РОСІЯ

Erelion
Експерт

Re: РОСІЯ

Повідомлення Erelion » П'ят листопада 15, 2019 10:12 pm

Sashok 97ua писав:
Сер листопада 13, 2019 8:04 pm
Ви не на російському форумі вам лайк ніхто тут не поставить так що заспокойтесь, тут більшість людей непогано знають історію конфлікту так що краще доказуйте що між Т 72Б3 і Т 72Б стоящим десь на базі зберігання в Україні немає різниці, а БПМ 97 чи то в шахті відкопали чи то із комплектуючих куплених на аліекспрес зібрали, можете сказати що з цих двох варіантів більш схоже на правду?
Я на цьому форумі з 2009 року, нема чого мені тут жагу до московських лайків ліпити. Історію війни знаю теж, м'яко кажучи, непогано.
Тому не треба мені закидати про шахти і відмінності між танками. Ви навіть не зрозуміли сарказм посту, а вже почали мені доводити участь РФ у війні ніби я це заперечую. Чи ви теж думаєте, що це ми з регулярними військами РФ воювали з квітня до середини серпня? Доречі, пан Ягд нещодавно написав другу статтю по "луганському циклу", про те, як не без проблем, але "неперможних" російських зольдатен таки били, бо мабуть не знали що "з росією ми не можемо тягатись".

Sashok 97ua

Повідомлення Sashok 97ua » Суб листопада 16, 2019 2:00 pm

Erelion писав:
П'ят листопада 15, 2019 10:12 pm
Sashok 97ua писав:
Сер листопада 13, 2019 8:04 pm
Ви не на російському форумі вам лайк ніхто тут не поставить так що заспокойтесь, тут більшість людей непогано знають історію конфлікту так що краще доказуйте що між Т 72Б3 і Т 72Б стоящим десь на базі зберігання в Україні немає різниці, а БПМ 97 чи то в шахті відкопали чи то із комплектуючих куплених на аліекспрес зібрали, можете сказати що з цих двох варіантів більш схоже на правду?
Я на цьому форумі з 2009 року, нема чого мені тут жагу до московських лайків ліпити. Історію війни знаю теж, м'яко кажучи, непогано.
Тому не треба мені закидати про шахти і відмінності між танками. Ви навіть не зрозуміли сарказм посту, а вже почали мені доводити участь РФ у війні ніби я це заперечую. Чи ви теж думаєте, що це ми з регулярними військами РФ воювали з квітня до середини серпня? Доречі, пан Ягд нещодавно написав другу статтю по "луганському циклу", про те, як не без проблем, але "неперможних" російських зольдатен таки били, бо мабуть не знали що "з росією ми не можемо тягатись".
Я теж із "давніх" ще довоєних років це просто новий акаунт пароль до старого відновити невийшло. Визнаю що трохи перегнув але якщо ви і не симпатик росії то завжди здавалось що ви з тих "рождьоных в большой стране ссср", які мають "правильное" образование і "недадим танкам НАТО топтать нашу страну" і так сарказм я незрозумів. Мені також неприємні історії про перебільшення участі росії у війні (їх регулярних військ), деякі люди підхопивши нездорову пропаганду зверху несуть нісенітниці в стилі "одним полком и за 2 часа" і цим ми нічим не краще наших сусідів що веде до нездорової тенденції "в нас і так все добре і ми їм покажем" і боюсь це може стати причиною поразки, Порошенко замість того щоб реформувати систему і вишвирнути совдепію зробив дешеву картинку нашої "нової армії", саме гірше що зараз "маразм крепчал" і йдемо дорогою північних сусідів але в них є ресурси щоб так з нами воювати а у нас немає і 14-й це квіточки порівнюючи з тим що буде при нові ескалації.

Erelion
Експерт

Повідомлення Erelion » Суб листопада 16, 2019 3:51 pm

Sashok 97ua писав:
Суб листопада 16, 2019 2:00 pm
завжди здавалось що ви з тих "рождьоных в большой стране ссср"
Ахах, ну, ви не помилились, але тільки щодо цього, тут мабуть 90 % учасників made in USSR :lol:

Sashok 97ua

Повідомлення Sashok 97ua » Суб листопада 16, 2019 5:49 pm

Erelion писав:
Суб листопада 16, 2019 3:51 pm
Sashok 97ua писав:
Суб листопада 16, 2019 2:00 pm
завжди здавалось що ви з тих "рождьоных в большой стране ссср"
Ахах, ну, ви не помилились, але тільки щодо цього, тут мабуть 90 % учасників made in USSR :lol:
Мав на увазі тих хто пишається тими роками.

Milinuk

Повідомлення Milinuk » Пон листопада 18, 2019 11:16 pm

kubanets писав:
Чет листопада 14, 2019 8:29 am
Milinuk писав:
Сер листопада 13, 2019 8:11 pm
https://sprotyv.info/ekonomica/spor-s-n ... ovye-rynki

..ну-если оно все так ,как описывает автор статьи-то кремлята вскоре впадут в истерическую рефлексию и подымут ставки...к чертям руцкий мир и російську мову--"кагаул-кигевсгие гешефта лишают" ....а это удар по истинным ценностям кремлевской клики

С чего вдруг? Разместится в России.
:P "Эх, сорвался парниша"С...
kubanets писав:
Чет жовтня 31, 2019 8:19 am
Milinuk писав:
Вів жовтня 29, 2019 9:32 am

разве мы не закончили :?:
Думаю и на этой мажорной ноте закончим этот бесмысленный спор.
выводы напрашиваются сами
Не стоит отдавать честь тому,кто не может вам ответить

kubanets

Повідомлення kubanets » Нед листопада 24, 2019 11:54 am

Milinuk писав:
Пон листопада 18, 2019 11:16 pm
kubanets писав:
Чет листопада 14, 2019 8:29 am
Milinuk писав:
Сер листопада 13, 2019 8:11 pm
https://sprotyv.info/ekonomica/spor-s-n ... ovye-rynki

..ну-если оно все так ,как описывает автор статьи-то кремлята вскоре впадут в истерическую рефлексию и подымут ставки...к чертям руцкий мир и російську мову--"кагаул-кигевсгие гешефта лишают" ....а это удар по истинным ценностям кремлевской клики

С чего вдруг? Разместится в России.
:P "Эх, сорвался парниша"С...
kubanets писав:
Чет жовтня 31, 2019 8:19 am
Milinuk писав:
Вів жовтня 29, 2019 9:32 am

разве мы не закончили :?:
Думаю и на этой мажорной ноте закончим этот бесмысленный спор.
выводы напрашиваются сами
Тут помимо Вас и другие участники форума есть.

kubanets

Повідомлення kubanets » Сер листопада 27, 2019 7:37 am

Получается, если в одной бригаде боекомплект минимум 48 ракет (24 в пусковых и 24 в транспортно-заряжающих), то в 13 бригадах должно быть порядка 624 ракет (минимум).

А если к ним добавить крылатые ракеты воздушного базирования и калибры, то думаю, что будет 1200-1500 ракет в сумме.
Как сообщил 25 ноября 2019 года телеканал «Звезда», ракетная бригада Западного военного округа (ЗВО) окончила перевооружение на оперативно-тактические комплексы «Искандер-М». Ей передан бригадный комплект современного ракетного комплекса. Об этом сообщил главнокомандующий Сухопутными войсками Российской Федерации Олег Салюков.

В апреле сообщалось, что 448-я ракетная бригада - это единственное соединение ЗВО, которое к тому времени оставалось оснащено комплексами «Точка-У».

Комментарий bmpd. Таким образом, дислоцированная в Курске 448-й ракетная бригада 20-й гвардейской общевойсковой армии Западного военного округа завершила перевооружение с оперативно-тактических ракетных комплексов 9К79-1 «Точка-У» на новые оперативно-тактические ракетные комплексы (ОТРК) 9К720 «Искандер-М». До последнего времени 448-я ракетная бригада оставалась последней из 13 ракетных бригад Вооруженных Сил России, оснащенной устаревшими ОТРК «Точка-У», и таким образом, перевооружение этой бригады знаменует окончательное снятие ОТРК «Точка-У» с вооружения линейных частей Вооруженных Сил России (хотя, вероятно, эксплуатация «Точки-У» еще некоторое время продлится частями 60-го учебного центра боевого применения Ракетных войск и артиллерии Сухопутных войск России в Капустином Яру).

Остальные 12 ракетных бригад получили с 2010 по 2019 года бригадные комплекты ОТРК «Искандер-М» (девять бригад были перевооружены с ОТРК «Точка-У» и три бригады - 3-я, 12-я и 464-я - были дополнительно сформированы).

448-я ракетная бригада в Курске получила второй из двух дополнительных бригадных комплектов ОТРК 9К720 «Искандер-М» по контракту, заключенному в августе 2017 года Министерством обороны Российской Федерации с АО "Научно-производственная корпорация «КБ Машиностроения». Первый бригадный комплект ОТРК «Искандер-М» по данному контракту был ранее в начале 2019 года поставлен для укомплектования новосформированной 464-й ракетной бригады 8-й гвардейской общевойсковой армии Южного военного округа с дислокацией в Знаменске (Астраханская область, тот же полигон Капустин Яр).

https://bmpd.livejournal.com/

Відповісти