ІТАЛІЯ

Відповісти
Olexander
Повідомлень: 1834
З нами з: Вів січня 30, 2018 11:45 am

ІТАЛІЯ

Повідомлення Olexander » Вів січня 15, 2019 2:00 pm

Італійські Typhoon можуть скоро вивести супутники на орбіту.
12 грудня 2018 року італійські ВПС підписали лист про наміри з Римським університетом, італійськими дослідницькими інститутами та компанією, що спеціалізується на розробці малих супутників, щоб розпочати новий проект, пов'язаний з аерокосмічним сектором. Вона включає розробку та тестування для запуску інноваційних малих супутників з військових літаків.
https://www.blogbeforeflight.net/2019/0 ... orbit.html
Італійські ВПС могли використовувати свої винищувачі F-2000 Typhoon як пускові майданчики для розміщення наносупутників на низьких орбітах навколо Землі (висота близько 250 км) для виконання завдань спостереження Землі та телекомунікацій. Це рішення є ефективним, економічним і швидким способом надсилання невеликих супутників на орбіту для проведення короткострокових місій.
Сьогодні космічні технології все більше орієнтуються на мініатюризацію електронних компонентів і розвиток багатьох програм, пов'язаних з малими супутниками. Дослідники вважають, що наносупутники можуть незабаром стати ефективними ресурсами для декількох ключових космічних додатків.
Зображення

Відповісти