ФРАНЦІЯ

Відповісти
pogoretskuy
Повідомлень: 2373
З нами з: П'ят листопада 25, 2011 7:57 pm

ФРАНЦІЯ

Повідомлення pogoretskuy » Сер січня 18, 2012 12:33 pm

Армия Франции поищет замену автоматическим винтовкам FAMAS
Министерство обороны Франции в 2013 году объявит тендер на создание и производство новой автоматической винтовки калибра 5,56 миллиметра НАТО, которая должна будет заменить устаревшую FAMAS, сообщает Zone Militare. В общей сложности французское военное ведомство намерено приобрести около 60 тысяч единиц нового оружия, которое будет поставлено на вооружение ВМС, морской пехоты и сухопутных войск.

По предварительной оценке, на закупку новой автоматической винтовки будет потрачено около 400 миллионов евро. Приобретение стрелкового оружия планируется осуществлять поэтапно в течение четырех лет. Как ожидается, для сухопутных войск министерство обороны Франции закупит автоматические винтовки с длинным стволом, в то время как ВМС и морская пехота получат стрелковое оружие с укороченным стволом.

Пока неизвестно, какие именно компании примут участие во французском тендере. В числе вероятных участников называются Heckler & Koch, FN Herstal, Sig Sauer и Colt.

Французская автоматическая винтовка FAMAS была разработана в начале 1970-х годов и поступила на вооружение в 1977 году. Разработчиком оружия выступила французская компания MAS, расположенная в Сент-Этьене. Оружие выполнено по компоновке "булл-пап", а его калибр составляет 5,56 миллиметра. Масса FAMAS составляет 3,8 килограмма, скорострельность - до тысячи выстрелов в минуту, боевая скорострельность - до ста выстрелов в минуту. Винтовка может поражать цели на дальности до 450 метров.

Аватар користувача
руль75
Експерт
Повідомлень: 775
З нами з: Пон квітня 20, 2009 7:36 pm

Re: ФРАНЦІЯ

Повідомлення руль75 » Пон серпня 20, 2012 7:56 pm

За матеріалами ЗВО 06/12.
СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЗБРОЙНИХ СИЛ ФРАНЦІЇ

Збройні сили Франції складаються з сухопутних військ, військово-повітряних і військово-морських сил, а також включають служби і установи центрального підпорядкування. Відповідно до Конституції країни верховним головнокомандувачем ЗС є президент. Він здійснює керівництво ЗС через комітет оборони, вищу раду оборони і раду міністрів і приймає найбільш важливі рішення у сфері забезпечення національної безпеки, задіяння ЗС, включаючи застосування ядерної зброї.
Загальне керівництво ЗС покладено на міністра оборони (цивільна особа), який відповідає за розробку і реалізацію планів будівництва збройних сил, їх фінансування, оснащення ОВТ, а також за підготовку кадрів і комплектування особовим складом.
Оперативне і адміністративне управління військами покладено на начальника штабу (НШ) збройних сил. Він розробляє плани застосування ЗС, керує операціями та бойовими діями військ (сил), у тому числі виділених до складу миротворчих формувань, а також організовує проведення заходів оперативної бойової підготовки.
Основні концептуальні положення використання збройних сил визначені в головному доктринальному документі «Білій книзі з питань оборони і національної безпеки Франції», прийнятому в 2008 році. Так, головними завданнями ЗС з забезпечення безпеки держави є:
1. Отримання інформації і попередження.
Ця функція, яка визнається в сучасних умовах найбільш важливою, включає: ведення розвідки; збір і накопичення інформації; аналіз перспектив можливого задіяння різних сил і засобів.
2. Попередження виникнення криз і військових конфліктів.
На думку французького керівництва, провідну роль у цьому процесі на міжнародній арені повинна відігравати ООН і дипломатичні заходи попереджувального характеру. Для реалізації даної задачі використовуються всі наявні у Франції засоби (економічні, дипломатичні, військові та інші) з метою запобігання розвитку конфлікту або кризи.
3. Ядерне стримування.
Є фундаментальним елементом забезпечення безпеки країни і гарантом проведення незалежної зовнішньої політики. В умовах малоймовірність розв'язання агресії проти Франції в найближчі 15 років Париж обгрунтовує необхідність підтримання ядерного потенціалу держави розвитком технологій у даній сфері в країнах Азії, а також виникненням нових загроз. У зв'язку з цим декларується суто оборонний характер стратегічних ядерних сил (СЯС), покликаних утримати потенційного агресора від використання військової сили під загрозою удару у відповідь. Французьке керівництво виходить із принципу необхідної достатності своїх СЯС і передбачає наявність у їх складі двох компонентів - стратегічного морського і стратегічного повітряного.
4. Захист.
Завдання збройних сил щодо забезпечення національної безпеки від дій організованих кримінальних груп, а також природних і техногенних катастроф. Рішення даної задачі передбачає координацію дій державних структур і громадських організацій. Пріоритетними напрямками в цій сфері вважаються: вдосконалення системи контролю над національною територією, оповіщення та інформування населення, а також цивільна оборона країни.
5. Втручання.
Оцінюється як виняткова міра і має на увазі застосування ЗС в інтересах захисту національних інтересів, забезпечення виконання Францією своїх міжнародних зобов'язань, як правило, у складі багатонаціональних сил (ООН, ЄС, НАТО).
Збройні сили Франції комплектуються на професійній основі. Обов'язкова військова служба за призовом повністю скасована. Разом з тим збережена національна повинність, яку громадянин може відбувати в різних формах, у тому числі у вигляді добровільної військової служби (за контрактом на 12 - 16 місяців).
Офіцерський склад комплектується кадровими військовослужбовцями (близько 70%) з випускників військових навчальних закладів та офіцерами за контрактом (близько 30%) з осіб з вищою спеціальною освітою.
Унтер-офіцерський склад комплектується військовослужбовцями наступних категорій: кадровими унтер-офіцерами (40-45%) з випускників шкіл кадрових унтер-офіцерів; унтер-офіцерами за контрактом, що набираються по конкурсу з числа рядових за контрактом або з військовослужбовців-добровольців, які виявили бажання відбувати національну військову повинність у формі проходження військової служби з укладенням контракту і мають вищу або спеціальну громадянську освіту (55 - 60%).
Тривалість контракту, що укладається офіцерами й унтер-офіцерами, становить чотири - вісім років з можливістю подальшого продовження. При цьому максимальна тривалість служби військовослужбовців даних категорій - 20 років.
Комплектування ЗС Франції рядовим складом здійснюється двома шляхами: укладенням контракту на три - п'ять років з наступним продовженням, але не більше ніж до 15 років (до 20 років для рідкісних спеціальностей, більше 95%); набором добровольців, які виявили бажання проходити національну повинність у формі військової служби та уклали контракт строком на 12-16 місяців з можливістю його продовження до п'яти років (близько 5%).
В даний час середня тривалість служби за контрактом становить для рядового складу вісім років з урахуванням його продовження. Разом з тим близько 15% військовослужбовців за контрактом в ході служби надається можливість стати кадровими унтер-офіцерами і продовжити службу до досягнення граничного віку, а до 20% контрактників, які отримали звання старшого капрала і вищу для рядового складу ступінь кваліфікації за спеціальністю, служать до 15 років.
Розвиток збройних сил Франції здійснюється згідно з планом військової реформи, розрахованої до 2015 року, і середньостроковій програмі розвитку ЗС (2009-2014). Головною метою реформувань ЗС є приведення їх у відповідність вимогам нових доктринальних установок, передбачають в умовах відсутності в осяйній перспективі безпосередньої воєнної загрози країні активне використання її ЗС за межами національної території.
Основні напрямки військового будівництва: підтримання ядерних сил на рівні необхідної достатності: підвищення можливостей військ (сил) у вирішенні завдань за межами Франції, включаючи забезпечення високої стратегічної мобільності з'єднань і частин шляхом подальшого розвитку засобів повітряних і морських перевезень; нарощування ударної потенціалу авіації за рахунок оснащення літаків бойової авіації високоточною зброєю; розвиток авіаносних і амфібійних сил флоту. Крім того, зростає роль збройних сил при протидії таким новим ризикам та у грозам, як атаки на комп'ютерні мережі та інформаційні системи (так звані кібератаки), морське піратство, транснаціональна організована злочинність.
За задумом військово-політичного керівництва Франції, після завершення реформи ЗС країна повинна володіти мобільними силами загального призначення, що мають високий ступінь боєготовності і здатними діяти на віддалених ТВД.

Загальна чисельність ЗС країни становить понад 300 тис. чоловік, включаючи 230 тис. військовослужбовців і 70 тис. цивільних службовців.

Сухопутні війська (110 тис.) є найбільш численним видом збройних сил країни. Вони призначені для ведення бойових дій спільно з іншими видами ЗС по національним планам і у складі угруповань об'єднаних збройних сил НАТО, сил реагування Європейського союзу та інших багатонаціональних формувань. Керівництво ними покладено на начальника штабу сухопутних військ, який підпорядкований начальнику штабу ЗС. У складі сухопутних військ є: оперативне командування (ОК) СВ, французький компонент «Єврокорпусу» швидкого розгортання, два штаби оперативних з'єднань дивізійного рівня, вісім загальновійськових бригад (гірсько-піхотна, дві механізовані, дві бронетанкові, дві бронекавалерійських і повітряно-десантна), бригада спеціального призначення, дві бригади бойового забезпечення (розвідки і РЕБ, управління і зв'язку), бригада тилу, три окремих гелікоптерних полка і окремий полк ЗЗМУ, що організаційно входять до складу оперативного командування СВ; частини центрального підпорядкування; штаби п'яти військових округів; частини і підрозділи на заморських та іноземних територіях.
Оперативне командування є основою сухопутних сил Франції.
З'єднання і частини командування призначені для участі в національних або багатонаціональних операціях на віддалених ТВД. На ОК СВ покладені завдання з підтримання військ у готовності до бойового застосування, а також з організації та проведення оперативної і бойової підготовки. Воно безпосередньо взаємодіє з центром планування і керівництва операціями штабу ЗС, здійснює розробку планів застосування з'єднанні і частин, призначених для перекидання в кризові райони або райони ведення бойових дій, формує їх оперативні органи управління (командування).
Штаби оперативних з'єднань (ШОЗ) дивізійного рівня не мають в повсякденних умовах підлеглих формувань. На ці штаби покладені завдання, пов'язані з організацією та проведенням навчань тимчасово прикріплених бригад (на рік по ротації) з відпрацювання різних варіантів їх перекидання і застосування. У разі участі ЗС Франції в операціях багатонаціональних сил (БНС) на базі ШОЗ передбачається створення органу управління французьким військовим контингентом у складі багатонаціональної угруповання. Формування угруповань військ, призначених для дій за межами своєї території, відбувається по «модульним» принципом, тобто шляхом передачі полків зі складу бригад (або бригад в повному складі) оперативного командування в підпорядкування тимчасового органу управління, створюваного на період проведення операції.
На озброєнні сухопутних військ знаходяться: бойові танки - 800 (у тому числі 380 «Леклерк»); гармати ПА, міномети і РСЗВ - 700; бойові броньовані машини - 2600; ПТРК-1138; пускові установки ЗКР і ПЗРК - 234; гелікоптери і літаки армійської авіації - 312.
Відповідно до програми реформування у складі сухопутних військ передбачається мати оперативні сили чисельністю не менше 88 тис. осіб, з яких до 30 тис, можуть бути виділені для участі в операціях БНС на віддалених ТВД. 5 тис. - знаходитися в оперативному резерві в готовності до розгортання в будь-якому регіоні світу, 10 тис. чоловік - в готовності до застосування за планами міністерства оборони або цивільних властей у разі виникнення кризової ситуації на національній території.
В ході реалізації програми переозброєння сухопутних військ планується: продовжити оснащення військ 155-мм самохідними гаубицями «Цезар», а також нової автоматизованою системою управління і обробки інформації; до 2013 року замінити бойові машини піхоти АМХ-10Р більш сучасними БМП VВСI, завершити поставки БРМ VВL і командно-штабних машин VВ2L; до 2015-го поставити армійській авіації 120 ударних гелікоптерів «Тигр» і до 2017-го - 68 транспортних гелікоптерів NH-90.

Військово-повітряні сили (51 600 чоловік) очолює начальник штабу ВПС, який підпорядкований НШ ЗС.
ВПС організаційно включають: чотири командування (стратегічне авіаційне, повітряних операцій та ППО, авіації ВПС, забезпечення ВПС); центральне управління підготовки та кадрів ВПС; адміністративно-фінансову службу ВПС; частини і установи центрального підпорядкування. Крім того, в інтересах підтримки необхідного технічного стану літаків та гелікоптерів всіх видів ЗС на начальника штабу ВПС покладено керівництво об'єднаної службою МТО авіатехніки і службою промислової підтримки авіатехніки ЗС.
Стратегічне авіаційне командування (САК) здійснює адміністративне та оперативне керівництво повітряним компонентом стратегічних ядерних сил. Командувач САК відповідає за весь комплекс заходів з підготовки та застосуванню знаходяться в його підпорядкуванні сил і засобів. З питань бойового застосування літаків-носіїв це особа безпосередньо підпорядковане начальнику штабу ЗС.
До складу командування входять: оперативний центр САК; дві ескадрильї літаків-носіїв «Рафаль» та «Міраж-2000М» - 2/4 вбае «Лафайєт», 1/91 вбае «Гасконь»; заправна авіаескадрилья «Бретань»; склади УР АSМР- А.
Командування повітряних операцій та ППО виконує завдання з організації ППО країни, плануванню й керівництву повітряними операціями, що проводяться як на національній території, так і за її межами. Воно відповідає також за організацію та управління повітряним рухом всіх військових літальних апаратів (зі складу ВПС. Авіації ВМС, армійської авіації сухопутних військ), організацію та координацію пошуково-рятувальних операцій.
До складу цього командування входять: оперативний штаб ВПС; оперативний центр ВПС; національний центр управління повітряними операціями; оперативний центр військово-транспортної авіації; центр узагальнення та передачі даних про повітряну обстановку; центр аналізу та підготовки; національний центр підготовки даних про об'єкти ураження; розвідувальний центр ВПС; управління організації повітряного руху ЗС. Крім того, до виконання завдань протиповітряної оборони залучаються сили та засоби командування авіації ВПС, виділені на постійній основі в його оперативне підпорядкування - до складу двох зон ППО (центри та пункти управління та оповіщення, засоби радіолокаційного оповіщення, зв'язку та РЕБ).
Командування авіації ВПС здійснює адміністративне керівництво ескадрильями літаків бойової і допоміжної авіації, силами і засобами контролю повітряного простору, зв'язку та РЕБ; підрозділами охорони та безпеки, силами спеціального призначення ВПС. Командувач відповідає за весь комплекс заходів з підготовки до застосування знаходяться в його підпорядкуванні сил і засобів.
Командування забезпечення ВПС виконує завдання з організації всебічного забезпечення авіаційних частин та об'єктів інфраструктури ВПС, техобслуговування авіатехніки, організації експлуатації, обслуговування та ремонту устаткування авіабаз, спеціальних аеродромних споруд, окремих систем зв'язку ВПС і інших авіаційно-технічних засобів.
На озброєнні ВПС є: 431 літак бойової авіації, 424 літака допоміжної авіації; 80 гелікоптерів, 6 ЗРК САМІТ; 12 пускових установок ЗКР «Кроталь», чотири БЛА «Харфанг».
В ході реалізації програми переозброєння ЗС планується: завершити оснащення військово-повітряних сил автоматизованою системою управління «Сккоа»; продовжити постачання літаків «Рафаль» (всього 225 одиниць до 2020 року, в тому числі 114 до 2015-го); модернізувати 63 літаки «Міраж-20000», 20 «Міраж-2000-5F», 14 С-130, а також літаки ДРЛВ та управління авіацією Е-ЗF, гелікоптери ЕС-725, АS-532UL, «Кугар» і SА-330B «Пума»; закупити нові військово-транспортні літаки А.400М (50 одиниць).
В рамках програми розробки перспективного транспортного літака-заправника передбачається придбати 14 літаків А.330 або 16 КС-767.
З метою оснащення ВПС сучасними авіаційними засобами ураження передбачено продовжити постачання керованих ракет «Скалп-ЕG» класу «повітря - земля» (всього 450 одиниць) і МIСА класу «повітря - повітря» (840 одиниць в двох варіантах МIСА-ЕМ та IR).
Крім того, разом з іншими європейськими країнами Франція бере участь у розробці перспективної ракети «Метеор» класу «повітря - повітря» з дальністю ураження до 120 км (для національних ВПС до 2014 року планується замовити 300 одиниць).
Здійснюється також програма оснащення ВПС високоточною і модульними боєприпасами ААSМ. Основу даного озброєння складають розроблювальні блоки наведення, які встановлюються на звичайні некеровані 250-, 500- або
1000-кг авіабомби. Всього програмою передбачено виробництво для ВПС
2 тис. комплектів боєприпасів ААSМ (в тому числі 968 ААSМ / D і 1032 - ААSМ / М). В інтересах підвищення ефективності ППО авіабаз продовжується постачання нового зенітного ракетного комплексу Сампо / Т з ЗКР «Астер-30».

Командування військово-морськими силами (30 400 осіб) покладено на начальника штабу ВМС, який підпорядкований НШ збройних сил.
Організаційно ВМС Франції включають: стратегічне морське командування (СМК), чотири командування родів сил (підводних сил, надводних сил, авіації ВМС, сил спеціального призначення); п'ять оперативних командувань (на Атлантиці, на Середземному морі, в зоні протоки Ла-Манш - « Шербур », в зоні Індійського океану, в зоні Тихого океану); шести військово-морських компонентів командувань ЗС поза метрополією (в південній частині Індійського океану. у Французькій Полінезії, в Новій Каледонії, на Антильських о-вах, в Гвіані, в районі о-вів Зеленого Мису); два військово-морських округів(Атлантичний, Середземноморський); Шербурські військово-морський район; п'ять центральних управлінь (кадрів, зв'язку та інформаційних систем, комісаріатів (інтендантське), інфраструктури, служби забезпечення флоту); гідро-та океанографічну службу, чотири інспекції флоту і резерву ВМС, комісаріатів, інфраструктури, медичної служби ВМС.
Для керівництва морським компонентом угруповання БНС, що входить до складу НАТО або Європейського союзу, в складі командування ВМС на Середземному морі створено штаб командування морського компонента коаліційних сил.
Військово-морські сили налічують 75 бойових кораблів (у тому числі один авіаносець, чотири ПЧАРБ і шість ПЧА); 61 бойовий катер; 13 допоміжних суден; 60 бойових літаків; 22 літаки базової патрульної авіації; 80 гелікоптерів.
Розвиток ВМС Франції здійснюється згідно з планом «Військово-морські сили-2015»,
У рамках програми модернізації ВМС здійснюються поставки корабельних зенітних ракетних комплексів РААМS малої і середньої дальності, оснащених відповідно ЗКР «Астер-15» і «Астер-30», реалізується програма розробки крилатих ракет морського базування «Скальп» (на основі КРПБ, всього 50 одиниць) в цілях оснащення ними багатоцільових фрегатів,
В інтересах підводних сил ведуться роботи зі створення багатоцільовий ПЧА нового покоління типу «Барракуда» (в серії шість одиниць). Термін введення в бойовий склад флоту першої з них перенесено з 2013 на 2017 рік. В авіації ВМС основні зусилля спрямовані на реалізацію до кінця 2015 року програми оснащення флоту 58 багатоцільовими винищувачами «Рафаль-М». В даний час на озброєнні знаходиться 30 літаків даного типу, з них 19 - модифікації F.З (палубний штурмовик носій КР з ядерної бойовою частиною).

Аватар користувача
Alexeizin
Експерт
Повідомлень: 17275
З нами з: П'ят травня 25, 2012 11:35 am
Звідки: Одеса

Re: ФРАНЦІЯ

Повідомлення Alexeizin » Пон листопада 26, 2012 6:33 am

23 листопада 2012 начальник штабу ВМС Франції підписав у Бресті офіційний акт про прийом до складу французького флоту фрегата D 650 Aquitaine - першого фрегата спільної франко-італійської програми FREMM (французький варіант ASM)
Схожий на наш проект корвету
Зображення
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

Аватар користувача
Sacred
Повідомлень: 3695
З нами з: Сер вересня 28, 2011 7:35 pm

Re: ФРАНЦІЯ

Повідомлення Sacred » Суб січня 12, 2013 3:55 pm

У Міноборони Франції підтвердили участь французьких військових у спецоперації у Сомалі, повідомляє Agence France-Presse.

Як заявили міністр оборони Жан-Ів Ле Дріан, в результаті зіткнення з бойовиками загинули двоє військових, в бою також були убиті 17 бойовиків.

Спецоперація проводилася французькою зовнішньою розвідкою DGSE.

У відомстві повідомили, що метою спецоперації було звільнення французького секретного агента Дениса Аллекса, який перебуває в полоні у бойовиків з 2009 року. Доля Аллекса наразі неясна.
http://ua.korrespondent.net/world/14753 ... i-v-somali
Н - необучаемость

Аватар користувача
guliaypole
Повідомлень: 9647
З нами з: Суб грудня 10, 2011 12:04 pm
Звідки: Луганськ-Хмельницький-Сектор М

Re: ФРАНЦІЯ

Повідомлення guliaypole » Пон квітня 29, 2013 7:01 pm

очікується скорочення бюджету МО Франції та чисельності ЗС (на 20 тис. осіб)
http://ipress.ua/news/frantsiya_do_2019 ... 19348.html
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

Аватар користувача
Sacred
Повідомлень: 3695
З нами з: Сер вересня 28, 2011 7:35 pm

Re: ФРАНЦІЯ

Повідомлення Sacred » Вів квітня 30, 2013 7:10 pm

Біла оборонна книга на 2014-2025 роки
Загальний оборонний бюджет на вказаний період складе 364 000 000 000 Євро.

ВМС
Франція має намір побудувати і оперувати наступними ВМС:
1 авіаносець - Шарль де Голль
3 УДК - класу Містраль
4 ПЛАРБ
6 багатоцільових АПЛ
15 фрегатів "першого рангу" - 8-11 FREMM + 2 фрегати ППО класу Horizon. Незрозуміло, якого класу будуть інші 3-5 корпусів - можливо, що це будуть модернізовані версії фрегатів Ла-Файет
15 кораблів ближньої морської зони - це можуть бути фрегати Ла-Файет і корвети класу Говінд
6 фрегатів для патрулювання віддалених виняткових економічних зон Франції - кораблі класу Foreal
В плані купити 27 вертольотів NH-90 в морській версії NFH. Вже проводиться модернізація патрульних літаків Атлантік-2. Флот планує довести кількість палубних Рафалів до 60 машин, щоб замінити ними останню ескадрилью Супер Етендардів.
Востаннє редагувалось Вів квітня 30, 2013 8:11 pm користувачем Sacred, всього редагувалось 3 разів.
Н - необучаемость

Аватар користувача
Sacred
Повідомлень: 3695
З нами з: Сер вересня 28, 2011 7:35 pm

Re: ФРАНЦІЯ

Повідомлення Sacred » Вів квітня 30, 2013 7:30 pm

ВПС
Французи продовжують чіткий курс на скорочення зоопарку типів бойових літаків, в основному, за рахунок розширення та уніфікації можливостей БРЕО на 2-х типах, що залишаться - Рафаль і Міраж 2000. Розвідники Міраж F1CR, винищувачі Міраж-2000-5/2000С і ударні літаки Супер Етендард - будуть зняті з озброєння. Що стосується БРЕО, то заплановано продовження закупівель розвідувального контейнера RECO NG, який і дозволив відмовитися від подальшої експлуатації літаків Міраж F1CR. Літаки Міраж-2000D отримають можливість використовувати контейнери РТР ASTAC. Mirage 2000-5 і 2000C прослужать до 2018-го року.
Кількість літаків АВАКС залишиться колишнім - 7 одиниць, з яких чотири - E-3 Sentry, ще три - палубні E-2C Hawkeye. Кількість замовлених повітряних танкерів A330 MRRT скоротиться з 14 до 12 одиниць. Кількість замовлених A400M не зміниться, тобто 50 штук.
Триватимуть роботи над перспективними ударними БПЛА - мабуть, мається на увазі Нерон. Планується закупити 12 розвідувальних середньовисотних БПЛА з можливістю тривалого польоту - для висвітлення обстановки на театрі бойових дій. Можливо, що це будуть MQ-9 Reaper. Планується закупівля 30 тактичних БПЛА. Ймовірно, що це будуть англійські Watchkeeper'и.
Армійська авіація планує мати у своєму складі 140 ударних вертольотівв, 80 з яких - Тигр (40 - у HAP версії, і 40 - HAD). 115 багатоцільових вертольотів, більшість з яких - NH90 TTH.
Що стосується ракетної техніки, то Буде закуплено 200 УРВВ Метеор, нова легка ПКР FASGW (H) / ANL з дальністю пуску більше 30км. Новий ПТРК MMP, що покликаний замінити ПТРК Мілан, матиме дві версії - з дальністю в 4000 і 8000 метрів (остання - для застосування на вертольотах). Розробка модернізованої версії КР SCALP. Модернізація ЗУР Астер-30, щоб підвищити її можливості в сфері ПРО. Оприлюднено плани створення УРВВ на заміну MICA. Замовлення на ЗРК СД SAMP-T скоротилось з 10 до 8 батарей.
Востаннє редагувалось Вів квітня 30, 2013 8:01 pm користувачем Sacred, всього редагувалось 2 разів.
Н - необучаемость

Аватар користувача
Sacred
Повідомлень: 3695
З нами з: Сер вересня 28, 2011 7:35 pm

Re: ФРАНЦІЯ

Повідомлення Sacred » Вів квітня 30, 2013 7:57 pm

Армія
Кількість танків Леклерк в бойовому складі буде скорочено з нинішніх 254 до 200. В строю залишиться 250 AMX-10. Загальний парк бронетехніки складе 2700 штук - до цього числа входять всі типи і класи. Французи сподіваються замінити свої старі БРМ ERC90 і AMX-10RC новою машиною - EBCR. БТРи VAB будуть замінені новими машинами - VBMR. Що стосується структури армії - її бойовий склад буде зведений в 7 бригад: 2 "важких", 3 "середніх" і 2 легких. Обидві "легкі" бригади увійдуть до складу сил швидкого реагування, з прицілом на десантні операції - як з повітря, так і з моря. Бойовий кістяк армії буде включати в себе 66 000 військовослужбовців і складатиметься з спецназу, семи бригад, сил бойового забезпечення і підтримки.
Сили постійної готовності складуть 5000 осіб, з яких 2300 будуть входити до складу Змішаних Сил Швидкого Реагування (Joint Reaction Force), кістяк яких складе група чисельністю 1500 чоловік, яка буде доповнена спецназом, вертольотами, винищувачами та іншими силами і засобами підтримки. Ці сили будуть здатні висадитися на дальність до 3000 км від Франції на протязі тижня. Висадка може здійснюватися за допомогою КУГ, що сформована навколо УДК.
ЗС Франції повинні будуть здатні відповідати на дві або навіть три "кризових ситуації" одночасно. Для цього будуть формуватися змішані сили чисельністю 6-7 тисяч осіб, з доданим їм спецназом, бронетехнікою (крім ОБТ) і вертольотами. Флот, при необхідності, може здійснювати підтримку подібних операцій, надаючи цим силам бойові кораблі, УДК або багатоцільові АПЛ. Подібні операції можуть бути підтримані ВПС і авіацією ВМС, а також крилатими ракетами.
Ще ЗС Франції зможуть сформувати зведену дивізію з двох бригад загальною чисельністю до 15 000 чоловік, з доданими їм бойовими літаками в кількості до 45-ти штук і АУГ, що включає в себе авіаносець, багатоцільову АПЛ, до двох УДК + групу бойових кораблів ескорту - це при умові, що буде 6 місяці для приготування.
Н - необучаемость

Аватар користувача
guliaypole
Повідомлень: 9647
З нами з: Суб грудня 10, 2011 12:04 pm
Звідки: Луганськ-Хмельницький-Сектор М

Re: ФРАНЦІЯ

Повідомлення guliaypole » Вів квітня 30, 2013 11:48 pm

дзенкую!
цікавий їх акцент на експедиційні сили, хоча і цілком зрозумілий.
і, не зовсім ясна оголошена можливість формування за необхідності дивізії з двох бригад
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

AlexT
Повідомлень: 1993
З нами з: Чет березня 03, 2011 9:20 pm
Звідки: Південь України

Re: ФРАНЦІЯ

Повідомлення AlexT » Сер травня 01, 2013 9:41 pm

Sacred писав:ВПС
Французи продовжують чіткий курс на скорочення зоопарку типів бойових літаків, в основному, за рахунок розширення та уніфікації можливостей БРЕО на 2-х типах, що залишаться - Рафаль і Міраж 2000. Розвідники Міраж F1CR, винищувачі Міраж-2000-5/2000С і ударні літаки Супер Етендард - будуть зняті з озброєння. Що стосується БРЕО, то заплановано продовження закупівель розвідувального контейнера RECO NG, який і дозволив відмовитися від подальшої експлуатації літаків Міраж F1CR. Літаки Міраж-2000D отримають можливість використовувати контейнери РТР ASTAC. Mirage 2000-5 і 2000C прослужать до 2018-го року.
Кількість літаків АВАКС залишиться колишнім - 7 одиниць, з яких чотири - E-3 Sentry, ще три - палубні E-2C Hawkeye. Кількість замовлених повітряних танкерів A330 MRRT скоротиться з 14 до 12 одиниць. Кількість замовлених A400M не зміниться, тобто 50 штук.
А скільки в них буде бойових літаків - ця цифра не вказана. Можливо знаєте?

Відповісти