ІРАН

guliaypole

Re: ІРАН

Повідомлення guliaypole » Чет листопада 15, 2012 8:25 pm

Sacred писав:
Віктор писав:
Alexeizin писав:Ізраїль вже один раз наносив удари по ядерним об’єктам, зможе думаю ще раз зробити такий точно фокус.
Ізраїль вже двічі робив цей фокус: Дір а-Зур у Сирії (2007) та Озірак в Іраці (1981).
Є підозри, що ППО Ірану зараз значно сильніша. З Сирією все просто: тоді там ППО і толком не було. Я усвідомлюю можливості ВПС Ізраїлю, але ця операція в Ірані дуже складна буде.
а на чому засновані підозри :shock:
іран давно в блокаді. з технологіями в них як би то сказати... погано, коротше.
вся ця їх внутрішня пропаганда про новітні ЗРК та винищувачі добре проілюстрована, коли вони гордо представили широкому загалу свою репліку Ф-5
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

jamert

Повідомлення jamert » П'ят листопада 16, 2012 12:17 am

Ось про це я і кажу. Реальна іранська чудо-зброя - це в кращому випадку апгрейд зразків техніки 70-х років. Тому знищити іранські ВПС, ППО та ВМС американцям буде легко. Потім потрібні масовані бомбардування великих міст і іранці, яким власті запудрили мізки своєю непереможністю, відчують правду на власній шкірі та вийдуть на вулиці. Далі - ймовірна громадянська війна і (дуже на це сподіваюсь) знищення держави і мільйони біженців на півдні Росії.
Ах мрії, мрії...

kubanets

Повідомлення kubanets » П'ят листопада 16, 2012 9:22 am

Alexeizin писав:
kubanets писав: В Иране живут 20 млн. азербайджанцев... Так что вполне может быть и поток в Азербайджан.
Які проживають на північно-західній території Ірану, що дає можливість Баку у разі розпаду Ірану, взяти контроль над даними територіями. Так що участь Азербайджану в нападі на Іран на мій погляд досить ймовірна, але не на начальній стадії конфлікту, а значно пізніше, тим більше що Іран відкрито прийняв бік Вірменії в Карабахському конфлікті.
Не уверен. В Иране живет 20 млн. Азербайджанцев, в Азербайджане - 8 млн. Азербайджану их не переварить просто. Т.е. грубо говоря если что Алиев может сесть голой задницей на раскаленные угли в стране с населением в 28 млн. человек, где 20 млн. его ментально не понимают и возможно - не воспринимают.

jamert

Повідомлення jamert » Чет січня 03, 2013 8:29 am

Іранці думають, що всі навкруги такі ж дебіли як вони самі. Видають стареньку Кобру за Гелікоптер власної розробки

03.01.13 Иран показал новый боевой вертолет Toufan 2 собственной разработки

3 января 2013 г.

«Военный Паритет». Во время церемонии с участием министра обороны страны бригадным генералом Ахмадом Вахиди (Ahmad Vahidi) был представлен новый иранский боевой вертолет Toufan 2 (Storm 2).
Выступая в церемонии в среду, 2 января, Вахиди сказал, что вертолет принадлежит к новому поколению боевых машин и обладает современными технологиями, в т.ч. высокоточными прицельными возможностями.
Он отметил, что на Toufan 2 использованы последние иранские достижения в электронике, оптике и возможностях лазерного наведения и вооружения.
Иранские министр охарактеризовал Toufan 2 как символ достижений и самостоятельности в условиях враждебных санкций.
Вахиди заявил, что вертолет значительно повысит боевую мощь иранских вооруженных сил, когда он будет запущен в массовое производство.
Разработка Иранской организации авиационной промышленности (Iranian Aviation Industries Organization - IAIO) Toufan 2 был представлен на шестой, последний, день военно-морских учений в Ормузском проливе и Индийском океане.
12 декабря 2012 года во время церемонии открытия 6-й международной выставки авиационной промышленности Иран также представил свои первые вертолеты национальной разработки.
Вертолеты Panha 1 и Panha 2 предназначены для военных действий и снабжения, могут перевозить 14 и 8 пассажиров соответственно.
На иранском острове Киш во время церемонии в 2012 году также был показан полностью переработанный двухдвигательный вертолет Shahriar средней грузоподъемности, который способен перевозить 20 пассажиров.
http://www.presstv.com/detail/2013/01/0 ... elicopter/
http://www.militaryparitet.com/perevodn ... dnie/3963/

guliaypole

Повідомлення guliaypole » П'ят січня 04, 2013 6:55 pm

jamert писав:Іранці думають, що всі навкруги такі ж дебіли як вони самі. Видають стареньку Кобру за Гелікоптер власної розробки
а яке їм діло до тих, хто навкруги? це досягнення для "внутрішнього споживання"

jamert

Повідомлення jamert » Вів січня 08, 2013 3:37 pm

От саме тому Іран має бути знищений а іранська нафта передана до рук світової спільноти

jamert

Повідомлення jamert » Суб лютого 02, 2013 1:07 pm

Іранські мавпи знов представили свою чергову "розробку".
Коли вже ця виродочна держава буде знищена?

http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?i ... 20&lang=ru

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Суб лютого 02, 2013 1:43 pm

jamert писав:Іранські мавпи знов представили свою чергову "розробку".
Коли вже ця виродочна держава буде знищена?

http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?i ... 20&lang=ru
jamert, це не про вас? ;)

Это я расстрелял Че Гевару,
Это я штурмовал "Ла Монеду",
Я читал приговор комиссару
И подкладывал бомбу комбеду.
Это мой самолет на рассвете
Прикрывал наступление Франко,
И по окнам в Верховном Совете
Это я в октябре бил из танка.

Ради всех, кто замучен в ГУЛАГе,
Ради душ, опоганеных зоной,
Там, где реют кровавые флаги,
Я всегда буду пятой колонной.
Буду в натовском каждом приказе,
В пуле, в бомбе, в крылатой ракете,
До тех пор, пока красные мрази
Не исчезнут на этой планете.

щодо літачка: аж надто він на макет схожий.
не вірю (с)

AlexT

Повідомлення AlexT » Суб лютого 02, 2013 4:22 pm

guliaypole писав: jamert, це не про вас? ;)

Это я расстрелял Че Гевару,
Это я штурмовал "Ла Монеду",
Я читал приговор комиссару
И подкладывал бомбу комбеду.
Это мой самолет на рассвете
Прикрывал наступление Франко,
И по окнам в Верховном Совете
Это я в октябре бил из танка.

Ради всех, кто замучен в ГУЛАГе,
Ради душ, опоганеных зоной,
Там, где реют кровавые флаги,
Я всегда буду пятой колонной.
Буду в натовском каждом приказе,
В пуле, в бомбе, в крылатой ракете,
До тех пор, пока красные мрази
Не исчезнут на этой планете.
Це про 99% з тих, хто тут на форумі. :roll: ;)

jamert

Повідомлення jamert » Суб лютого 02, 2013 4:37 pm

Кльовий віршик. Мені подобається. Нажаль розстріляти Че Гевару я ніяк би не зміг в силу віку - я 82 року народження, тобто 1982 :D :D
А щодо моїх настроїв - я вважаю НАТО єдиною на нинішній час гарантією моєї країни від російської окупації. Гарантія ненадійна, навіть примарна але.. Було б звичайно краще, якби у нас була чисельна та підгтотовлена армія, флот та авіація, але...
І тому якщо для посилення єдиних наших союзників і, відповідно, нашої незалежності мають загинути мільйони сирійців, іранців, венесуельців ... - я за. Бо моя хата з краю і своя сорочка ближче до тіла.\
А іранська диво-зброя досі виявлялась лише копіями радянських/американських зразків 60-70 рр. І тут цілий стелс.. Хто повірить?

Відповісти