Україна-ЄС

bodo
Контактна інформація:

Re: Україна-ЄС

Повідомлення bodo » Нед серпня 21, 2016 2:37 pm

JamalUA писав:
AlexeyI писав:
JamalUA писав:та я цю байку знаю, але у нас не можуть ніяк вирішити хто на цьому купони стригти буде... от про ті ж шоломи капітан розповідав...
Постав себе на місце заходу, який добре знає як рухаються фінансові потоки в Україні (система SWIFT називається). То як ти відносишся до попрошайок?
грецію кормлять і нічого...
Та не треба нас кормити, нехай і далі сприяють в антикорупційних починаннях. Е-декларування ввести нарешті повністю та агенцію з повернення активів тощо. А там і гроші в нас самих появляться на розвиток держави

JamalUA

Повідомлення JamalUA » Нед серпня 21, 2016 3:50 pm

то все на потім, а на зараз, ті ж аптечки багато б користі принесли.

bodo
Контактна інформація:

Повідомлення bodo » Нед серпня 21, 2016 4:02 pm

JamalUA писав:то все на потім, а на зараз, ті ж аптечки багато б користі принесли.
Це все питання цього року...

JamalUA

Повідомлення JamalUA » Нед серпня 21, 2016 5:52 pm

bodo писав:
JamalUA писав:то все на потім, а на зараз, ті ж аптечки багато б користі принесли.
вже есмарха і вітчизняні турнікети закуповують - тупе витрачання коштів на цю продукцію+додайте ціну за 200...

bodo
Контактна інформація:

Повідомлення bodo » Нед серпня 21, 2016 6:39 pm

JamalUA писав:
bodo писав:
вже есмарха і вітчизняні турнікети закуповують - тупе витрачання коштів на цю продукцію+додайте ціну за 200...
Та звичайно...був лист в.о. міністра охорони здоров'я про не допустимість цього...просто коли ці протикорупційні служби запрацюють такі історії відходитимуть в давнину...і турнікети і аптечки норм появляься і інші корисні речі...тому я особисто за вудку замість рибки так би мовити

JamalUA

Повідомлення JamalUA » Нед серпня 21, 2016 9:35 pm

bodo писав: Та звичайно...був лист в.о. міністра охорони здоров'я про не допустимість цього...просто коли ці протикорупційні служби запрацюють такі історії відходитимуть в давнину...і турнікети і аптечки норм появляься і інші корисні речі...тому я особисто за вудку замість рибки так би мовити
я також за вудку, але у нас вже 3 рік війни ні вудки, ні рибки. а якимсь пацанам в піжамах то джавіки, то г36, то навчаннямна базах нато, то іншим пацанам 155 мм гаубиці з бк і куча інших ніштяків...

мене бомбить

Georgiy

Повідомлення Georgiy » П'ят вересня 16, 2016 1:25 am

Коли хто не в курсі то Німеччина та Франція, номінальні керманичі ЄС, через своїх представників "зливають" Україну через вимоги надати "особливий статус" Донбассу http://www.unian.ua/politics/1522929-kl ... nbasu.html хоча Клімкін те намагається пом'якшити (робота в нього така). Питання до "євриків" - на...що ви туди понад усе пнулися за півроку до переобрання Януковича, коли б то навіть за махінацій було б значно легше легалізувати? І на...що той ЄС узагалі країні здався (окрім західних остарбайтерів звісно)?

JamalUA

Повідомлення JamalUA » П'ят вересня 16, 2016 1:32 am

Georgiy писав:Коли хто не в курсі то Німеччина та Франція, номінальні керманичі ЄС, через своїх представників "зливають" Україну через вимоги надати "особливий статус" Донбассу http://www.unian.ua/politics/1522929-kl ... nbasu.html хоча Клімкін те намагається пом'якшити (робота в нього така). Питання до "євриків" - на...що ви туди понад усе пнулися за півроку до переобрання Януковича, коли б то навіть за махінацій було б значно легше легалізувати? І на...що той ЄС узагалі країні здався (окрім західних остарбайтерів звісно)?
а де канонічне - даскакались?

Georgiy

Повідомлення Georgiy » П'ят вересня 16, 2016 1:40 am

JamalUA писав:
Georgiy писав:Коли хто не в курсі то Німеччина та Франція, номінальні керманичі ЄС, через своїх представників "зливають" Україну через вимоги надати "особливий статус" Донбассу http://www.unian.ua/politics/1522929-kl ... nbasu.html хоча Клімкін те намагається пом'якшити (робота в нього така). Питання до "євриків" - на...що ви туди понад усе пнулися за півроку до переобрання Януковича, коли б то навіть за махінацій було б значно легше легалізувати? І на...що той ЄС узагалі країні здався (окрім західних остарбайтерів звісно)?
а де канонічне - даскакались?
Очевидно нема чого відповісти, понурок ти JamalUA

artem772

Повідомлення artem772 » П'ят вересня 16, 2016 11:14 am

Georgiy писав:Коли хто не в курсі то Німеччина та Франція, номінальні керманичі ЄС, через своїх представників "зливають" Україну
Не в курсі
Georgiy писав:Питання до "євриків" - на...що ви туди понад усе пнулися за півроку до переобрання Януковича, коли б то навіть за махінацій було б значно легше легалізувати?

Ви самі зрозуміли, що написали ? :lol: Чи то буржуйський гугл так криво перекладає ? ;)
Georgiy писав:І на...що той ЄС узагалі країні здався (окрім західних остарбайтерів звісно)?
Краще "мити унітази" в ЄС, ніж освоювати тайожні простори десь під Хабаровськом. Там переважно навіть унітазів нема.
JamalUA писав: а де канонічне - даскакались?
Він забув ще додати про пєндосів, пєчєньки та громадянську війну. :D
У майбутньому комп'ютери важитимуть не більше ніж 1.5 тони. (Popular Mechanics, 1949 р.)

Відповісти