Україна-ЄС

Віктор

Re: Україна-ЄС

Повідомлення Віктор » Чет грудня 12, 2013 8:53 am

Alexeizin писав:Виходить так, що скидаємо цього гада, а там як свята вивезе?
Про те, що "гад" не йде у жодне порівняння з будь-ким з опозиції ти якось сором'язливо "забув"? Скільки ще треба аргументів на користь того, що "гад" - найгірший з українського політикуму? Що це патологічне брехло і особа з найнищим коефіцієнтом інтелекту серед усіх політиків? Гірше нього хіба що один Медведчук (але не у розумовому сенсі). У нас флюс ось-ось зараження крові дасть, а ми йому 101-й шанс дамо на виправлення, так? Не надто пізно? Вже ж не дитинка трирічна...
Alexeizin писав:Ще нічого не було і дай Боже і не буде.
Тобто навіть міста такого не має, як "Сіверодонецьк"? І не збиралися там сепаратисти? І не лунали їхні погрози? Я усе вигадав?
Alexeizin писав:Ось це якраз і є якбитологія
Оце якраз і є правда, просто ти її не хочеш визнавати, як дурний фідімс не визнає достоїнства Яценюка. Що ти, що він - дивно "забуваєте", хто такий Янукович. Скільки разів він сидів, як був кримінальним злодієм і скільки злочинів зробив потому, вже у великій політиці. Людина, яка вважає населення України: "казламі, коториє нам жить мєшают" - не має права взагалі перебувати у політиці, а не те що бути Президентом. Що тобі буде аргументом для переконання у тому, що Янукович - покидьок?
Alexeizin писав:Припеніть переливати з пустого в порожнє. Розкажіть нам тупим що ж буде далі, після перемоги революції? Чи про це ніхто не думає?
Це ти фідімсу скажи. То його рівень - белькотіти отак. Без жодної логіки. Як мінімум буде те, що й після помаранчевої революції. А це були найкращі часи в економіці України. Не визнавати це - ознака неадекватного сприйняття реальності (якщо не сказати гірше).
Vold писав:де це Кличко 10 років займається політикою?.. нагадати коли партія УДАР зявилася?.. Лютий 2010
Клички пішли у політику, коли у 2004 один з них почепив на себе помаранчеву стрічку піл час боксерського поєдинку перед усім світом і переміг. А другий підтримав брата. Ось з тих пір їх можна вважати людьми з активною політичною позицією.
Alexeizin писав:Валерію, гадаю що міркувати про це краще зараз, бо потім буде вже пізно.
За майбутнє Януковича ти чомусь розмірковувати не хочеш... Нехай сидить мерзотник, а ми будемо плюватися у решту кандидатів. Зрозумій, не важливо - хто очолить країну з тих, хто йде до влади (крім одіозного Тягнибока, якому пост Президента краще не давати). Наразі важливо показати, що влада в України дійсно належить народу, а не політикам: народ її дає, але так само може і забрати. Будь-коли. Це ж не перший виступ проти Януковича. І не другий. Терпець людський не безкінечний... І взагалі - чого такі істерики? Теперішні події це - не прецедент. Так само у свій час зняли Кравчука. Він теж не досидів свій термін і погодився на позачергові вибори. Не бачу нічого екстраординарного.
agema090 писав:Слухайте Ви дійсно вважаєте що вийшовши раз за багато років на майдан у 2004 у це квиток у гарне життя? Небеса мали розступитися та Ангели з Неба мали зійти на землю та усе усім дати раз і назавжди. Ющенко зрадив, тоді ми образимося та оберемо Януковича усім назло, оце логічно... Просто як дівчина яку кинув хлопець(вибачте за таку аналогію знов), вона вирішує що усі чоловіки свині, та знаходить собі найзухвалішого з усіх, бо нормальним не вірить.Протестами люди не борються за добре життя, люди борються лише за право мати добре життя, і це дуже багато...
Пане, я так підозрюю що декому нічого не можливо довести. Деякі люди просто генетичні раби. Навіть якщо Янукович зніме штани і буде срати їм на голову, вони це сприйматимуть як увагу до себе і вищу пошану. Коли людина розумово обмежена, їй неможливо щось довести. Це як розмовляти з трухлявим пнем.
Alexeizin писав:Якщо чесно, то теж саме було і при Ющенко саме тому він і пролетів у 2010 році
1. Він зовсім не тому пролетів.
2. Кого саме з ворогів Ющенка спіткала важка кара закону? Та ще й вибіркового. Єдиним постраждалим був Колесніков, але й той - дуже недовго. При Ющенку більш-менш справедливість існувала. Попри те, що він не зовсім дієздатний був у розумовому сенсі. Якби ми мали Ющенка зразка 2000-го року - мали б іншу Україну. Але оце якраз "якбитологія".
Alexeizin писав:Досвід показує, що опозиціонери цього клану працювати в команді можуть тільки на майданах, а у владних кабінетах вони починають робити з себе лебідя рака і щуку.
"Лебідь, рак і щука" це якраз те, що унеможливлює диктатуру. Система противаг. Головне, вміло цим користуватися.
Alexeizin писав:Тобто людина, яка розігнала підрозділ МВС, тільки тому, що їй не соподобався жест отного з чильників, це людина адекватна і поміркована? Схаменіться він же в 100 разів гірше Яника, бо взагалі без башти. В нього є тільки дві точки зору його і не правильна. Він взагалі не здатний на діалог і зараз здорово нагадує мені більшовиків зразка 17-18 років минулого сторіччя. А якщо завтра хтось з замів МО йому щось криве скаже, він без вагань розгонить Збройні сили?
По пунктах:
1. Яценюк не розігнав "Кобру". Це зробив Луценко. Так, після демонстрації похабного жесту Яценюку. А Яценюк зі свого боку відмовився від супроводження себе цим підрозділом і заборонив їй заїжджати на територію Верховної Ради. Яценюк для початку вигнав ту Кобру працювати на дороги. Диви, який підлий вчинок! Вони ж не для роботи створені... (((
2. Перейдемо до суті - ЧОМУ був показаний середній палець? Просто так з дитячих забавок? А я нагадаю - чому. А тому, що "Кобра", замість того, щоб працювати на дорогах - супроводжувала вантажі з митниці, які не давала оглядати. І коли владі поклали на стіл інформацію від спецслужб, почалися демонстрації середніх пальців: нам, мовляв, закон не писаний. Та навіть якщо б і не було усієї цієї детективної історії - треба дивитися на це з точки зору логіки, совісті і закону: якщо заступник очільника підрозділу нахабно показує спікеру Ради середній палець, то що ж вони з простими людьми роблять? Звісно, треба розганяти, проводити розслідування і набирати нових людей на конкурсній основі.
І не треба притягати за вуха приклади з МО. Якби комусь з команди Януковича хтось з міліціянтів показав середній палець, я думаю про закон і порядність можна було взагалі забути - усе б закінчилося набагато гірше. Якось дивно взагалі читати такі речі: від "ПР" - по мінімуму, вони рідні і улюблені, а від опозиції - по максимуму, бо це - чорти з рогами.
Alexeizin писав:Ймовірність того, що тандем неадекватів (Юля і Яценюк) узурпує владу значно більша ніж те, що до неї прийде Клічко і Порошенко.
1. Яценюку Юля не потрібна. Гюрза Зміїнічна Удав його з'їсть і він те дуже добре розуміє.
2. Кличко - найбільш реальна фігура, яка здатна об'єднати українців куди більше ніж Янукович або Тимошенко, як на сході так і на заході. І це розуміє уся опозиція.
3. Місця у владі вистачить всім. Треба просто трохи осмикувати свої амбіції. Але найбільш амбіційна сидить у в'язниці.
4. Яценюк - людина з загостреним почуттям справедливості. Деякі брехуни, циніки, нахаби і злочинці це вважають істерикою, але людину треба судити за конкретні вчинки, а не крізь призму власних політичних вподобань. А по діям Янукович показав себе розкрадачем у надвеликих розмірах, а Яценюк у свій час у якості в/о Нацбанку втримав гривню під час політичного протистояння у 2004. Та і всюди де працював - не крав і рейдерством не промишляв, на відміну від ПР.
Alexeizin писав:Може треба таки згадати, що ці помаранчеві лебіді, раки і щуки нікуди не вели країну, а тільки займалися тим, що ділили владу? І за час свого праління не прийняли жодного євроінтеграційного закону, не зробили жодного кроку на те, щоб позбутися газової залежності від "старшого брата". Єдине що вони робили, це галасували з трибуни як вони люблять Україну і український народ.
Попри усю це сказане, чомусь саме за цієї влади я приймав участь у будівництві ТРЬОХ нових заводів і ДВОХ вугільних шахт. Це особисто я. А за влади Януковича я робив техдокументацію для закриття ДВОХ шахт. Чи може нагадати наскільки зростали золотовалютні запаси України за часів помаранчевої влади і як вони падають зараз, за часи покращення? А ось хто за любов до народу розпинався, так це - кримінальні злочинці з ПР. А потім дуже яскраво продемонстрували цю "любов". Так що люди на Майдани повиходили. За часів помаранчевої влади щось не виходили.
Alexeizin писав:Зараз найбільш прийнятна схема для України - це правляча коаліція в вигляді президента Клічко, прем'єра Порошенко і парламенська більшість від "Удару" та опозиція у вігляді Партії регіонів. Батьківщина, Комуністи і Свобода це п'яте, шосте і сьоме колесо на возу, але багато хто вважає, що ці колеса основні, хоча вони стирчать в різні боки.
Єдине речення, з яким погоджуся.
Alexeizin писав:В країні має бути правляча партія і сильна опозиція інакше правляча партія повністю узурпує владу. Правляча партія повинна мати можливість формування свого кабінету міністрів і бере на себе відповідальність щодо економічної і політичної ситуації в країні. Опозиція повинна очолювати контролюючі органи (Прокуратура, КРУ тощо) Суди, Преса, Армія мають бути незалежними. Поки ми все це не побудуємо в нас нічого путнього не вийде. Вибори мають проходити з переодичністю в 4-5 років за схемою як у нас зараз (Президенські і через 2-2,5 роки парламенські.)
Згодний, крм останнього: вибори Президента і Ради мусять проходити одночасно. Це має сенс і з фінансових причин і з точки зору повної відповідальності за країну усіх гілок влади. Бо інакше - будуть шарахання з боку в бік. І зараз - саме слушна нагода закріпити це раз і назавжди.
Ввічливий, як москаль у Криму.
Натягувати сову на глобус має право тільки воєнна розвідка України.

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Чет грудня 12, 2013 9:17 am

Віктор писав: Про те, що "гад" не йде у жодне порівняння з будь-ким з опозиції ти якось сором'язливо "забув"? Скільки ще треба аргументів на користь того, що "гад" - найгірший з українського політикуму? Що це патологічне брехло і особа з найнищим коефіцієнтом інтелекту серед усіх політиків? Гірше нього хіба що один Медведчук (але не у розумовому сенсі). У нас флюс ось-ось зараження крові дасть, а ми йому 101-й шанс дамо на виправлення, так? Не надто пізно? Вже ж не дитинка трирічна... .
По перше не "Ти" а "Ви", по друге досить кидатися словами, ми зараз не на майдані. Факти говорять про те, що цей гад єдиний хто зробив дієві кроки для того, що б вийти з газового зашморгу Росії в який нас втягнули "не гади", і єдиний хто здійснив реальні кроки на зустріч євроінтеграції.
Віктор писав: Тобто навіть міста такого не має, як "Сіверодонецьк"? І не збиралися там сепаратисти? І не лунали їхні погрози? Я усе вигадав?
Цікаво послухати, як окреме місто Сєверодонецьк мало змогу відділитися від України? Може будемо ще звертати увагу на колгосп "Зелене дишло" десь під Полтавою, де голова колгоспу і агроном після перепою почнуть закликати односельчан до незалежності?
ПМ: На решту бажання відповідати не має, бо по перше не відчуваю поваги співрозмовника до себе, а це унеможливлює адекватну бесіду, по друге, адекватно можна спілкуватися тільки з тією людиною, яка розуміє, що в світі є не тільки чорний або білий колір, а є й інші кольори і якщо у людини є інша точка зору то він не кидається словами "зрадник" і "покидьок" а розмовляє мовою розуму.
Востаннє редагувалось Чет грудня 12, 2013 9:24 am користувачем Alexeizin, всього редагувалось 1 раз.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

List

Повідомлення List » Чет грудня 12, 2013 9:23 am

Alexeizin писав:Ну, це ще не найгірший розклад, але комплект не повний, не вистачає прем'єра, крім того, гадаєте, що Юля відмовиться від можливості ще дірватися до корита? А ще скажіть чесно, чи буде ця команда працювати злагоджено? У мене щодо цього великі сумніви. Досвід показує, що опозиціонери цього клану працювати в команді можуть тільки на майданах, а у владних кабінетах вони починають робити з себе лебідя рака і щуку.
Крім того, на мій погляд, розклади будуть значно гіршими. Я на 100% впевнений, що Юля і Яценюк з'їдять Клічко і не подавляться, тому мої прогнози ще песіместичніші.
Вы предалагаете снова наступить на те же грабли, которые нам предложили рыгионалы - объединенная позиция, злагоженнисть и т.д.
Надо ли напоминать, что это привело к кнопкодавничеству, принятию законов без малейшего рассмотрения и консультаций, карманным судьям, послушным прокурорам и прочим прелестям "твердой руки"......
Министры тупо забивют на парламент - он им не указ.........

Конкуренция за портфели, места в Раде - это путь наверх........ Сегодняшняя конкуренция за место поближе к Папе - путь к Майдану и тоталитаризму........

Легко не будет. Где-то читал, сегодняшняя Украина - это раковый больной, причем рак - это коррупция. И задача будущего лидера отрезать без зазрения совести больные участки. Под больными участками понимаются не территории, а государственные установы, сферы влияния, где государство обворовывает своих же людей.

Как пример - на малом и среднем бизнесе пасутся все чиновники мелкой и средней руки (от ментов до губернаторов) - при том, что доля в сборе налогов в бюджет страны, по словам, Клименко - около 2%........ Так может проще потерять эти 2%, но категорически урезать все проверки и поборы????????

Те же регионалы что-то декларируют - но не делают......

Я к чему все это пишу. Нам необходим новый Саакашвили - человек, который, сможет и захочет ломать систему через колено, резать раковые опухоли - полностью реформировать МВД, урезать прократуру (раритетный орган времен царской империи), освободить судей, и урезать кол-во всевозможных судов, передать кучу полномочий местным органам, налоговую и таможню перевести на электронные обороты без личного вмешательства......

Единственый, кто, хотя бы,гипотетически, способен это сделать - это Кличко. Это мое мнение.

List

Повідомлення List » Чет грудня 12, 2013 9:32 am

Далее. Я, например, не имею понятию к чему пришла Тимошенко за последние два года.....
У нее был прекрасный шанс все переосмыслить, и на многое взглянуть другими глазами. Она очень умная и хитрая баба....

Не исключен вариант, что в ней осталась лишь злоба и жажда мести - тогда, она, идеальный кандидат на комиссию по люстрации. Банде - шансов не будет. :lol:

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Чет грудня 12, 2013 9:44 am

List писав: Легко не будет. Где-то читал, сегодняшняя Украина - это раковый больной, причем рак - это коррупция. И задача будущего лидера отрезать без зазрения совести больные участки. Под больными участками понимаются не территории, а государственные установы, сферы влияния, где государство обворовывает своих же людей.
Как пример - на малом и среднем бизнесе пасутся все чиновники мелкой и средней руки (от ментов до губернаторов) - при том, что доля в сборе налогов в бюджет страны, по словам, Клименко - около 2%........ Так может проще потерять эти 2%, но категорически урезать все проверки и поборы????????
А хто ж з цим сперечається? Я завжди писав, що Яник ніколи не подолає корупцію і бюрократію, бо це основа його влади, але хто прийде замість нього? Клічко, Яценюк чи ще хтось? Якщо мова йде про Клічко, то я згодний ризкнути, а якщо Яцинюк, або Тягнибок, то категорично ні, на що здатна ця публіка я вже бачив раніш (Їх, на міг погляд потрібно притягувати до відповідальності разом з тим же Яником, тай решту екс гарантів прихопити на цю лаву не завадило). Як би Яник пішов відразу і оголосив дострокові вибори, то це був би найкращій варіант, бо тоді з великою долею ймовірності переміг Клічко, але цього не сталося, то який вихід маємо зараз? Силове повалення легітимної влади потягне за собою велику ймовірність виникнення низки майданів сепаратиської спрямованості, і поглиблення конфронтації у країні. Згортання майдану – його поразку. Я вже два тиждня кажу, що потрібно сідати за стіл переговорів і при чому без погроз і ультиматумів це єдиний шлях до виходу з цієї ситуації. Почати нові переговори з ЄС. Ну, а в 2015 році нехай народ на виборах скаже своє слово.
List писав: Я к чему все это пишу. Нам необходим новый Саакашвили - человек, который, сможет и захочет ломать систему через колено, резать раковые опухоли - полностью реформировать МВД, урезать прократуру (раритетный орган времен царской империи), освободить судей, и урезать кол-во всевозможных судов, передать кучу полномочий местным органам, налоговую и таможню перевести на электронные обороты без личного вмешательства......
Единственый, кто, хотя бы,гипотетически, способен это сделать - это Кличко. Это мое мнение.
Це і моя точка зору (принайми я маю на це надію), тільки я за те, щоб Клічко прийшов до влади легітимним шляхом, на виборах, а не завдяки майдану.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

List

Повідомлення List » Чет грудня 12, 2013 10:22 am

Alexeizin писав:А хто ж з цим сперечається? Я завжди писав, що Яник ніколи не подолає корупцію і бюрократію, бо це основа його влади, але хто прийде замість нього? Клічко, Яценюк чи ще хтось? Якщо мова йде про Клічко, то я згодний ризкнути, а якщо Яцинюк, або Тягнибок, то категорично ні, на що здатна ця публіка я вже бачив раніш (Їх, на міг погляд потрібно притягувати до відповідальності разом з тим же Яником, тай решту екс гарантів прихопити на цю лаву не завадило). Як би Яник пішов відразу і оголосив дострокові вибори, то це був би найкращій варіант, бо тоді з великою долею ймовірності переміг Клічко, але цього не сталося, то який вихід маємо зараз? Силове повалення легітимної влади потягне за собою велику ймовірність виникнення низки майданів сепаратиської спрямованості, і поглиблення конфронтації у країні. Згортання майдану – його поразку. Я вже два тиждня кажу, що потрібно сідати за стіл переговорів і при чому без погроз і ультиматумів це єдиний шлях до виходу з цієї ситуації. Почати нові переговори з ЄС. Ну, а в 2015 році нехай народ на виборах скаже своє слово.
Вы поймите, пока что карт на руках у оппов не так и много. Что они могут положить на стол? Людей, Майдан, которым они не очень-то и руководят?
Власть сама им подбрасывает козыри. Подождите.
Переговоры будут после полного блокирования работы Рады, Кабмина, Администрации и плотной осады или даже взятия Межигорья.
Власть же пытается набить себе очки, путем силовых акций, и сбора своих приверженцев. Согласитесь, оппы пока что лидируют..... Силовые акции не только не принесли результата власти, но и полностью их очернили в общемировом контексте, сбор же сторонников - гротескный, больше вызывает улыбку, и сочувствие.

Далее. 1. Правительство - в отставку. Однозначно, и без торгов........ Имеем полностью проваленный 2013-й год - минус 40 млрд. Недополученных в бюджет - это преступление, это не ошибка. Проваленный план евроинтеграции - словаки дают полный объем дешевле Газпрома, чем не повод опустить Газпром? Но это не делается.
Я думаю, если копнуть, то там столько косяков Азарова полезет наружу - срока 3-4 тимошенковских потянет......
2. Захарченко - под суд, причем открытый, для журналистов и зарубежных наблюдателей, т.с. показательная порка....
3. Полноценное восстановление переговоров с ЕС...
Это все не ультиматумы - это все результат деятельности рыгов, с Януковичем во главе, и ее логический итог.

Только после этого можно садится и разговаривать, вести переговоры о дальнейшем развитии ситуации.
До этих трех пунктов договариваться не о чем. Но после них тоже сценарий прост - Семье, конец. Подковерным интригам с РФ - конец. МВД, прокуратура, Рада, Кабмин, областные администрации - кардинальное изменение.
Все это приведет к полной смене власти в стране.....
Alexeizin писав:Це і моя точка зору (принайми я маю на це надію), тільки я за те, щоб Клічко прийшов до влади легітимним шляхом, на виборах, а не завдяки майдану.
А никто и не говорит про не лигитимный путь. Будут выборы, любимая украинская, забава. И, Кличко победит, именно, благодаря этому Майдану.

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Чет грудня 12, 2013 10:35 am

List писав: Вы поймите, пока что карт на руках у оппов не так и много. Что они могут положить на стол? Людей, Майдан, которым они не очень-то и руководят?
Власть сама им подбрасывает козыри. Подождите.
Переговоры будут после полного блокирования работы Рады, Кабмина, Администрации и плотной осады или даже взятия Межигорья.
Власть же пытается набить себе очки, путем силовых акций, и сбора своих приверженцев. Согласитесь, оппы пока что лидируют..... Силовые акции не только не принесли результата власти, но и полностью их очернили в общемировом контексте, сбор же сторонников - гротескный, больше вызывает улыбку, и сочувствие.

Далее. 1. Правительство - в отставку. Однозначно, и без торгов........ Имеем полностью проваленный 2013-й год - минус 40 млрд. Недополученных в бюджет - это преступление, это не ошибка. Проваленный план евроинтеграции - словаки дают полный объем дешевле Газпрома, чем не повод опустить Газпром? Но это не делается.
Я думаю, если копнуть, то там столько косяков Азарова полезет наружу - срока 3-4 тимошенковских потянет......
2. Захарченко - под суд, причем открытый, для журналистов и зарубежных наблюдателей, т.с. показательная порка....
3. Полноценное восстановление переговоров с ЕС...
Это все не ультиматумы - это все результат деятельности рыгов, с Януковичем во главе, и ее логический итог.

Только после этого можно садится и разговаривать, вести переговоры о дальнейшем развитии ситуации.
До этих трех пунктов договариваться не о чем. Но после них тоже сценарий прост - Семье, конец. Подковерным интригам с РФ - конец. МВД, прокуратура, Рада, Кабмин, областные администрации - кардинальное изменение.
Все это приведет к полной смене власти в стране.....
У влади значно більше козирів, ніж здається. В Києві зараз близько 15 тис. ВВшників, які не збираються йти на поводу мітингувальників. В нас, нещодавно, вже був податковий майдан, який закінчився пшиком, але ті, хто приймав в ньому участь мали змогу познайомитись з машиною репресій Яника. Особисто я не виключаю можливості повторення цього сценарію.
List писав: А никто и не говорит про не лигитимный путь. Будут выборы, любимая украинская, забава. И, Кличко победит, именно, благодаря этому Майдану.
Зараз іншого шляху не має, або силовий варіант, або переговори.

Віктор

Повідомлення Віктор » Чет грудня 12, 2013 11:12 am

Alexeizin писав:По перше не "Ти" а "Ви", по друге досить кидатися словами, ми зараз не на майдані.
Я тобі не сиамській близнюк і на роздвоєння особистості не страждаю. "Викати" будеш кого у множині побачиш. Я вже писав тут, що до всіх звертаюся на "ти", а "Ви" вважаю за ознаку генетичного рабства. Це тільки у країнах де кріпацтво найбільше протрималося велике цабе на "Ви" вимагають до себе звертатися. Може назвеш мені хоч одну молитву, де до Бога на "Ви" звертаються? Тільки на "ти". А якщо ти маєш себе вище Бога - це до психіатра. Повагу до людини можна виразити зверненням на ім'я та побатькові або додачею "пан", або зверненням "шановний". А вимагати до себе "Ви" - це ознака того, що ти ставиш себе за царя (Ми, Ніколай Второй, повєлєваєм...) і не збираєшся ставити співрозмовника на один рівень з собою. У такому разі не треба зі мною взагалі розмовляти. Козаки на Січі одне одного на "Ви" не називали.
Alexeizin писав:Факти говорять про те, що цей гад єдиний хто зробив дієві кроки для того, що б вийти з газового зашморгу Росії в який нас втягнули "не гади", і єдиний хто здійснив реальні кроки на зустріч євроінтеграції.
Факти говорять про те, що Янукович лише припинив саботувати те, що намагався робити Ющенко. Треба пояснювати, що таке саботаж, тим більше саботаж з боку тих, хто має для цього усі важелі проти того, хто економічних важелів - не має, а силові застосовувати - не дозволяє порядність? Усі ініціативи тодішнього президента саботувалися олігархією (як ПР, так і Тимошенко), бо йшла боротьба за владу і обом таборам дуже кортіло кинути тінь на діючого Президента, щоб за рахунок цього набрати собі балів. А коли одні з тих діячів прийшли до влади, то як справжні дебіли - не знайшли нічого розумнішого, як доводити до розуму те, що починали НЕ ВОНИ. Бандити ніколи нічого свого не створювали, бо клепки в голові не вистачає, натомість вони дуже добре вміють красти і перефарбовувати у своє. Усі розроби на шельфах і материку проштовхував Ющенко. Саме для того і пішов на непопулярний крок з врегулювання ситуації навколо спірних територій з Румунією. І з іноземними компаніями ще він починав працювати. Але ж заплювали... А коли самі на його місті опинилися - дійшло, нарешті, що це теж гроші. І сорому не ймуть.
Alexeizin писав:Цікаво послухати, як окреме місто Сєверодонецьк мало змогу відділитися від України? Може будемо ще звертати увагу на колгосп "Зелене дишло" десь під Полтавою, де голова колгоспу і агроном після перепою почнуть закликати односельчан до незалежності?
А чого це ти з'їхав і пішов у дурника гратися? Ще й ображаєшся потім... Ну гаразд. Запишу у фідімси.
Alexeizin писав:ПМ: На решту бажання відповідати не має, бо по перше не відчуваю поваги співрозмовника до себе, а це унеможливлює адекватну бесіду, по друге, адекватно можна спілкуватися тільки з тією людиною, яка розуміє, що в світі є не тільки чорний або білий колір, а є й інші кольори і якщо у людини є інша точка зору то він не кидається словами "зрадник" і "покидьок" а розмовляє мовою розуму.
Тобто, аргументів крім моралізаторства немає. До речі, за моралізаторство. Я десь тебе особисто покидьком назвав? А може зрадником? Цікаво, чому ти ці слова щодо злочинців сприйняв саме на свою адресу? А втім, я знаю відповідь.
Ввічливий, як москаль у Криму.
Натягувати сову на глобус має право тільки воєнна розвідка України.

Fidims
Експерт

Повідомлення Fidims » Чет грудня 12, 2013 11:50 am

Віктор писав:
Я вже писав тут, що до всіх звертаюся на "ти", а "Ви" вважаю за ознаку генетичного рабства. Це тільки у країнах де кріпацтво найбільше протрималося велике цабе на "Ви" вимагають до себе звертатися.
Видимо, все западные славяне тоже были рабами, по мнению Віктора, потому что они также уважительно обращаются к друг другу на Вы. Его ограниченное мировоззрение в принципе, я и подозревал в его "разумных" ответах. Но действительно - хамство не имеет национальности. А на свободу от рабства чувствует тот, кто сам в душе раб.
Голосую не за мир, а за победу!

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Чет грудня 12, 2013 12:21 pm

Fidims писав: Видимо, все западные славяне тоже были рабами, по мнению Віктора, потому что они также уважительно обращаются к друг другу на Вы. Его ограниченное мировоззрение в принципе, я и подозревал в его "разумных" ответах. Но действительно - хамство не имеет национальности. А на свободу от рабства чувствует тот, кто сам в душе раб.
Не тільки слов'яни, французи також звертаються один до одного на "Ви", якщо бажають висловити повагу.

Відповісти