ПОЛЬЩА

atez
Повідомлень: 296
З нами з: Сер березня 18, 2009 8:02 am
Контактна інформація:

Re: ПОЛЬЩА

Повідомлення atez » Вів грудня 31, 2013 8:19 am

Учора в Польщі розформовано командування Повітряних сил та ВМС. Їх обов'язки передані Генеральному командуванню родів збройних сил.
http://www.altair.com.pl/news/view?news_id=12334

Аватар користувача
Sacred
Повідомлень: 3695
З нами з: Сер вересня 28, 2011 7:35 pm

Re: ПОЛЬЩА

Повідомлення Sacred » Сер січня 01, 2014 8:49 pm

viewtopic.php?f=92&p=73387#p73387
Трохи здивований :( Сам не дуже люблю поляків, але щиро захоплююсь і заздрю їм за те, який вони роблять стрибок своєї країни, і в побудові ЗС зокрема. Можна дещо написати про теперішній стан і найближчі перспективи в різних напрямках ЗС України і Польщі оперуючи фактами, але не зараз. Зрештою в 2017-2018 завершуються етапи переозброєння і розвитку армій двох країн і результати будуть, як то кажуть, "на лице". Хоча майбутні результати вже очевидні для сегменту людей, які цікавляться тематикою, і тут не треба бути Вангою.
Alexeizin писав:Відсутність будь якого серьозного ППО
Аргумент на теперішній час. Тільки одні вже реально працюють в цьому напрямку і скоро (пару років) дізнаємось підсумки роботи. Ну а другі, хмм, а що другі?
Alexeizin писав:30% діючою авіації
Можливо і припустимо. Але 16 (при 30%, що не факт) майже топових Ф-16 з АМРААМами 5-ї серії і АІМ-9Х - це гірше України? А новенькі С-295?
Alexeizin писав:відсутність будь якого серьозного резерву
Хріновий аргумент, оскільки в нас такого нема теж.
Alexeizin писав:некудишня підготовка старшого командного складу
Вам щиро повезло, тому що Ви здобули освіту в союзі з усіма витікаючими. Про рівень великої частини офіцерів епохи Незалежності теж типу в курсі. Очевидно, що в Польщі є подібні проблеми. Але навряд з цього можна робити якісь грунтовні висновки, особливо з Української сторони. Хоча, повторюсь, що Ваша освіта дещо міняє в поглядах на рівень компетентності офіцерів.

В кінці-кінців не хочу банально мірятись "піпіськами", але різниця в динаміці ЗС двох сусідніх країн є очевидною, те ж і з Росією до речі. І це мене напрягає :x
Н - необучаемость

Аватар користувача
Alexeizin
Експерт
Повідомлень: 17277
З нами з: П'ят травня 25, 2012 11:35 am
Звідки: Одеса

Re: ПОЛЬЩА

Повідомлення Alexeizin » Сер січня 01, 2014 9:19 pm

Sacred писав:Трохи здивований :( Сам не дуже люблю поляків, але щиро захоплююсь і заздрю їм за те, який вони роблять стрибок своєї країни, і в побудові ЗС зокрема. Можна дещо написати про теперішній стан і найближчі перспективи в різних напрямках ЗС України і Польщі оперуючи фактами, але не зараз. Зрештою в 2017-2018 завершуються етапи переозброєння і розвитку армій двох країн і результати будуть, як то кажуть, "на лице". Хоча майбутні результати вже очевидні для сегменту людей, які цікавляться тематикою, і тут не треба бути Вангою.
Прочитайте уважно мій попередній пост, я писав:
Єдина наша відмінність, що вони реально намагаються привести свої ЗС до ладу, а у нас про це ведуть тільки розмови.
Але зтверджувати, що нам до їх рівня рости і рости, м'яко кажучи не вірно. І коштів для приведення ЗС до ладу нам потрібно рази в чотири менше.
Але хто ж сперечається, що в них краще відношення до власних ЗС? Там на переозброєння кошти виділяють, у нас цим не заморачуються.
Sacred писав: Аргумент на теперішній час. Тільки одні вже реально працюють в цьому напрямку і скоро (пару років) дізнаємось підсумки роботи. Ну а другі, хмм, а що другі?
Про майбутнє мови не має, тим більш про найближче. Нам, навіть при наявності коштів потрібно років 10 для переозброєння.
Sacred писав: Можливо і припустимо. Але 16 (при 30%, що не факт) майже топових Ф-16 з АМРААМами 5-ї серії і АІМ-9Х - це гірше України? А новенькі С-295?
Я б сказав, що поки що рівень приблизно однаково хріновий.
Sacred писав: Хріновий аргумент, оскільки в нас такого нема теж.
У нас при наявності помірного фінансування, можна відтворити цей резерв у складі 20-30 од. Су-27, з пів сотні МіГ-29, стільки ж Су-24 і Су-25. Полякам про такі можливості можна тільки мріяти. Те, що нашим можновладцям немає діла навіть до штатних машин, це вже справа інша.
Sacred писав: В кінці-кінців не хочу банально мірятись "піпіськами", але різниця в динаміці ЗС двох сусідніх країн є очевидною, те ж і з Росією до речі. І це мене напрягає :x
Мова йшла не про теперішню динаміку розвитку ЗС, а про кількість коштів необхідних до приведення ЗС до тями.
Нам їх потрібно в рази менше, чим полякам, але нажаль це нікому не потрібно.
Поляків і німців критикують за те, що вони витрачають на оборону менше 2% ВВП, ми про 1,5-2%, навіть по відношенню до нашого скудного ВВП, можемо тільки мріяти.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

Аватар користувача
Fidims
Експерт
Повідомлень: 9605
З нами з: Сер вересня 19, 2012 4:18 pm
Звідки: Донецк-Одесса

Re: ПОЛЬЩА

Повідомлення Fidims » Вів січня 14, 2014 7:17 pm

Чё-то меня от безделья, сегодня на переводы потянуло...
Мінометні боєприпаси для Войска Польского (Wojska Polskiego)

9 січня ц.р. Інспекторат Озброєння, оприлюднив інформацію, про підписання 27 грудня угоди з Польським Оборонним Холдингом (PHO) а також фірмою (металургійним заводом) Dezamet у справах поставки для Польських Військ мінометних боєприпасів калібру 98 мм.

За 32,2 млн. злотих Dezamet а також PHO поставлять два типи мін калібру 98 мм. То будуть димові (1500 штук) а також освітлюючи (1562 штук). З огляду на факт, що Dezamet є співвласником технічної (разом з WITU) документації, він був єдиним суб'єктом, з яким ведено переговори на замовлення обох типів боєприпасів. Також, там розробляються нові види мін для мінометів калібру 98 мм, у рамках гранту Міністерства Науки і Вищої освіти.
http://dziennikzbrojny.pl/aktualnosci/n ... -polskiego
Украина не рояль!

Аватар користувача
Fidims
Експерт
Повідомлень: 9605
З нами з: Сер вересня 19, 2012 4:18 pm
Звідки: Донецк-Одесса

Re: ПОЛЬЩА

Повідомлення Fidims » Вів січня 14, 2014 8:05 pm

Нові тендери на вантажівки для Войска Польского (Wojska Polskiego)

14 січня ц.р. Інспекторат Озброєння оголосив два тендери на покупку вантажівок для Польських Військ. Перший з них стосується (очікуваних здавна) колісних автомобілів для евакуаційних та рятувально-технічних служб, а другий броньованих сідельних тягачів.
У рамках закупівель автомобілів для евакуаційних та рятувально-технічних служб, планується придбати 27 систем (у 2014-18 роках). Транспортні засоби мусять мати можливість буксирування вантажівок, а також колісних бронетранспортерів Росомаха (і інших транспортних колісних засобів з масою, до 26 тонн на ґрунтових та шосейних дорогах), Вони повинні мати формулу 8Х8, кабіну з місцями для чотирьох осіб і бронюванням на рівні 2 стандарту STANAG 4569. На базі автомобіля мусить бути встановлений кран з вантажопідйомністю мінімум 8 тонн (з тросом мінімум 7 метрів).
Інспекторат Озброєння закладає, що в цьому тендері візьме участь від трьох до п'яти оферентів (претендентів). Термін складання пропозицій, допускаючих до тендеру, пробігає 18 лютого ц.р., а рішення заплановане на початку літа. Поміж оферентів, з усією певністю, опиниться фірма PS Szczęśniak, яка вже кілька років тому підготувала відповідь на замовлення військ, - це є «Мамонт», збудований на шасі чеської Татри.
В разі броньованих сідельних тягачів, Інспекторат Озброєння хоче купити 3 (на словах: три) автомобілі (у 2014-15 роках). Ці транспортні засоби, разом з полупричепами повинні складати комплекти з допустимою цілковитою масою 120 тонн і служити для транспортування важкої бойової техніки в трудних місцевих умовах. Ця покупка пов'язана із придбанням автомобілів для евакуаційних та рятувально-технічних служб. Тягачі повинні мати формулу 8x8, цельнометаличну кабіну до перевозки чотирьох осіб і Ії бронюванням на рівні 2 STANAG 4569. Також в цьому випадку термін прийняття заявок спливає 18 лютого. Інспекторат Озброєння закладає участь в тендері від трьох до п'яти оферентів.
http://dziennikzbrojny.pl/aktualnosci/n ... -polskiego
КрАЗ не успеет... :(
Украина не рояль!

Аватар користувача
Fet
Повідомлень: 17073
З нами з: П'ят лютого 19, 2010 3:59 pm

Re: ПОЛЬЩА

Повідомлення Fet » П'ят січня 17, 2014 9:10 am

Ради такого количества не стоит огород пахать.
В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Все, що треба знати про президенство Зеленського: заробітня платня у 5-6 тисяч гривень - це не бідність.

Pomidor
Повідомлень: 12
З нами з: П'ят січня 17, 2014 10:18 pm

Re: ПОЛЬЩА

Повідомлення Pomidor » П'ят січня 17, 2014 10:46 pm

З 1 по 2 млн. € за 1 машину. Плюс кілька € для обслуговування і запасних частин.

Аватар користувача
Fidims
Експерт
Повідомлень: 9605
З нами з: Сер вересня 19, 2012 4:18 pm
Звідки: Донецк-Одесса

Re: ПОЛЬЩА

Повідомлення Fidims » Суб січня 18, 2014 12:07 pm

Польша меняет свои подводные лодки.
Определено 8 участников для тендера:
-DCNS, MBDA i Stocznia Nauta S.A. (jednostki typ Scorpene oraz pociski MdCN).
-Navantia (jednostki typ S-80)
-ThyssenKrupp Marine Systems GmbH (m.in. jednostki typ 212A i typ 214)
-FMV i Kockums (rządowa szwedzka agencja ds. Uzbrojenia i producent szwedzkich okrętów podwodnych)
-KENBIT Sp. j.
-SAAB Polska,
-Thales Polska,
-Kongsberg Defence & Aerospace AS.
Оказывается у них многие из еще старее нашей. Но у них их 4-е и одна из них "Палтус". Правда менять будут долго. Первые две - поступят только через 5 лет.
http://dziennikzbrojny.pl/aktualnosci/n ... -zamknieta
Украина не рояль!

Damian
Повідомлень: 398
З нами з: Нед лютого 24, 2013 8:55 pm
Звідки: Polska/Poland/Польща

Re: ПОЛЬЩА

Повідомлення Damian » Пон січня 27, 2014 3:46 pm

http://mon.gov.pl/aktualnosci/artykul/n ... a-zagania/
http://dziennikzbrojny.pl/aktualnosci/n ... do-zagania

Итак погрузилось решение, новые Leopard 2 попадут к 34 Бригады Бронированной Кавалерии в Жаганю.

Обозначит это что наиболее сильную механизированную единицей будет 11 Дивизия Бронированной Кавалерии, в склад которой войдут 10 Бригада Бронированной Кавалерии и 34 Бригада Бронированной Кавалерии.

К концу года 2014, к Польше притрет 77 Leopard 2А5 и 14 Leopard 2А4.

К концу года 2015 притрет к нам оставшихся 28 Leopard 2А5.

В этом году начать должен себя также процесс модернизации Leopard 2А4 к стандарту Leopard 2PL а также начаться должен работы над модернизацией машин Bergepanzer 2 к стандарту Bergepanzer 2PL, будет применен новый более могучий двигатель, новая передача, наиболее вероятно также улучшенное остаться вешание. Будут установлены новое выцёнгарка и кран, и также остаться добавленная транспортабельность двигателя и передачи танка Leopard 2. Планированное также добавить автоматизированной системы прицепляние и отцепляние танка в целях буксировки.

Аватар користувача
Sacred
Повідомлень: 3695
З нами з: Сер вересня 28, 2011 7:35 pm

Re: ПОЛЬЩА

Повідомлення Sacred » Суб березня 29, 2014 4:00 pm

Polish Special Forces 2014
https://www.youtube.com/watch?v=uBb-sow4oLA

Polish Special Forces GROM AGAT JWK NIL FORMOZA
https://www.youtube.com/watch?v=zodUVczCJ4c
Н - необучаемость

Відповісти