Україна-ЄС

guliaypole

Re: Україна-ЄС

Повідомлення guliaypole » Нед січня 26, 2014 8:41 pm

Fidims писав:СМИ бросают информацию: сегодня в Одессе, прошел многотысячный митинг Евромайдана. Я насчитал не более шестисот. Хотя,наши журналисты считают как крестьяне в "Чапаеве". Тыща!
так, рахувати вони вміють: я теж сьогодні посміявся. пишуть, що в Луганську вийшла тисяча протестувальників. я порахував - там дев*ятьсот, ну може трохи більше. і це ж серед них ще оперативників з 20 штук
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

Sacred

Повідомлення Sacred » Нед січня 26, 2014 8:54 pm

Завжди поважав Єрмолаєва.

Бывший консультант Януковича: «Драконовские» законы не имеют никакого отношения к праву
http://glavcom.ua/news/180714.html
Н - необучаемость

Fidims
Експерт

Повідомлення Fidims » Нед січня 26, 2014 9:03 pm

guliaypole писав:
Fidims писав:СМИ бросают информацию: сегодня в Одессе, прошел многотысячный митинг Евромайдана. Я насчитал не более шестисот. Хотя,наши журналисты считают как крестьяне в "Чапаеве". Тыща!
так, рахувати вони вміють: я теж сьогодні посміявся. пишуть, що в Луганську вийшла тисяча протестувальників. я порахував - там дев*ятьсот, ну може трохи більше.і це ж серед них ще оперативників з 20 штук
Ну по сравнению с РТР, где сказано, что в Донецке. пройдет 300 тысячный митинг против Майдана, наши журналисты дети. Правда и от информации из SNN and BBC у меня тоже уши заворачиваются. После их информации 5 канал и Громадьске, смотреть не страшно.
Украина не рояль!

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Нед січня 26, 2014 9:16 pm

Fidims писав:
guliaypole писав:
так, рахувати вони вміють: я теж сьогодні посміявся. пишуть, що в Луганську вийшла тисяча протестувальників. я порахував - там дев*ятьсот, ну може трохи більше.і це ж серед них ще оперативників з 20 штук
Ну по сравнению с РТР, где сказано, что в Донецке. пройдет 300 тысячный митинг против Майдана, наши журналисты дети. Правда и от информации из SNN and BBC у меня тоже уши заворачиваются. После их информации 5 канал и Громадьске, смотреть не страшно.
я, до речі, взагалі не дивлюся. навіть 5-й та громадське. винятково - он-лайн трансляції. а висновки робити ми і самі можемо
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

DiOd

Повідомлення DiOd » Нед січня 26, 2014 10:20 pm

Антимайдан во всей красе.
http://www.youtube.com/watch?v=SHDXcHVkWXs

Олег

Повідомлення Олег » Нед січня 26, 2014 10:36 pm

DiOd писав:Антимайдан во всей красе.
http://www.youtube.com/watch?v=SHDXcHVkWXs

Вот и у них появился новый лидер - Януковский!!!! :D :D :D :D

Vold
Контактна інформація:

Повідомлення Vold » Пон січня 27, 2014 1:49 am

Fidims писав: Согласен, на все 100. Только, сейчас это не выход, в попытке захватить власть.
Да и дальше без лидеров - анархия. Египет - по-украински...
Єто именно віход - вернуть власть народу. Мы в своем районе власть возьмем и больше никому отдадим. Ни правы, ни левым, ни любым другим.
Ахтунг! Процент ватності на форумі близький до критичного, можливі прориви ворожої агентури.

Fidims
Експерт

Повідомлення Fidims » Пон січня 27, 2014 2:27 am

Vold писав:
Fidims писав: Согласен, на все 100. Только, сейчас это не выход, в попытке захватить власть.
Да и дальше без лидеров - анархия. Египет - по-украински...
Єто именно віход - вернуть власть народу. Мы в своем районе власть возьмем и больше никому отдадим. Ни правы, ни левым, ни любым другим.
Мечты, мечты...
Украина не рояль!

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Пон січня 27, 2014 9:35 am

Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

Sacred

Повідомлення Sacred » Пон січня 27, 2014 10:39 am

Що ж, якщо у фракції ПР не знайдеться адекватних людей для прийняття рішень завтра, то цей форум скоро стане вже офіційно історичним.
Тепер щодо тітушок... Ніколи в голову не могло прийти, щоб в Києві сорокарічні аполітичні мужики організовували чергування в дворах будинків задля захисту від цього явища. Загони озброєних бандитів, які діють спільно з т.з. "правоохоронцями" - це якийсь сюр, фантастика.
Н - необучаемость

Відповісти