РОСІЯ

Alexa N

Re: РОСІЯ

Повідомлення Alexa N » Нед квітня 08, 2012 3:59 pm

ТАРАС писав::/Ну, говорити багато чого можна... І писати. Наше міністерство інколи теж такі "чифри" видає, а насправді... :?
Мне же не в министерстве говорили, а так, в разговорах за жизнь. ;)

List

Повідомлення List » Нед квітня 08, 2012 10:32 pm

Alexa N писав:Мне же не в министерстве говорили, а так, в разговорах за жизнь. ;)
Это, конечно, железное подтверждение вышесказанного... :D
Только помнится, что некий пилот 1-го класса, потерялся над Прибалтикой всего пару лет назад, и его налет составлял 8 ЧАСОВ!!!!!!!!
Так что, если что и изменилось, то совсем недавно.....

Кстати, а копия бумаги без печати и подписи имеет веса столько же, сколько и огрызок туалетной бумаги...

Alexa N

Повідомлення Alexa N » Нед квітня 08, 2012 10:46 pm

List писав:
Alexa N писав:Мне же не в министерстве говорили, а так, в разговорах за жизнь. ;)
Это, конечно, железное подтверждение вышесказанного... :D
Вы же понимаете, летные книжки мне не показывали. Так что можете верить, можете - нет.
Только помнится, что некий пилот 1-го класса, потерялся над Прибалтикой всего пару лет назад, и его налет составлял 8 ЧАСОВ!!!!!!!!
А не в 2005 году это было?
Так что, если что и изменилось, то совсем недавно.....
Главное, что что меняется, причем не худшую.
Кстати, а копия бумаги без печати и подписи имеет веса столько же, сколько и огрызок туалетной бумаги...
Кстати, я ссылку давал, там этот документ приведен полностью и с печатями. Кроме того, это, в общем-то, общеизвестный приказ, о нем говорили и писали.

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Пон квітня 09, 2012 12:04 am

Alexa N писав:
guliaypole писав:
Alexa N писав:Но я не меньше (даже больше) рад тому, что русские летчики уже не первый год летают по "советским нормам налета".
да ну, не смішить! половина-65% від радянської норми досягнута тільки у 2011 році. хоча нам би того - був би радий, визнаю
http://sdelanounas.ru/blogs/15489/

Зображення
це тут до чого? ви про радянські норми згадали. в мене батько служив спочатку в МРА (нальот складав 250 годин на рік) потім в транспортній (до 300). у винищувачів був 150-180.
от і порівнюйте. далеко не впевнений, до речІ, що ці норми виконуються. може відшукаєте посилання на виконання, бо мені ліньки
и по-друге. я як раз і сказав, що 50-65% від радянських норм досягнуто тілки в 2011 році. про що ця цедулка і свідчить. ви ж кажете, що вже кілька років :lol: :lol: :lol:
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

Alexa N

Повідомлення Alexa N » Пон квітня 09, 2012 12:13 am

guliaypole писав:
Alexa N писав: це тут до чого? ви про радянські норми згадали. в мене батько служив спочатку в МРА (нальот складав 250 годин на рік) потім в транспортній (до 300). у винищувачів був 150-180.
Я говорил о минимальных нормах, а не о фактических налетах какого-либо конкретного пилота. Если Ваш отец летал больше, то и на гражданке было такое понятие, как "верхурочные". :)
от і порівнюйте. далеко не впевнений, до речІ, що ці норми виконуються. може відшукаєте посилання на виконання, бо мені ліньки
и по-друге. я як раз і сказав, що 50-65% від радянських норм досягнуто тілки в 2011 році. про що ця цедулка і свідчить. ви ж кажете, що вже кілька років :lol: :lol: :lol:
Да. и продолжаю утверждать: этот приказ был написан "от достигнутого" и устанавливает минимальные нормы. Попробуйте опровергнуть. ;)

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Пон квітня 09, 2012 12:42 am

Alexa N писав:
guliaypole писав:
Alexa N писав: це тут до чого? ви про радянські норми згадали. в мене батько служив спочатку в МРА (нальот складав 250 годин на рік) потім в транспортній (до 300). у винищувачів був 150-180.
Я говорил о минимальных нормах, а не о фактических налетах какого-либо конкретного пилота. Если Ваш отец летал больше, то и на гражданке было такое понятие, как "верхурочные". :)
Да. и продолжаю утверждать: этот приказ был написан "от достигнутого" и устанавливает минимальные нормы. Попробуйте опровергнуть. ;)
нічого подібного. було поняття класу, і його підтвердження, щорічного. нальот був як раз на підтвердження, не більше того. я припускаю, що в МРА літали більше ніж в ДА, але, точно в пілота Ту95 не був нальот 150 годин, це курям на сміх!
а який сенс спростовувати ваше твердження, якшо воно нічим не підтверджено? ви виносите на обговорення тезу, вам її і доводити

Alexa N

Повідомлення Alexa N » Пон квітня 09, 2012 12:47 am

guliaypole писав: а який сенс спростовувати ваше твердження, якшо воно нічим не підтверджено? ви виносите на обговорення тезу, вам її і доводити
Мое утверждение было ответом вот на эту фразу (уж точно ничем не подтвержденную ;) ): "в російській армії мало стріляють ..." :D

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Пон квітня 09, 2012 1:56 am

Alexa N писав:
guliaypole писав: а який сенс спростовувати ваше твердження, якшо воно нічим не підтверджено? ви виносите на обговорення тезу, вам її і доводити
Мое утверждение было ответом вот на эту фразу (уж точно ничем не подтвержденную ;) ): "в російській армії мало стріляють ..." :D
вибачте, а яким чином можно довести що в російській армії стріляють багато (там про калашніков йшлося, якщо не помиляюся), стверджуючи що нормативи нальоту в ВПС встановлені "по факту"??
для цього треба було б підняти інфу про кількість навчань з бововими стрільбами в СВ РФ. думаю, інформація відкрита

Alexa N

Повідомлення Alexa N » Пон квітня 09, 2012 10:06 am

guliaypole писав: вибачте, а яким чином можно довести що в російській армії стріляють багато (там про калашніков йшлося, якщо не помиляюся), стверджуючи що нормативи нальоту в ВПС встановлені "по факту"??
для цього треба було б підняти інфу про кількість навчань з бововими стрільбами в СВ РФ. думаю, інформація відкрита
А как вообще можно опровергнуть абсолютно бездоказательное утверждение о том, что "мало стреляют ..."? Может оно и соответствует истине (тем более, что нужен еще критерий оценки "много/мало"), но аргументов-то не было. :)

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Пон квітня 09, 2012 11:00 am

Alexa N писав:
guliaypole писав: вибачте, а яким чином можно довести що в російській армії стріляють багато (там про калашніков йшлося, якщо не помиляюся), стверджуючи що нормативи нальоту в ВПС встановлені "по факту"??
А как вообще можно опровергнуть абсолютно бездоказательное утверждение о том, что "мало стреляют ..."? Может оно и соответствует истине (тем более, что нужен еще критерий оценки "много/мало"), но аргументов-то не было. :)
а нащо його тоді взагалі було спростовувати? можна було попросити аргументів. а так ви збільшили кількість дурні в світі, от і все

Відповісти