якщо Іран розкромсають Сауди, Ірак, той же самий Азербайждан, та ще й за підтримки ЛАД, і якщо дійде до ядерної зброї то застосують її і так непопулярні ізраїльтяні - то тут пісня інша

Ну ось, всі плани виклали, тепер Іранська розвідка буде знати що до чого :D
Ну, а якщо серйозно то я такої ж думки. Превентивні удари по ядерним об'єктам Ірану не вирішать головної проблеми, контролю за іранськими запасами енергоносіїв. Ядерна програма - це тільки привід, основна причина війни не в ній, якщо б США бомбило всіх хто на його думку не повинен мати ядерну зброю, то КНДР вже давно отримав на горіхи, але там немає нафти і газу, тому гармати мовчать.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

Sacred

Повідомлення Sacred » Чет листопада 15, 2012 6:47 pm

Знести до чортів ППО Ірану можуть лише американці, самому Ізраїлю це не по зубах. Оборона ядерних об'єктів має чи буде мати серйозну ешелоновану будову. Для її знищення прийдеться залучати масу літаків, а при умові реальної захищеності самих об'єктів ще й B1 & B2. Якщо ж Ізраїль наважиться на самостійний удар, то прийдеться просити США про дозаправку над Іраком, як варіант.
США не "рвуться", оскільки готови до цієї війни в будь-який момент.
США готові до всього завжди. Та економічна ситуація в країні робить війну не вигідною. Вище перечислені Вами країни не вторгнуться в Іран, бо для того нема в них ніяких підстав, та вони й не збираються. І щодо Афгану, то тут все буде в рази складніше. Наземної операції не буде! Найближчі років 5 точно.
Н - необучаемость

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Чет листопада 15, 2012 7:10 pm

Sacred писав: Знести до чортів ППО Ірану можуть лише американці, самому Ізраїлю це не по зубах. Оборона ядерних об'єктів має чи буде мати серйозну ешелоновану будову. Для її знищення прийдеться залучати масу літаків, а при умові реальної захищеності самих об'єктів ще й B1 & B2. Якщо ж Ізраїль наважиться на самостійний удар, то прийдеться просити США про дозаправку над Іраком, як варіант.
ППО Ірану на така вже і нова, я вважаю, що ступень її готовності значно перебільшена. ЗС Іраку були сильніші, і тому виграли в війні. Ізраїль вже один раз наносив удари по ядерним об’єктам, зможе думаю ще раз зробити такий точно фокус.
Sacred писав: США готові до всього завжди. Та економічна ситуація в країні робить війну не вигідною. Вище перечислені Вами країни не вторгнуться в Іран, бо для того нема в них ніяких підстав, та вони й не збираються. І щодо Афгану, то тут все буде в рази складніше. Наземної операії не буде!
Поживемо – побачимо.

Віктор

Повідомлення Віктор » Чет листопада 15, 2012 7:25 pm

Alexeizin писав:Ізраїль вже один раз наносив удари по ядерним об’єктам, зможе думаю ще раз зробити такий точно фокус.
Ізраїль вже двічі робив цей фокус: Дір а-Зур у Сирії (2007) та Озірак в Іраці (1981).
Ввічливий, як москаль у Криму.
Натягувати сову на глобус має право тільки воєнна розвідка України.

Sacred

Повідомлення Sacred » Чет листопада 15, 2012 7:53 pm

Віктор писав:
Alexeizin писав:Ізраїль вже один раз наносив удари по ядерним об’єктам, зможе думаю ще раз зробити такий точно фокус.
Ізраїль вже двічі робив цей фокус: Дір а-Зур у Сирії (2007) та Озірак в Іраці (1981).
Є підозри, що ППО Ірану зараз значно сильніша. З Сирією все просто: тоді там ППО і толком не було. Я усвідомлюю можливості ВПС Ізраїлю, але ця операція в Ірані дуже складна буде.
Н - необучаемость

Відповісти